Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Tekoči pudri - 3. del

Pojdi na stran 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2009 10:29
Povezava do prispevka
Tudi jaz iščem nov puder, ki naj bi bil karseda podoben staremu Revlon CS Lite (Buff). Uporabljala sem mineralni puder EDM, ki ni napačen, vendar malo preveč oksidira na moji koži - sčasoma spremeni barvo in dobi nekoliko zelenkast, nenaraven odtenek. Predvsem pa sem uporabljala Revlon CS softflex, ki pa je zame preveč prekriven in pregost (in poleg tega nima mojega odtenka, ker je buff presvetel in ga moram zato mešati). Rada bi torej zelo lahek puder za mešano kožo, kot je bil npr. Lite, da bi mi samo malo polepšal kožo in se ne bi usedal v pore in gube.

0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2009 20:48
Povezava do prispevka
Je katera morda preizkusila Shiseidov puder Dual Balancing v odtenku BF20 Natural Light Buff? Pri nas ga nisem opazila, mislim, da buff odtenkov sploh nimamo (samo bež sem videla).
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2009 20:48
Povezava do prispevka
Citiram v ustreznejšo temo:

Iree je napisal/aTanja, mi lahko prišepneš, kateri puder trenutno uporabljaš?
(Ne sodi na forum Nega, vendar pa sodi v to temo.)


Tanja je napisal/aIree, zdaj si pa tapravo dobila. Vsak dan drugega, nekaj se mučim tudi z mineralnimi, pa nekako nismo kompatibilni oz. je končni rezultat vse prej kot to, kar bi želela ali po navdušenju ostalih pričakovala. Morda pa ne znam nanesti in/ali nimam pravih
čopičev

Torej, moji favoriti:
  • YSL Perfect Touch
  • YSL Radiance Smoothing
  • Shiseido Dual Balancing (skoraj najljubši)
  • Guerlain Fleur de Teint Ultra Mat (se ga ne dobi več)
  • za vsak dan oz. nežen m-u Suki obarvano kremo/tekoči puder


Iree je napisal/aHvala, Tanja! Oziram se za novim pudrom, Dual Balance sem (samo približno) preizkusila danes.


0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2009 20:57
Povezava do prispevka
Lai Ming, hvala za to rešitev! In da te hitro še malo "porabim": ali se dobro spomnim, da uporabljaš Shiseidov Dual B.? V katerem odtenku pa? Nisem se mogla odločiti, ali bi bil boljši beige 20 ai 40.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2009 21:10
Povezava do prispevka
Ne, jaz ga ne uporabljam, sem ga samo sprobala. Mami ima B40, je kar precej temen, pri Revlonu je imela mislim, da 4, se ne spomnim več dobro. Gledala sem pa še ostale odtenke, B20 se mi zdi malce temnejši kot Buff  Sicer poznam le Buff pri Original CS, je pri Lite bil kaj drugačen?

Si ga dobila mogoče za stestirat? Meni so v Beautique v Mercatorju v mestu (tam pri Metalki, sem pozabila naslov ) v svoja dva lončka dali dva različna odtenka, tako da je lahko mami konkretno stestirala. 
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2009 10:49
Povezava do prispevka
A tale Shieseidov DB vsebuje TD? Razen,če je med zadnjimi sestavinami,potem mi ne škodi.Kakšna pa je primerjava Shieseidovega in Clinique stay true?Namreč tile mineralni tudi meni ne grejo od rok (imam essence).Mi ne prekrijejo razširjenih por na nosu ipd.
0
Nazaj na vrh
emka
Starost: 44Pridružen: 30. okt 2007Prispevkov: 53Kraj: Chicago ZDAStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2009 19:30
Povezava do prispevka
Vceraj sem sprobala (na roki) nov Dior Diorskin Nude tekoci puder. MI je zelo vsec..dobro mazljiv,srednje prekriven in da kozi lep naraven sijaj. Super puder za jesen-zimo.
0
Nazaj na vrh
TangellaPlushy
Starost: -14Pridružen: 27. okt 2008Prispevkov: 297Kraj: prekmurjeStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2009 19:45
Povezava do prispevka
Baby jaz sem zadnjič gledala od Shiseido DB in mislim da ga ne vsebuje,ker sem ga hotela vzeti pa ni bilo na zalogi moje barve.Sem namreč tudi jaz občutljiva na TD.
No ..vsaj mislim da ga nima..
Where trouble melts
like lemon drops,
high above the chimney top..
that is where you'll find me ..

UUUuuu over the rainbow..
blue birds fly,
birds fly over the rainbow
why then why can't I?
0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2009 20:18
Povezava do prispevka
Jaz sem se na podlagi Tanjinega članka zelo zagrela za Matt Touch Foundation SPF 10 (Teint Mat Longue Tenue), nisem pa ga še imela priložnosti preizkusiti.
Ste vse zadovoljne z mineralnimi pudri (tudi tiste, ki imate mešano kožo + pore in kakšno gubo)?

0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 10:05
Povezava do prispevka
Jaz že tudi razmišljam o pudru za toplejše dni; se pa odločam med EL Double wear in Shiseido DB - oba imata dobre ocene na KMM. Verjetno se bom pa odločila za Shiseido, ker baje da nima TD.
 
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 11:55
Povezava do prispevka
Iree je napisal/a
Ste vse zadovoljne z mineralnimi pudri (tudi tiste, ki imate mešano kožo + pore in kakšno gubo)?


Jaz (zaenkrat?) nisem. Imam pore, gube in luske ( lucky me). Po nanosu sem videti obupno; poudari gube - tam, kjer jih ni, mi jih ustvari, kožo mi izsuši (vsaj zaenkrat imam tak občutek), če nanesem manj, je videti boljše ampak hkrati nič ne prekrije, pri nanašanju prah leti naokoli ... Morda potrebujem EDM čopič, če bo kaj drugače.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
TangellaPlushy
Starost: -14Pridružen: 27. okt 2008Prispevkov: 297Kraj: prekmurjeStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 12:32
Povezava do prispevka
Enkrat sem imela enga puderčka od sweetscents,nevem več katerega. No vglavnem puder za nanšanje samostojno. Meni to prav nič ne prekrije. Isto kot če bi z pudrom v prahu,npr. od Muf fiksircem napudrala faco.Samostojno pri meni mineralni pudri nikakor ne pridejo v poštev.V bistvu se mi zdijo primerni samo za brezhibno kožo in pa spodaj nanešeno malo bolj mastno kremo,da se potem kaj sploh obdrži na obrazu in da res niso vse luske vidne.
Where trouble melts
like lemon drops,
high above the chimney top..
that is where you'll find me ..

UUUuuu over the rainbow..
blue birds fly,
birds fly over the rainbow
why then why can't I?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 12:57
Povezava do prispevka
TangellaPlushy je napisal/aV bistvu se mi zdijo mineralni pudri primerni samo za brezhibno kožo in pa spodaj nanešeno malo bolj mastno kremo,da se potem kaj sploh obdrži na obrazu in da res niso vse luske vidne.


Tangella, jaz sem dobila enak vtis, sploh po tem, ko sem na youtube gledala nanašanja in so ga kazale same azijke z brezhibno porcelanasto poltjo, ki je bila enaka pred nanosom in po nanosu in hkrati klobasale o "diskolorejšnih, blemiših" in podobnih neumnostih.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 13:06
Povezava do prispevka
Iree, tudi jaz nisem povsem zadovoljna. Čez poletje sem jih sicer redno vsakodnevno uporabljala, ker mi težki tekoči pudri niso pasali, ampak efekt ni enak. Mineralni kljub pravilnemu in obilnemu nanosu ne prekrivajo enako, ten ni enakomeren in 'zglajen', skratka to ni to. Na jesen sem se vrnila k tekočemu pudru (Revlon, MAC), čez poletje pa bom verjetno do konca porabila vzorčke mineralnih. Večje količine pa ne bom kupila.
 
Bi tudi jaz rekla, da so mineralni za lepše kože brez večjih napak.
0
Nazaj na vrh
mojca
Starost: 42Pridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 4866Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 13:34
Povezava do prispevka
Meni pa so mineralčki od EDM krasni, prav tako njihovi čopiči. Tudi korektorji so zelo učinkoviti, tako da marsikaj prekrijejo (tudi masakerje in vulkane če je treba). Je pa potrebno malo potrpljenja na začetku da se navadiš. Jaz imam sicer precej mastno kožo, poleti me vsi tekoči pudri nervirajo, zato sem zelo vesela da imam mineralčke, ker jih praktično ne čutim na koži. Nimam pa (še) kakšnih izrazitih gubic, te kar jih imam pa nimam občutka da bi jih poudarili. Kakšno mineralno srečanje PL nebi bilo odveč. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Tekoči pudri - 3. del
Stran 51 od 100
Pojdi na stran 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo