Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenosni računalnik

Pojdi na stran 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2012 2:39
Povezava do prispevka
kokola Question računalnik je (po konkretnem brskanju po spletu) izbran in težava je samo še v tem, da se ne znam odločit katero garancijo bi si dokupila. Samo zanimivo,.. js si pa zdej recimo ne bi kupila Dellovega prenosnika - razen, če bi si lahko privoščila katero drugo (višjo) serijo kot inspirion (ipd) Wink

Sej so ok, samo navadno dobiš pri drugi firmi za ta denar boljše komponente, vsaj kar sm js gledala.. čeprav tudi sama gledam na znamko, namreč ne zaupam vsem (jbg) - v izboru sem imela Dell, Sony, Toshiba in HP - glede na razmerje komponent in cene je pač zmagal HP. Plus samo ohišje mi je blazno všeč, zdi se mi res kompaktno in tipke prijetne za uporabo (Toshibine so se mi recimo zdele plastične, švoh). Sony pa baje tudi nima servisa v Sloveniji? Blah, malo me odvrnilo to.. Smile

bubica10 js sem tudi navezana na svojega.. Embarrassed
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2012 8:20
Povezava do prispevka
A je težko razstaviti in malo počistiti prenosnik? Ne vem, če bi si sama to upala. Moram malo preštudirati navodila, mogoče bi mojemu kakšna generalka prav prišla.
 
Zaenkrat pa baterije še ne bi odstranila, ker računalnik večkrat prenašam po hiši, brez baterije pa to ne bi šlo.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2012 9:04
Povezava do prispevka
Js svojega sama prvič nisem znala, mi je en iz študenta pokazal kaj in kako. Smile Poguglaj malo, če na spletu najdeš kakšna navodila - js tega nisem mogla, ker sem imela ventilator tako zapacan, da se mi je prenosnik preventivno ugašal, ker se ventilator ni mogel več sploh vrtet Embarrassed Za posesat svoj prenosnik pa ne potrebuješ nobenih navodil - obrneš, pogledaš kje so reže za ventilator in.. posesaš LOL Pomaga Thumbs Up

size=9:baa57b2019Oh joj.. kakšen dooolg zmazek sem napisala ponoči (malo se pa pozna ura in..), samo se mi ga ne ljubi popravljat in preurejat (plus mudi se mi, again) Embarrassed
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. apr 2012 17:01
Povezava do prispevka
Citiram iz zaklenjene teme:
 
Maisie je napisal/aKer se mojemu prenosniku čas počasi izteka sem v fazi nakupa novega.

Zagrela sem se tiste tanke "prenosnike" ekran 13. Ogledujem si hp model.
Do sedaj sem imela enkrat 15, pa mi je bil pretežek.
Strah pa me je, da mi bo 13 premala za delo kot ga potrebujem.

Računalnik potrebujem za študij, brskanje po spletu. Mora biti lep, lahek, tanek in zmogljiv;)

Kaj uporabljate vi? Kakšna priporočila?
Cenovni razred nekje do 1100 eur.

Hvala za pomoč!
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Merika19
Starost: 32Pridružen: 23. maj 2011Prispevkov: 626Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. apr 2012 18:17
Povezava do prispevka
Sama uporabljam Macbooka in sem več kot zadovoljna. Je lahek, zelo zmogljiv in vse. Nebi ga zamenjala za noben drug računalnik! Smile
0
Nazaj na vrh
Maisie
Starost: n/aPridružen: 13. nov 2007Prispevkov: 807Kraj: Planet ZemljaStatus:Offline
Objavljeno: 29. apr 2012 19:47
Povezava do prispevka
Za MAcbooka je potrebno odšteti precej več denarja kot za kakšen Hp ali kaj podobnega v podobnem zmogljivostnem rangu...pa tudi windowse bi rada tako da mac odpade:)
 
Telefon in tablicaje apple, računalnik pa mora imet windowse:)
"Iskanje odličnosti pomeni, da poskušamo dati vse od sebe pri vsem, česar se lotimo."
0
Nazaj na vrh
mijauuu
Starost: 37Pridružen: 9. avg 2009Prispevkov: 1045Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. apr 2012 21:14
Povezava do prispevka
Meni so osebno malenkost premajhni 13inčni ekrani, čeprav se verjetno navadiš. Tako za pogosto prenašat je sicer boljše, sicer pa ne kot edini domač računalnik... Sploh za kakšne filme gledat je premajhen... Pa še manj zmogljivi so in počasnejši... Kolegica ima majhnega acerja pa ni čisto zadovoljna, čeprav je čisti čudež, da tisti pc sploh še funkcionira, glede na to, da je non stop na poti... Zdaj delajo tudi računalnike precej bolj lahke kot nekoč... Verjetno je najbolj odvisno od tega kaj ti je glavna prioriteta: lažje prenašanje ali malo bolj zmogljiv računalnik... Jaz sem imela 7 let hp-ja, ki v bistvu še dela, samo precej počasi. Lani septembra pa sem kupila Toshibo in je sigurno pol lažja od prejšnjega, čeprav sta oba 15. Mi je pa zadnjih par mesecev že začel delat probleme. Pa samo zbiram energijo, da se lotim tega... Sej v bistvu dela vse super, samo recimo 5x na mesec se mi ne odpre normalno pa je kar črn ekran... Drugače sem pa zadovoljna. Ima pa ful švoh baterijo, res zelo. Čisto sem bila zgrožena nad, tem kako kratko drži... Sicer je pa itak ne uporabljam in jo imam ven iz računalnika. Dala sem, se mi zdi, neki čez 750 eur, ampak brez windowsov... Ko sem kupovala pa vem, da so mi vsi hvalili en in edini apple...
https://www.facebook.com/panchidorchi
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2012 18:58
Povezava do prispevka
Jaz se opazila, da se moje zaheve glede računalnika stopnjujejo in bo naslednji nakup (upam, da še ne kmalu saj ni din din) en dober namizni, da bo lahko laufal photoshop ipd. + en veeelik ekran Big smile Moj 15 inčni mi je že skoraj malo mali Big smile Laptop bi imela morda le za kakšno potovanje, za gledanje serije v postelji Smile To pa ne pomeni, da mora biti vrhunski.

Pač imam svoje zahteve, ki se stopnjujejo, sicer pa sem računalnik kupila 1.12.2007, torej bo letos star 5 let. Lahko fura photoshop, občasno malo zmrzne ob njegovi uporabi, drugače pa upam, da mi bo služil še leto, dve, preden si privoščim novo mašino.
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenosni računalnik
Stran 27 od 27
Pojdi na stran 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.