Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Bourjois kozmetika

Pojdi na stran 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20
MissBee
Starost: 38Pridružen: 10. nov 2008Prispevkov: 24Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2011 6:48
Povezava do prispevka
st je napisal/a
Glede seruma - preživela sva (danes) drugi dan in 'so far so good'.
 Zdi se mi, da 'sem lepša' videti, ker deluje nekako lahkotno, mladostno, naravno, svileno. Če bi imela 'perfect skin' pa sploh. In glede na to, da moja koža (spet) trenutno 'serje', sem edinole nekoliko razočarana nad prekrivnostjo seruma. H.mix ima boljšo. A če serum večkrat natančno nanesete, boste, se mi zdi, kar zadovoljne.
Če želite doseči mat videz, boste serum utrdile s (npr.) pudrom v kamnu, in tudi tukaj boste kar zadovoljne.


Preizkusla že na tisoče pudrov in edino Revlon ColorStay (za suho&mešano kožo) mi je zakon! Zadnjič pa da bom kupla ta puder in je prodajalka mi nardila celo paniko zakaj, da uporabljam ta puder ker imam perfektno kožo...res nimam niti enga mozolja al kej lišajasto, me pa moti, ko mi je vroče, da ratam po ličkih rdeča.  No, in mi je zelooo priporočala Bourjois healthy mix serum. Pa sm si v DMju, kjer delam, sposodla testerček in ga uporabljala 3 dni...in res je super puder! Točno tako kot ga je  "st" opisala. Tko, da zdej sm si ga kupla in po enem tednu nisem še najdla minusta...cel dan mi lepo zdrži, kožo mi nardi svileno...grem pa še čez z MF Natural Minerals (puder v prahu, da mi da mal poletne svežine...).
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2011 10:06
Povezava do prispevka
MissBee, predlagam, da svoje izkušnje napišeš na Kozmetometer.
Healthy Mix Foundation
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2011 11:24
Povezava do prispevka
kokola je napisal/a
kako ste zadovoljne s temi novimi lakci?


Jaz imam 2 iz So Laque kolekcije in sem izredno zadovoljna. Nanos je kot pesmica (se mi zdi, da ni neke razlike med OPI-ji in So Laque), obstojnost je pa tudi dobra - najdlje sem ga imela namazanega 5 dni, odstranila sem ga, ker sem se naveličala barve, ne zato ker bi se odkrušil ali kakorkoli drugače poškodoval. Toplo priporočam!

(po izpitnem obdobju, ko bom imela čas bom napisala bolj podrobno oceno na KMM)
“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Ninocka07
Starost: 46Pridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 200Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 19:56
Povezava do prispevka

Pod Bourjouis Healthy mix foundation se moja koža zelo dobro počuti, všečen pa mi je tudi finish. Porabila sem že skoraj celoten puder v odtenku št. 52 (Vanilla), ki ima izrazito rumen podton, preden sem pričela ugotavljati, da sem verjetno bolj nevtralnokožka, če že ne celo bolj na pinky strani.
Zanima me, če ste uporabnice Healthy mix-a (odteneka št. 51 in/ali št. 53) zaznale kakšno bolj nevtralno obarvanje ali sta odtenka tudi bolj na rumeni strani?
Hvala!


Popravjen smeško. Pravilna uporaba smeškov.

Estelle

0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2011 14:04
Povezava do prispevka
51 je tudi rumen.
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2011 14:11
Povezava do prispevka
Vsi odtenki so rumeni, pa tudi pri HM Serum Gel liniji.
Mislim, da je bila nekoč nekje debata o tem, pa o rozastih pudrih tudi, samo se nikakor ne spomnim kje iskati...
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
Hrca
Starost: 34Pridružen: 22. okt 2010Prispevkov: 863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. okt 2011 19:18
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aMoja NP je po nekaj letih (!!!) nazaj držanja (slabe izkušnje) Bourjous rdečilo za lica v odtenku 74 Rose Ambre. Najlepši. Odtenek. Ever. (ok, imam več favoritov, ta je med njimi, bomo pa videli, če se bo tokrat obnesel).

image file name: 2ka352c761c7.jpg
Vir: mojrac.nimamnapisanihvirov




Ravno kupujem blush in zadnjih par dni norim po KMM in berem ocene in sem vedno bolj nevedna, tako da razsvetli me prosim. Tale blush ima torej novo recepturo in je bolj uporaben? Nimam ravno veliko izkušenj z blushi in me zanima, če je enostaven za uporabo, blendanje in to, da ne bom videti kot maškara zaradi svoje neizkušenosti. Skratka, če je primeren blush za začetnice.
There are clubs you can't belong to, neighbourhoods you won't live in, schools you can't get into. But the roads are always open.
0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2011 10:41
Povezava do prispevka
Nikjer ne najdem Bourjois Metallic Eyeliner-ja v črni barvi :(. Ga je mogoče katera kje zasledila? Mueller ima samo contour clubbing eyeliner v črni barvi, ki pa je neprimerno slabši od metallic eyeliner-ja :(.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2011 10:56
Povezava do prispevka
Joj, Hrca, oprosti, šele zdaje vidim.

Za konkretnejši/zanesljivejši opis ga ne uporabljam dovolj dolgo, ampak ko je bil nov, je bil popolnoma prekrit s pigmentom in sem komaj enakomerno nanesla, pa precej zabrisovanja je bilo potrebnega. Zdaj je normalen za uporabo, ampak lahko da je še vedno bolj mehak pri vrhu in notri bolj trd. To pa bom vedela šele po nekaj mesecih uporabe.
Odvisno je tudi od odtenka in tvojega tena kože - če se prav spomnim, si enkrat dala fotko frizurce na forum? In takrat si se mi zdela zelo svetla, tako, da če si res, vzemi raje kakšen bolj svetel odtenek. Ne, da ti Rose Ambre ne bi pristajal, ampak bolj se boš zafrkavala z enakomernim nanosom in premočno rdečico kot bi se pri kakšnem svetlejšem.
Kaj pa kak Essence ali Revlon? Vem, da imajo tudi bolj svetle, nevtralne odtenke.

Bonbonchy, mislim, da so jih ukinili. Ker sem ravno zadnjič hotela kupiti teal-zelenega in jih ni bilo več.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2011 11:00
Povezava do prispevka
Tanja, ukinili metallic eyelinerje???? Ne, no :(.
 
Grem na ebay si delat zalogo .
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2011 11:03
Povezava do prispevka
Saj nisem 100 %, samo glede na to, da jih nikjer ne dobim, sklepam, da jih ni več za dobiti. Upam, da ni res.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Hrca
Starost: 34Pridružen: 22. okt 2010Prispevkov: 863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2011 14:04
Povezava do prispevka
Tanja, hvala za izčrpen odgovor! Enkrat sem že imela Essence blush, pa nisem bila zadovoljna (ravno ta nima na KMM še nobene ocene, moram napisati ob priliki), potem se mi je pa tako ali tako raztreščil med transportiranjem. Sem zdaj en dan gledala odtenke Bourjois na Rudniku in se na koncu nisem odločila za nobenega. Imajo tudi svetlejše, ampak sploh ne znam izbrati barve zase, tako da bom verjetno enkrat, ko bom imela ogromno časa, šla spet delati doktorat nekam in mogoče mi celo uspe privleči nekaj domov. 

There are clubs you can't belong to, neighbourhoods you won't live in, schools you can't get into. But the roads are always open.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2011 14:50
Povezava do prispevka
Hrca, sem ti tu odgovorila.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 11. nov 2011 18:16
Povezava do prispevka
Punceee, v Limoniju v CP LJ že imajo puder! image file name: 2k63db3cd525.gif(ampak žal samo puder in se bojim, da bo pri tem tudi ostalo)

Na voljo 6 odtenkov, 51 je super svetel in rumenkast, 52 pikico temnejši, 53 nekje sand beige pri Revlonu in nevtralen (na moji koži je deloval rahlo roza), 54 bež - pikico temnejši od sand beige, pa še 55 in 56, ki sta za po en odtenek temnejša od vsake prejšnje št.

Tekstura - milina.image file name: 2ka052b8ed29.gif Res lepo prekriven ampak lahek in zračen kot perešček. Za vse, ki potrebujejo prekrivnost Revlon CS-ja a jim je bil preveč 'težak', mislim, da bo to super izbira.

Za roza polti, sploh svetle žal spet ni izbire, edini manj rumen je 53.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. nov 2011 18:19
Povezava do prispevka
O ne, jaz sem se pa v vse zaljubila, samo v puder ne (pa še tega bi z veseljem kupila, če bi si upala izbrati odtenek). Unhappy Smoothing primer me še najbolj mika. :/
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Bourjois kozmetika
Stran 15 od 29
Pojdi na stran 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.