Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Menstrualne skodelice: Mooncup, Lunette

Pojdi na stran 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60
cookiesncream
Starost: 40Pridružen: 6. avg 2011Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2011 6:11
Povezava do prispevka
Ja, za v bazene in morje je pa skodelica res blessing (no, pa tudi drugace). Nic se ni treba bat, da bo kaj spuscalo ali voda prisla noter, kot pri tamponu. 
0
Nazaj na vrh
baba
Starost: 45Pridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 505Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2011 11:16
Povezava do prispevka
ja to je res zakon. Joj kako že pogrešam MORJE!!!!! 
0
Nazaj na vrh
tincekmandarincek
Starost: 32Pridružen: 3. nov 2011Prispevkov: 234Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2012 17:54
Povezava do prispevka
Pozdravljene.
Ker sem na račun te skodelice prebrala same pohvale sem se odločila da jo preizkusim tudi sama. Kupila sem velikost 2. Uporabljam jo ta teden in mi je neznansko všeč. Nimam problemov niti z vstavljanjem niti z odstranjevanjem. Zanima pa me, kako je mogoče, da imam kljub skodelici na hlačkah vedno in po vsaki uporabi mali flekec krvi?
Hvala za odgovor.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2012 18:13
Povezava do prispevka
Najbrž ostane nekaj kapljic krvi na stenah nožnice, ki potem stečejo mimo skodelice. 
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2012 19:35
Povezava do prispevka
Lahko pa, da se ti ne odpre popolnoma in potem po steni "curlja" navzdol, vsaj tako je bilo pri meni. Ko se mi je to zgodilo, sem jo še 1x ali večkrat poskušala vstaviti, dokler ni vakuum prijel. 
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
SwanHeart
Starost: n/aPridružen: 18. jul 2005Prispevkov: 1527Kraj: Nekje v temi s prekrizanimi rokamiStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2012 20:19
Povezava do prispevka
Ja jst je tud ne morm prehvalt. Ko sem jo kupla, se nisem lih znasla in sm jo mela eno leto pozabljeno v omari. Pol pa sm probala se enkrat in posebej dobro se obnese poleti. Pa tud drgac. Zakon je.
There is only 1 part of the universe you can change and that part is your own self.
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2012 17:47
Povezava do prispevka
Jaz sem jo danes naročila. Sem vzela kar zeleno Smile
Me pa malo skrbi, ker se mi zdi da imam maternični vrat precej nizko (ga komot zatipam s sredincem, pa nimam ravno dolgih prstov). Amapk sme vseeno vzela 2, ker imam malo bolj močne menstruacije, pa tudi ne zdi se mi blazno večja, dvomim da se bo 5mm razlika ravno občutila (glede na maternični vrat). Bo pa mislim da to dobra alternativa tamponom, ker odkar sm na KT, sem precej izsušena (ja tudi med M) in jih težko notri in vem dobim.

Tako da, dobim jo najbrž v četrtek/petek, M pa ravno čakam. Najbrž pride jutri, tako da jo bom lahko sprobala kmalu Smile
0
Nazaj na vrh
cookiesncream
Starost: 40Pridružen: 6. avg 2011Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2012 3:33
Povezava do prispevka
Elani, med menstruacijo se maternicni vrat pomakne malo navzgor, tako da ne bi smelo biti problemov. Verjetno bo potrebno malo vaje, da bos ugotovila kaksen nacin vstavljanja ti najbolj lezi, ampak mislim, da bos zadovoljna, ko bos ugotovila, da je 100x bolj fajn od tamponov. Smile
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2012 10:21
Povezava do prispevka
Meni je ginekologinja rekla, da se med mestruacijo pomakne navzdol. tudi jaz ga zatipam veliko nižje ob menstruaciji. Smile
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2012 11:16
Povezava do prispevka
Zelena skodelica je prišla po pošti 1 uro nazaj Smile semi je zdela malo velika, ampak sem se vseeno odločila probati (itak sem včeraj dobila M). Tako da sem jo prekuhala in dala gor lubrikant. Ta hudič je bil pa ves spolzek in ga sploh nisem mogla zvit. Tako da sem lubrikant kar dol sprala in jo zvila s tisto punch down tehniko, al kaj je že in skodelica je bila notri v prvem poskusu. sem mela občutek da jo je kar potegnilo notri (pa sem drugače precej ozka), je pa res da sem bila ful sproščena in odločena, da mi bo lunetka strezala. Očitno se je treba s pozitivno energijo lotit tega Smile tko da čutim je sploh ne, pecelj sem že na začetku skoraj ves odrezala, pustila sem nekje 2 mm. in me ne moti Smile

Tako da zaenkrat sem navdušena. poročam, če bo kaj zamakalo Smile
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2012 11:40
Povezava do prispevka
O, super, da ti ustreza! 
Pa en nasvet, če bo kdaj brezmalo. Najprej jo zviješ, kakor želiš, potem pa naneseš nekaj lubrikanta na vrh lunettke = tisti del, ki bo šel prvi v nožnico.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2012 11:46
Povezava do prispevka
Aha Smile dobra ideja. to mi pa res ni padlo na pamet. Jst sm namreč kr celo namazala z lubrikantom, pa se pol lotla zvijanja. Lahko si predstavlaš, da mi ni uspel Big smile sicer sem jo pa potem brez lubrikanta čist simpel notri ustavila. Smile

Drugače sem pa res vesela, da sem jo dobila, ker sem se danes kljub 3 vložkom zbudila v poplavi krvi in mogla vse s posteljnino vred dat prat Unhappy
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2012 12:36
Povezava do prispevka
Hm, tudi jaz sem morala nekajkrat zviti sluzasto lunettko, da sem prišla do tega sistema. Sicer tudi jaz redko uporabljam lubrikant, ampak včasih res bremza.
Pa res si spretna, da ti je tako uspelo že v prvo. Jaz sem se na začetku konkretno matrala in nič ni stalo, kot bi moralo. Zdaj mi je najboljša "investicija", kar se tiče osebne nege.

Boš videla, kako sproščeno boš nocoj spala. Jaz včasih dobesedno pozabim, da imam menstruacijo, ker je tako fino z lunettko.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2012 13:25
Povezava do prispevka
Klik za vaše izkušnje.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2012 18:11
Povezava do prispevka
Mam eno vprašanje. Kako vam uspe skodelico zviti, ko jo probate dat ven? In v katero obliko jo zvijete? To je edino s čimer mam probleme, jaz sem jo zdej samo malo sploščit uspela in je rahlo bolel, ko sem jo potegnila ven. Unhappy
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Menstrualne skodelice: Mooncup, Lunette
Stran 55 od 62
Pojdi na stran 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.