Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Sestavine - III. del

Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 23. jan 2010 11:36
Povezava do prispevka
Opfelia je napisal/agre pa za jojobino kremo za obraz, bila pa naj bi iz 100% naravnega jojobinega olja in vitaminom E

Mar jojobino olje tudi že umetno delajo?
Sicer je bolj za silo, najbrž kar hranljiva, torej za suho kožo in v kolikor nisem slepa, ne vidim nobenega antioksidanta, niti vit. E ne.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Opfelia
Starost: 35Pridružen: 24. jun 2007Prispevkov: 153Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2010 11:45
Povezava do prispevka
hahaha, sele zdaj sem vidla kaj sem napisala, ampak tako pac pise na kremi in sem samo prepisala Big smile
Tole kremo so v lekarni priporocili moji mami proti staranju in suhi kozi. In kaj se suhe koze tice, morem rect, da jo kr lepo navlazi. Mi kar odgovarja, koliko pa je dobra za kozo pa je vprasanje Smile
The important thing is not to be bitter over life's disappointments. learn to let go of the past, and recognize that every day won't be sunny.
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 9:24
Povezava do prispevka

Če bi katero zanimalo, so tukaj sestavine ene hoferjeve kreme. Revital dnevna krema:


aqua, glycerin, dicaprylyl carbonate, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, ethylhexyl stearate, octocrylene, carthamus tinctorius oil, caprylic-capric triglyceride, tocophefyl acetate, panthenol, sorbitol, glyceryl stearate, glyceryl stearate citrate, vitis vinifera seed oil, butyrospermum parkii butter, elaeis guineensis oil, glycine soja oil, butyl methoxydibenzoylmethane, canola oil, propylene glycol, glyceryl oleate, triticum vulgare germ extract, chondrus crispus extract, glycine soja seed extract, persea gratissima oil unsaponifiables, lecithin, dimethicone, linoleic acid, linolenic acid, phospholipids, carbomer, sodium cetearyl sulfate, ubiquinone, tocopherol, sodium hyaluronate, parfum, sodium hydroxide, ascorbyl palmitate, citric acid, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid.

Nazadnje urejeno 18. feb 2010 9:30; skupaj popravljeno 1 krat

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 9:27
Povezava do prispevka
In katera krema naj bi to bila?
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 9:34
Povezava do prispevka
Uf, Alena, saj nisem brzi gonzales. Odgovor na tvoje vprašanje se nahaja tukaj.


Dodatek:
Saj to ni res, pa je!
Zdaj jo pa najdem na KMM. Ne vem, kako sem gledala, da sem spregledala.
Ne bi mi bilo treba prepisovati sestavin. Oh ja. Saj bo boljše...šele po hudem zimskem spanju, zgleda.

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 9:47
Povezava do prispevka
Sem popravila. Fajn je, da je zraven sestavin še ime kreme, da se ne lovimo.
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 9:50
Povezava do prispevka
A ja, a mar nisem napisala imena? Se bom poslala kar spat. (ni mi pomoči)
Hvala, A.

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 10:05
Povezava do prispevka
Ne, ni bilo imena. Če ne ne bi niti spraševala. Ni panike, se zgodi.
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 10:20
Povezava do prispevka
Itak.

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 20:59
Povezava do prispevka
Kakšne se vam zdijo sestavine tega fluida (komedogenost, je kaj fototoksičnega)? Gre za Melvita Bio-excellence posebni fluid sliva, mak in aloe vera. Namenjen naj bi bil normalni in mešani koži. Potrebujem nekaj vlažilnega + malo hranilnega.
 
- voda zelenega ječmena,
- makova cvetna vodica,
- aloe vera,
- kompleks olja gadovca,
- izvlečka korinde in ne-saponinov (neumiljive frakcije) sončnice,
- olje mareličnih koščic,
- jojobino olje,
- kompleks izvlečkov listov breskve, jablane in maline,
- olje žafranike,
- olje koščic slive,
- rižev puder,
- izvleček mamaka,
- čebelji vosek,
- vitamin E,
- 100% naravna dišava.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
vijolica
Starost: n/aPridružen: 12. jun 2007Prispevkov: 91Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2010 22:06
Povezava do prispevka
Kaj pa tole? Ali bi bilo ok za ultra občutljivo kožo?
 
Water (Aqua), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Tricaprylin, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Glyceryl Oleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Canola Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Tocopheryl Acetate, Beeswax (Cera Alba)*, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Shorea Stenoptera Butter, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol, Betaglucan, Ascorbyl Palmitate
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2010 13:40
Povezava do prispevka
vijolica, ime prosim.


Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
vijolica
Starost: n/aPridružen: 12. jun 2007Prispevkov: 91Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2010 15:52
Povezava do prispevka
 Se opravičujem. Lavera- Baby&kinder neutral - krema za obraz
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 19. feb 2010 16:15
Povezava do prispevka
Bubica, napiši sestavine v originalu, prosim, ne slo prevodu.

Vijolica, je, ampak koža se lahko negativno odzove skoraj na katerokoli, tudi sicer načeloma neškodljivo ali celo koristno sestavino, še zlasti, če je zelo občutljiva.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2010 17:40
Povezava do prispevka
Aha, sem na nemški spletni strani našla ta prave. Ampak mislim, da nobena krema ni najbolj primerna, se mi zdijo kar mastne in komedogene in zato ne najbolj primerne za mojo mešano kožo.
 

Tagesfluid extraordinaire - Poppy, plum, aloe vera - feuchtigkeitsspendend und vitalisierend:  Aqua , Aloe Barbadensis Extract Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Octyldodecanol, Papaver Rhoeas Flower Water*, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol*, Arachidyl Alcohol, Parfum , Prunus Armeniaca Kernel Oil Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis Oil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Behenyl Alcohol, Cera Alba , Glyceryl Dibehenate, Prunus Domestica Extract Prunus Domestica Seed Extract, Carthamus Tinctorius Oil Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil*, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Oryza Sativa Hull Powder Oryza Sativa (Rice) Hull Powder, Sodium Benzoate, Arachidyl Glucoside, Tribehenin, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Tocopherol, Stearic Acid, Galactaric Acid, Alcohol, Echium Plantagineum Seed Oil, Hordeum Vulgare Extract*, Glyceryl Behenate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Linalool**, Cyathea Medullaris Cyathea Medullaris Leaf Extract, Citronellol**, Cardiospermum Halicacabum Extract Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Prunus Persica Leaf Extract Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Limonene**, Pyrus Malus Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Rubus Idaeus Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract.

 

Feuchtigkeits-Serum - Beech, cranberry, everlasting - Anti-Aging: Aqua , Glycerin, Aloe Barbadensis Extract Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol*, Simmondsia Chinensis Oil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Betaine, Argania Spinosa Oil Argania Spinosa Kernel Oil*, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Water*, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Benzoate, Fagus Sylvatica Extract Fagus Sylvatica Bud Extract*, Garcinia Indica Garcinia Indica Seed Butter, Sesamum Indicum Oil Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Maris Aqua Sea Water*, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sclerotium Gum, Hordeum Vulgare Extract*, Sodium Levulinate, Tocopherol, Vitis Vinifera Leaf Extract Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract*, Hydrogenated Lecithin, Mel , Vaccinium Macrocarpon Extract Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract*, Citric Acid, Rubus Idaeus Leaf Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Terpineol, Pectin, Helichrysum Italicum Extract.
 

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Sestavine - III. del
Stran 16 od 100
Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.