Anni, jaz sem ga pretočila v eno stekleničko s pumpico.
- Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano





























pol pa ja.... ker mislm tako pakiranje je pa res mal zgreseno no....












