Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Poroka v letu 2010

Pojdi na stran 1 , 2
makik
Starost: 42Pridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 382Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 7:02
Povezava do prispevka
Ojla punce in fantje!

Pa se dajmo malce o poroki pogovarjat ... če vas je kaj

Midva se bova v letu 2010 poročila. Odločila sva se da greva v tujino, nekam na morje, kjer bo civilni obred tudi priznan in kjer bo vse ultra romantično. Ker pa je potrebno tukaj nekaj narediti tudi za starše in prijatelje, sva se odločila, da narediva cerkveni obred na prostem z feštico.

A je še katera srečnica ...

lp


največja tragedija v življenju ni smrt, temveč to kar umre v nas, ko smo še živi
(franklin)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 10:50
Povezava do prispevka
Makik, čestitke! Zveni sanjsko

Koliko pa računata, da vaju bo prišlo vse skupaj? Imata že kakšen ožji izbor destinacij?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
makik
Starost: 42Pridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 382Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 11:54
Povezava do prispevka
Hvala ...

Ker me je fant zaprosil lansko leto na božični večer imava sedaj že izbrano destinacijo, greva na Cookove otoke. Ker pa bi v vsakem primeru naredila neko feštico tukaj, sva se odločila da to združiva s cerkvno poroko (tudi v veselje staršev), ki mora biti na prostem in seveda vse v stilu klasične poroke (torej cvetje, poročna obleka ...). Po možnosti tudi gostija na prostem ali v na pol odprtem prostoru

Dinarčki, dinarčki ... prišlo bo kar nekaj, saj ne vem če bi na glas povedla .... Bo vsekakor petmestna številka  ...


največja tragedija v življenju ni smrt, temveč to kar umre v nas, ko smo še živi
(franklin)
0
Nazaj na vrh
selma
Starost: 43Pridružen: 1. mar 2006Prispevkov: 959Kraj: Obala-MariborStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 16:15
Povezava do prispevka
Ne bi ti rada kvarila veselja ampak po zakonskem pravu RKC-ja, poroka ne more potekati na prostem, temveč samo v cerkvi. Mogoče pa obstaja kaka izjema, vendar se raje prej pozanimaj pri duhovniku.
I will not lie in front of the school bus with ketchup on my face
0
Nazaj na vrh
makik
Starost: 42Pridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 382Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 17:41
Povezava do prispevka
Jaz mislim, da je samo to samo stvar duhovnika, saj gre za simboličen obred ... in če jaz najdem nekega duhovnika (kar sem ga) potlej ni panike, če naredi en obred tam nekje na travniku  ...
največja tragedija v življenju ni smrt, temveč to kar umre v nas, ko smo še živi
(franklin)
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 17:54
Povezava do prispevka
Kolikor vem, se lahko cerkveni obred opravi tudi izven cerkve, samo dogovorit se je treba.:)

Makik, čestitke!
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 18:54
Povezava do prispevka
Js tudi!





Mi lajks te otoke!
Hočem povedat, dab js tudi šla, in edino kaka taka varianta bi prišla v poštev, ko in če bi se odločila za poroko. Za domače pa ne bi nič kaj naredila. Poroka na tujem, - to pa! (to pomeni tudi zadeti na loteriji) A se je treba tudi v slo poročiti? To pa ne vem? Saj se lahko poročiš kjerkoli, kajne?
A gresta to v lastni režiji, ali se to da zrežirat preko agencije?


Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
carmensyta
Starost: 43Pridružen: 20. avg 2006Prispevkov: 483Kraj: Preko MureStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 19:24
Povezava do prispevka

Ajej...sej je vse lepo, slike in romantika, samo kaj, ko se ta med tak hitro poliže...

image file name: 2k1b3ff583ef.jpg
Piti, piti, pa nej popistiti. Pa kda je najhujše....te samo dale piti:))
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 19:45
Povezava do prispevka
Makik meni se zdi super ideja. Samo jaz bi poročila v Las Vegasu, spontano & na hitrco, tako da se zjutraj sploh ne bi spomnila. 
0
Nazaj na vrh
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2009 23:28
Povezava do prispevka
No, Las Vegas se mi zdi pa kot da bi že takoj ob poroki podpisal ločitvene papirje 

Sicer pa čestitam! Mene v letu 2010 čaka 10. obletnica ljubezni, 2. obletnica zaroke in poroka. Na kateri bom priča
Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
makik
Starost: 42Pridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 382Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 6:40
Povezava do prispevka
Hvala, hvala  punca!

Ma kaj sem ednina, ki se bo poročila drugo leto ??? Ni nobene bodoče neveste več ???

Nazadnje urejeno 5. dec 2009 12:02; skupaj popravljeno 1 krat
največja tragedija v življenju ni smrt, temveč to kar umre v nas, ko smo še živi
(franklin)
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 11:56
Povezava do prispevka
SPA je napisal/aNo, Las Vegas se mi zdi pa kot da bi že takoj ob poroki podpisal ločitvene papirje 



Verjamem SPA. Moram še dodati, da meni poroka pomeni nič, zato bi izvedla takšno foro oz. žur. To, sploh ne bi bila poroka načeloma. Ampak ``zajebancija´´.
ps: To govorim sedaj, ne vem kaj bom govorila čez par let.
0
Nazaj na vrh
andreya
Starost: -14Pridružen: 28. mar 2004Prispevkov: 3715Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 12:02
Povezava do prispevka
Makik, čestitke. Se mi je takoj zdelo, da imaš poroko v mislih, ko si v temi Kam boste potavale? napisala, da greš na Cookove otoke, ampak ne na potovanje.
0
Nazaj na vrh
Tinca*
Starost: 36Pridružen: 25. jan 2007Prispevkov: 2133Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 12:13
Povezava do prispevka
makik, čestitke!

Celoten načrt poroke, se sliši super, je pa res cenovno kar velik zalogaj. aAmpak, če vama finance to dopuščajo, zakaj pa ne. Želim vama res nepozabno doživetje, pa seveda potem srečen zakon.

Nekaj časa nazaj se je tudi meni poroka zdela brezveze, sedaj pa mi znova predstavlja nekaj lepega, nekaj več. Sama ne bi šla v neko veliko fešto, neakj malega in preprostega, po možnosti čim manj žlahte, samo ožja družina, pravi prijatelji in midva. Morda, nekoč ... . Vsekakor pa ne že v letu 2010, hehe.
If one dream should fall and break into a thousand pieces, never be afraid to pick one of those pieces up and begin again~
0
Nazaj na vrh
makik
Starost: 42Pridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 382Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 14:13
Povezava do prispevka
Hvala punce ... res  ...

Sem upala, da nas je več tukaj takšnih, da bo padla kakšna težka debata o tem kje, kako in kdaj ...se bo zgodil veseli dogodek.







največja tragedija v življenju ni smrt, temveč to kar umre v nas, ko smo še živi
(franklin)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Poroka v letu 2010
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.