Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Eurosong 2007

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:33
Povezava do prispevka
Jaz sem pogledala ene 15 kandidatk danes...ne vem, če bom sploh še kaj gledala od Evrosonga letos...
 
In samo ena pesem mi je bila res všeč: MOLITVA od Srbije..   To je še ena v podobnem rangu kot njihova "Lane moje" pred leti. Dobra pesem, pa sicer sploh nisem fan take glasbe in me redkokdaj prepriča....
 
(čeprav pevka je pa čudna na pogled, škoda)
 
YT link:
 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
J.Lo
Starost: 12Pridružen: 7. jan 2005Prispevkov: 7043Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:36
Povezava do prispevka
Bravo Alenka! 
Meni sicer ni všeč, ampak ji privoščim tak super uspeh!
0
Nazaj na vrh
geja
Starost: 38Pridružen: 14. dec 2005Prispevkov: 3001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:38
Povezava do prispevka
Akasha je napisal/a
In samo ena pesem mi je bila res všeč: MOLITVA od Srbije..  
 
 Pa Alenka, itak Big smile
0
Nazaj na vrh
Talita
Starost: n/aPridružen: 24. nov 2005Prispevkov: 989Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:42
Povezava do prispevka
Aaaaaa!!!!! Bravo, Alenka!!!!!
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:43
Povezava do prispevka
Jaz tudi navijam za Slovenijo in Srbijo!!! Molitva mi je res fuuuul huda pesem, mi je bilo nekako logicno da bo tudi prisla v finale, tako da je bila moja favoritka, ce nam spet nebi ratalo. Ampak, bravo Alenka (sicer mi je na odru zgledala grozno, kot carovnica, amoak vokal 1A)!!!
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
ally
Starost: 43Pridružen: 9. sep 2004Prispevkov: 7298Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:45
Povezava do prispevka
 ALENKA!!!!!
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2007 23:52
Povezava do prispevka
Pikca je napisal/aAmpak, bravo Alenka (sicer mi je na odru zgledala grozno, kot carovnica)!!!
 
Ja,res...najboljši izraz.....prav pehtaste obraze je delala....
 
Oblekli so jo pa v nekaj a la  Tarja ( ex  Nightwish) / Sharon (Within Temptation)...  Mnja...no comment.
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
J.Lo
Starost: 12Pridružen: 7. jan 2005Prispevkov: 7043Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 0:01
Povezava do prispevka
Soooo truth! 

0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 6:37
Povezava do prispevka
da še jaz malo pokomentiram (alenko sem že v drugi temi): najbolj všeč mi je bila obleka pevke iz gruzije (georgija), všeč mi je bila tudi pesem iz portugalske. zdela se mi je taka prijetna, poletna. pa še tole me zanima, ali se mi je samo zdelo, ali je res, a je bila pevka iz danske v resnici pevec? lp.
tanjal
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 9:13
Povezava do prispevka
sweden je napisal/a
Med opaznejšimi pa letos utegne biti danska, ki na festival (po Izraelu in Sloveniji) pošilja transvetsita - Drama Queen-a.
 
Drama Queen - Danska.
 
 


Tanjal, prav se ti je zdelo
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 10:04
Povezava do prispevka
no, saj sem vedela, da ženska ne more imeti tako ozkih bokov in širokih ramen. moram pa pohvaliti njegov make-up. moja hči je rekla, da je gotovo ženska, naj kar glas poslušam. saj je res imel tak glas, kot kakšna ženska, ampak moškega prizvoka se ni dalo zgrešiti. lp
tanjal
0
Nazaj na vrh
Sher
Starost: -14Pridružen: 30. jul 2006Prispevkov: 1069Kraj: HrvaškaStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 12:15
Povezava do prispevka
Jaz sem pogledala cel Evrosong. Dobre pesmi so mi imeli Makedonija (zelo lepa punca, pozitiven tekst), Srbija (najmanj "evrovizijska" pesem), Slovenija (vse super, ampak "look" je bil prezveze, too dark), Moldovija (tista v črnih usnjeh, fenomenalen glas), Belorusija (nič posebnega, je pa simpatičen fant), Cipar (na francoskem, škoda da se ni uvrstila), tudi Estonije mi je žal (Partners in Crime, tudi nič wow, ampak je bilo veliko slabših), Madžari so imeli odlično pevko, Malta je bila simpatična (Vertigo, majčkeno popunjena pevka v rumeni haljini), tudi Drama Queen.

Bugarska je imela grozno pesem, ne vem kako se uvrstila v finale (prvi so nastopili, z bobnji), tudi Turska, in ostale ki nisem omenila so mi ble slabe.
žal mi je Dragonfly, niso bili tako slabi naspram večine pesem, ampak nastop im ni bil nič posebnega, lahko bi to boljše izvedli. Ampak ne vem, nikoli nisem mogla bit popolnoma objektivna za hrvaške izvajalce na Evrosongu.

Tukaj lahko poslušate vse pesmi, in pogledate videospoti.

Jaz drugače nimam rada videospote za ES, vedno so mi boljši live nastopi.
Ljubezen je, ko vidiš vse napake, in ljubiš njim navkljub.
moj fotoalbum: http://sher.planet-lepote.com/foto
0
Nazaj na vrh
Moxy
Starost: 37Pridružen: 7. nov 2006Prispevkov: 4127Kraj: glava v Slo/srce v UkStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 13:42
Povezava do prispevka
J.Lo -  "so true" in ne "so truth"
 
Meni je tudi Srbija kul, pa Madžarka je lepo pela. Zanimivo, da so mi letos balade kul. Čeprav od Srbije niti ni balada, bolj na hard balada.
Kok bi blo fajn, čebi se naši ratalo dobr uvrstit, mi smo mel v službi stavnice hihi

Nutty as squirrel poo :D !



RockYou PhotoFX - Get Your Own


Liam - olupim te pojem te, nikomur te ne dam <3
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 14:11
Povezava do prispevka
Alenki res ni pasal darkerski look, ker je pela pop opero in ne metal opero!!!

  (saj sem že rekla...Tarja in Sharon sta bili nabrž vzgled za imidž.......ampak je v tem primeru to izpadlo zgrešeno,ker gre za drugačno glasbo)
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
ledr baby
Starost: 38Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2007 16:01
Povezava do prispevka
meni osebno je pa imela Alenka najboljši stil. resnično se mi zdi, da se je skladalo z njenim petjem im ozadjem... res zakon nastop in zakon punca!
Beyond Good and Evil there is a field. I ll meet you there
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Eurosong 2007
Stran 2 od 7
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.