Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

EMA 2009

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. jan 2009 10:13
Povezava do prispevka
Letos je izbor kar pester!
Katera skladba vam je všeč in kdo je vaš favorit?

Sama nisem slišala vseh. Se mi pa zdijo Langa in Manca Špik kar dobra kombinacija. Pesem pa, kolikor sem je slišala v NLP-ju, kar OK.
Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jan 2009 11:40
Povezava do prispevka
Favoriti so zame Nuška Drašček in Quartissimo.
Je pa letos EMA z izborom nekaterih spet pokazala, kako "kvalitetna" je slovenska glasba. Recimo Bjonde (ki očitno nista še slišali za dvojino - sta duet, torej Bjondi) pa Gianni Rijavec, bogpomagaj.
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Blazy84
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jan 2009 12:10
Povezava do prispevka
Toliko kolikor sem uspela slišati na youtubu, mi je še najbolj všeč Omar I Still Carry On. Pač dokaj tipična omarjevska, mogoče za malenkost boljša od ostalih njegovih....

Nisem pa prepričana, da je to to, moram videti celoten nastop, sceno....Sicer pa ni neke konkurence, da bi lahko za nekoga res rekla, da je "to to"! Še dobro, da je RTV rešila EMO s povabljanci, sicer bi bila v glavnem katastrofa, čeprav je tudi večina povebljencev bolj švoh.
0
Nazaj na vrh
darcy85
Starost: 38Pridružen: 15. feb 2008Prispevkov: 67Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jan 2009 13:02
Povezava do prispevka
Meni se zdi, da spet ne izstopa nobena preveč, da bi bila nekaj full. Pa mislim, da tako ali tako nimamo neke možnosti, ker še takrat, ko smo kako res kvalitetno pesem poslali ni bilo nekega hudega uspeha...Me  prav zanima kako se bo letos odvijalo glede na to, da bo glasovanje drugačno. Po moje bi bilo boljše, da bi poslali kako "tipično "slovensko, kako  folkloro kot plesno točko mogoče bi s tem izrazili našo deželico in bi bilo kaj boljše hehe.Pol bi res izstopali
Naša soseda je šivala obleko Manci Špik
0
Nazaj na vrh
Navy
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2008Prispevkov: 1578Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jan 2009 23:13
Povezava do prispevka
Jaz nisem slišala še nobene pesmi, se bom pustila presenetiti, mi je pa večina nastopajočih nepoznanih. Nisem ravno pristaš slovenske glasbene scene (sem in tja kakšen komad ali dva) bom pa vseeno gledala, ker so mi oddaje z glasbeno tematiko zanimive in gledljive, če izvzamem narodno-zabavno naravnane vsebine.

Se pa veselim Evrovizije toliko bolj - to je pa prav fajn s kokicami v naročju gledat.
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. jan 2009 22:27
Povezava do prispevka
Ste gledale?
Se mi zdi bolje, da jaz ne bi. Jezusmarija.
 
 
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Blazy84
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. jan 2009 22:35
Povezava do prispevka
Gledala sem samo proti koncu in sem res , da nisem gledala od začetka! Obup, polom na celi črti, sramota za Slovenijo....skratka, saj človek res ne ve, ali se zafrkavajo ali dejansko mislijo, da so dobri. Niti ena pesem se mi ni zdela vsaj 5% ustrezna. Upam samo, da se letos na Eurosongu ne še bolj osmešimo kot lani, čeprav sem lani mislila, da se bolj niti ne moremo..... 
0
Nazaj na vrh
LiliMarlen
Starost: n/aPridružen: 29. nov 2008Prispevkov: 576Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. jan 2009 22:58
Povezava do prispevka
Meni sta bila najbolj všeč nastopa Darje Švajger in Alenke Gotar v času med glasovanjem. Sicer pa o nastopajočih raje ne bi...
0
Nazaj na vrh
Navy
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2008Prispevkov: 1578Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. jan 2009 23:28
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi gledala vendar samo toliko, da so vsi odpeli, potem pa sem zamenjala kanal. Začela bi pri voditeljih - M.M.M. mi ni bila všeč, pravzaprav mi je bila antipatična in ves čas sem imela v mislih njeno izjavo, da si želi postati hollywoodska igralka, kar je uspešno dokazovala z melodramo na odru. Zavedam se, da sta s Polesom imela določen scenarij (baje ga je napisala D. Muck), ki pa na žalost niti malo ni bil smešen in mi je bilo občasno kot gledalki kar nerodno gledat.

Najbolj mi je bila všeč tretja tekmovalka, tako bo ritmu in melosu kot glasu. Lea Širk (?), moram pa priznati, da sem se od srca nasmejala za naprej in nazaj, ko sem zagledala Giannijevo Glorijo. Mislim, kaj za vraga pa ta maškara dela na odru? In ON je v predstavitvenem filmu omejal kakovostno glasbo, ma saj se heca?! Jaz sem se tako smejala, ko je pel oziroma skorajda recitiral in potem ob refrenu, polulala sem se ob plesu spremljevalcev s kazalcem nad glavo drugega, ki se je vrtel v krogu itd. Mami in sestra sta me kar postrani gledale, jaz pa sem se smejala tako na glas, da me je cela ulica slišala.

Polomija polomija, mi je pa še vedno zabavno gledati, ker s sestro šimfava in se nareživa. Priznam, šimfava na veliko, ampak očitno imava za kaj. Big smile

Drugače mi je pa v spominu ostala še obutek Stavčeve - škornji in celo žabice? Sem prav videla? In še vse v istem odtenku ojojojoj. Žal mi je, vendar bi obleka veliko bolje izpadla ob kakšnih poletnih sandalih z visoko peto ali pa vsaj špičakih.

Aha, pa še zadnji tekmovalec, Mitja, se mi je zdel poslušljiv. Šarmanten glas je imel in prav nič vsiljiv ni bil.

Bomo videli kako bo jutri.
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. jan 2009 23:31
Povezava do prispevka
Na neki strani je v enem izmed komentarjev pisalo:
 
Sarkazem On.
 
Pesem Gianija Rijavca me je ganila do srca, nisem se slisala boljsega besedila, medtem ko je refren dvigal kocine po vsem telesu. Njegov nastop je privabil celotno druzino pred zaslon, in vsi smo doziveli trenutek popolnosti in sreče. Ob koncu pesmi smo planili v zrak in s solzo v oceh ploskali mojstru slovenske glasbe. Kritika pa gre ziriji, ker ga ni uvrstila direktno v finale
Sarkazem off.
 
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 0:05
Povezava do prispevka
Jaz sem med reklamami enkrat skočila in naletela na Giannija in njegovo Glorio. Ne rabim pisat, da bom danes slabo spala, ker me bo kričanje Gloooooria in tisto vrtenje back-vokalistov preganjalo še nekaj dni  Sem se pa pošteno nasmejala, vsaj nekaj.

Ujela sem še kako minutko ali dve obeh voditeljev in mi je postalo slabo - za kaj za vraga je treba stalno neke scenarije pisat za take prireditve, ko ga enostavno ne znajo speljati skozi, da bi bilo zabavno, smešno in nepatetično? Raje bi gledala Trontlja v vlogi voditelja, kot neke kvazi komedijantske vložke.
0
Nazaj na vrh
galyka
Starost: 45Pridružen: 26. okt 2006Prispevkov: 2090Kraj: Nm-LjStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 9:06
Povezava do prispevka
Nimam besed, res. Big smile
Ni mi pa jasno zakaj vsako leto upam da bo boljše in pogledam vsaj prve pesmi in vodenje...
Nasmehni se, nekdo te ima rad!
0
Nazaj na vrh
ninak
Starost: -14Pridružen: 24. feb 2006Prispevkov: 884Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 10:35
Povezava do prispevka
Letos sem prvič gledala Emo in meni osebno vodenje ni bilo všeč. Od pesmi pa mi je všeč Omar, pa Alja.
Obžalovanje je izguba časa.
To je preteklost, ki te hromi v sedanjosti.
0
Nazaj na vrh
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 11:34
Povezava do prispevka
Meni je Mitja kot pevec strašno fajn! Njegov Samo en klik si stran, mi je še vedno d'best komad.
 
Sicer pa nisem aktivno gledala, ker sem zraven sodelovala pri pripravi večerje
Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
1A
Starost: 41Pridružen: 7. mar 2006Prispevkov: 2365Kraj: vedno nekje vmesStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 12:48
Povezava do prispevka
Zaradi katastrofalnega vodenja do poslušanja pesmi sploh nisem zdržala. WTF je bilo to???
Ne morem verjeti da to plačujemo. A lahko eno tekmovanje odvodi voditelj, ki samo napove nastopajoče, pa da nastopajoče ne silijo v to da snemajo neke filmčke, če niso osebe za to.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
EMA 2009
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.