Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Oskarji 2010

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 18:14
Povezava do prispevka
quote:719159f6cd="_*Shaheena*_"
Anisja je napisal/a
Carey Mulligan

image file name: 2k36a30f9196.jpg

 
Najlepša frizura




Še od blizu tale oblekica
image file name: 2ke21ef85a76.jpg

Majhne škarjice, vilice, žličke...

Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
ninak
Starost: -14Pridružen: 24. feb 2006Prispevkov: 884Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 19:20
Povezava do prispevka
quote:71d1c182d8="barby:)"
Meni je bila lepa le obleka od Demi Moore


Meni je tudi ta obleka božanska -  vključno z Demi, ki je kot 20.letnica. Zdi se mi dobra kombinacija z nakitom in pričesko. Drugače pa mi je bila všeč tudi obleka, ki jo je nosila Miley Cyrus.
Obžalovanje je izguba časa.
To je preteklost, ki te hromi v sedanjosti.
0
Nazaj na vrh
barby:)
Starost: 39Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 566Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 19:21
Povezava do prispevka
Malina je napisal/a
obleka od Demi je tudi meni zelo všeč, klasičen model s korzetom plus vkorporiranih precej trendov letošnje sezone (blush barva, plastenje, drapiranje ...), tudi barva laka za nohte mi je všeč (spet zadnji trend). se pa ona tako prisiljeno drži (vse mišice in kite napete, koža pod pazduho skoraj priščipnjena), da me vse mine. (verjetno je dodatni faktor tudi to, da mi je Moorova od nekdaj neverjetno zoprna.)
 
Glede na to koliko operacij mora reva prestati da tako lepo zgleda ni čudno da je od bolečin cela zategnjena  Drugače pa za svojih 48 let super izgleda
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 19:40
Povezava do prispevka
Strinjam se z večino! Tudi meni sta Cameron in Demy imele najlepšo obleko nasploh komplet videz. Eh ja Demy se more pošteno ''namatrat'' da je v štric Ashtonu .
Za njeno postavo mi je zelo lepa in elegantna Queen Latifah, na splošno mi je zelo simpatična ženska.
Mariah carey ...ojojoj iz katastrofe v katastrofo....

pa še enkrat Cameron...

0
Nazaj na vrh
glili
Starost: 41Pridružen: 8. jul 2009Prispevkov: 636Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 20:20
Povezava do prispevka
Se pridružujem splošnemu mnenju, da so bila letos dekleta nekoliko..."zvodenela". Veliko prekrasnih oblek, ki jih ne znajo nosit. Še najlepša mi je bila Cameron Diaz. Med najslabšimi pa M. Carey: bi morala bolj slediti pravilu manj je več.
0
Nazaj na vrh
Cendrillon
Starost: 122Pridružen: 19. avg 2008Prispevkov: 484Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 20:53
Povezava do prispevka
Tudi meni najlepša Cameron Diaz! Odlična obleka in super pričeska. Poleg nje pa mi je bila všeč še Diane Kruger s "tipično" Chanelovsko obleko, ki je meni sama po sebi lepa, vendar je ni znala nosit + dolgočasna pričeska, nakit, MU. 
0
Nazaj na vrh
lencica
Starost: 39Pridružen: 5. mar 2006Prispevkov: 1064Kraj: pri prvem semaforju na levoStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 22:18
Povezava do prispevka
Rachel McAdams in Anna Kendrick.

Drugače mi je pa obleka Demi Moore tudi všeč, ampak zdi se mi, da je že tako pomlajena, da je že čudno, malce srhljivo. Eno je, da si daš gubice zgladiti, drugo pa, da zgledaš večno mlad. Nenavadno.
0
Nazaj na vrh
Sahara
Starost: -14Pridružen: 7. apr 2009Prispevkov: 1205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 22:38
Povezava do prispevka
Cameron Diaz. Všeč mi je živa barva šminke na zadržan odtenek oblačila. Elegantno in nič vulgarno.
0
Nazaj na vrh
J.Lo
Starost: 12Pridružen: 7. jan 2005Prispevkov: 7043Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 22:53
Povezava do prispevka
Meni so bile všeč obleke:
Rachel McAdams
Demi Moore (menjala bi barvo)
Sandra Bullock ( kompletna oprava  )
Miley Cyrus (zelo lepa obleka, ki pa njej žal ni pristajala)
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2010 23:26
Povezava do prispevka
Celoten styling in obleka:
 Diaz,
Cruz,
pogojno  Fermiga (nekaj mi zmanjka pa ne vem točno kaj)

Samo obleka Question
Cyrus (čudovita, res, takoj bi jo imela)
Nicole Richie


Popoln polom:
Sarah Jessica Parker I'm shocked.

WTF:
Mariah sploh ni vredno komentiranja, ne preseneča (mislim da se ji je samo za 1 ali 2 priložnosti v življenju uspelo lepo in primerno obleči)

Moore mi je tudi bolj v kategoriji no-no, čeprav je barva obleke na sploh težavna, na njej pa čisto sfaljena. Tudi
kroj ni 100% posrečen, optično skajša noge, podaljša trup. I don't like it at all.

Vse ostalo žalostno povprečje oz. krneki.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2010 3:33
Povezava do prispevka
 
Meni je bila najlepša Cameron Diaz (obleka, MU), tudi Diane Kruger mi ni bila ravno slaba.
 
Amanda Seyfried in Rachel McAdams sta mi všeč kot ženski, njuni obleki pa sta mi bili preveč dolgočasni, od Rachel celo na meji grdote.
 
Obleka od Carey Mulligan je katastrofalne dolžine, če bi bila daljša, bi bila krasna.
 
Meryl Streep in Helen Mirren sta lahko za vzgled, kako se dostojno postarati - sploh slednja za moje pojme lahko komot naščije kakšno vsaj 20 let mlajšo (pa ne samo eno, pravzprav, ampak več njih).
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2010 9:26
Povezava do prispevka
Edina, ki je izstopala v dobrem smislu, je Vera Farmiga. Tudi Cameron je bila odlična, samo njene face že od nekdaj ne prenašam, tako da moram zamižati na eno oko.
Charlize se mi v nasprotju z mnogimi sploh ne zdi napačna. Sicer ni presežek, ampak me blago na joškicah ne moti.
Miley ima spodobno obleko, ki je, kot ste že pred menoj omenile, nikakor ne zna nositi.
Dianin Chanel mi je načeloma všeč, vendar na njej ne zasije v svoji veličini.
Sandra in Penelope korektni in nepretresljivi.
Helen in Meryl sta letom primerni. Helen je sicer zelo lepo napravljena, a rahlo predvidljiva. S temi prosojnimi rokavi se že ponavlja oz. se drži preverjene recepture.
Tudi jaz želim kontakt Demijinega kirurga
0
Nazaj na vrh
mayciky
Starost: 39Pridružen: 11. maj 2007Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2010 12:01
Povezava do prispevka
Meni najlepši sta Cameron in Rachel McAdams, predvsem sta lepi kot celotni paket. Cameron z glamour obleko, Rachel pa bolj frfotajočo. Obe znata nositi to kar imata na sebi, tako obleko kot MU.

Ostale pa ne bi komentirala. Obleke so super, ko bi jih le nositi znale Dead Predvsem mi je gravž Mariah s to Rambo pozo.
0
Nazaj na vrh
Andy
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 9911Kraj: in paradiseStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2010 13:10
Povezava do prispevka
Če bi se odločala za celosten videz, da mi je bilo vse všeč bi izbrala Vero Farmiga, ki je bila krasna, v posebnem, ne tako predvidljivem kroju. Pa ta malinasta barva je res njena barva. Res elegantna dama.
Cameron Diaz mi je bila tudi všeč, ne vem  zakaj me moti frizura, ki paše outfitu, ampak bi pričakovala kaj bolj elegatno nonšalantnega, speto. Drugače pa zel dovršen stil, res oskarjevski.
Demijina obleka mi je zelo lepa, tako kroj, barva, res po zadnji modi, vendar me zmoti takšna perfektnost v videzu, saj ni ne ene gube, vse ekstra napeto, za kar je seveda morala zelo potrpeti, vendar se mi zdi, da stremi k preveč nenaravnemu videzu za svoja leta, saj takih žensk praktično ni. No, res zelo malo jih je. Preveč umetna deluje oz. je. Frizura je mladostna in paše na celoto, ampak bi jo raje videla s kakšno speto.

Jessica me je tudi presenetila, saj se je izgubila v tisti obleki, polom je pa vsekakor Mariah, ki na vsak način mora izpostaviti obline in je vse preko meje dobrega okusa.
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2010 18:36
Povezava do prispevka
Cameron Diaz mi je s to frizuro grozna, ji krajši lasje do brade dosti lepše pašejo. S to frizuro pa izgleda kot da niso z njene glave.
Večinoma so mi dolgočasne, saj na marsikateri shujšani igralki sicer lepa obleka kar visi kot vreča in ne pride do izraza ne obleka, ne igralke.
Mariah pa koliko sem jaz brala v tuji reviji, ima probleme z alkoholom, žlempa cele dneve šampanjec.
Sandra B. mi pa s to barvo obleke in to šminko izgleda kot da je bolna.
 
Nazadnje urejeno 11. mar 2010 19:18; skupaj popravljeno 1 krat
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Oskarji 2010
Stran 2 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.