Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kopalke 2014

JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2014 10:54
Povezava do prispevka

Moja obsesija s kopalkami se nadaljuje. Letos sem si kupila že troje pa še ene imam nagledane. smiley Calzedonia ima letos res najčudovitejše kopalke kar sem jih videla. smiley

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2014 12:24
Povezava do prispevka

JoLynn, slikce!smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2014 8:16
Povezava do prispevka

vir: calzedonia.it

 

Na sliki oboje izgledajo bolj subtilnih barv, so pa v živo veliko bolj živahne, neon barve.

 

Edit: Aha, pa še tele: smiley

Kopalke  Maaji Blueberry Balconet

besamemucho.si

0
Nazaj na vrh
vermilion
Starost: n/aPridružen: 29. apr 2007Prispevkov: 1181Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2014 9:08
Povezava do prispevka

Moje nove:

calzedonia.it

You’re a dragon. Be a dragon.
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2014 9:20
Povezava do prispevka

Lepe. Letos je zgleda ta koralno rdeča barva zelo in. Meni je krasna. smiley

Pri Calzedonii mi je super to, da imajo brazilke. Res naredijo lepo sočno rito, haha. smiley

0
Nazaj na vrh
meme
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2011Prispevkov: 1393Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 28. jun 2014 13:49
Povezava do prispevka

Vermilion: sem kupila isti model, samo da v 'neon pink' barvi. Res mi je top model naredi ful lep dekolte in čeprav so bikini - so primerne tudi za nekoliko večje oprsje. Drugje imam vedno občutek da mi bo vse ''padlo ven'' smiley. Sem pa vzela za spodnji del brazilke, ki res naredijo hudo rit. Tako da že komaj čakam da grem na morje smiley (svoje barve pa na žalost ne uspem najdet na netu, da bi prilepla fotko).

Na sploh so modeli v Calzedoniji ful všečni, dobre barve, lepo stojijo. Pa tudi kvaliteta je fajn, sem kupila že en komplet pred 3 leti pa so popolnoma ohranile barvo (močna pink). Sem pa do zdaj vedno čakala na razprodaje, ampak tokrat pa nisem hotela ostat brez številke, ker so mi bile tok všeč smiley

0
Nazaj na vrh
Toxic
Starost: n/aPridružen: 9. nov 2013Prispevkov: 321Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2014 20:32
Povezava do prispevka

Vermilion, zgornji del je podložen ali je samo blago? Calzedonia? Sem mislila na prve rdeče smiley

“Vodi od zadaj in pusti drugim misliti, da so spredaj.”
0
Nazaj na vrh
sedora
Starost: n/aPridružen: 5. mar 2012Prispevkov: 468Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jun 2014 9:50
Povezava do prispevka

Tudi meni so  Calzedonia kopalke super: lepi modeli, obstojni materiali možnost kombiniranja različnih številk ...

Bodo imeli v kratkem tudi kakšne akcijske cene? Razprodaje so namreč pred vrati.

0
Nazaj na vrh
vermilion
Starost: n/aPridružen: 29. apr 2007Prispevkov: 1181Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jun 2014 10:20
Povezava do prispevka
Toxic je napisal/a

Vermilion, zgornji del je podložen ali je samo blago? Calzedonia? Sem mislila na prve rdeče smiley

 

So tanko podložene.

meme: Sploh nisem vedela, da obstajajo še v neon pink. Jst sem jih vzela zato, da imam ene "normalne" kopalke, poleg tistih s topom. Čeprav sem pa prijetno  presenečena nad temi s topom, da brez štrikca okrog vratu stojijo na oprsju, tako kot je treba, čeprav imam C košarico. smiley

 

 

You’re a dragon. Be a dragon.
0
Nazaj na vrh
minerva88
Starost: n/aPridružen: 17. avg 2012Prispevkov: 113Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2014 23:34
Povezava do prispevka

Punce, kje naj pogledam za kopalke sedaj ko so razprodaje? Ne bi rada dala več kot 30eur, saj bom bolj malo na morju:( ampak vseeno bi rada dobro izgledala smiley Imam pa številko 75C/D, spodnji del pa 38. Pa ne bi rada naročala preko spleta. 

0
Nazaj na vrh
Ninque
Starost: 42Pridružen: 27. feb 2012Prispevkov: 565Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2014 12:14
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi 70-75 C/D in sem lani zelo lepe kopalke dobila v Calzedoniji - za cca 20 €. Samo sem jih kupila res cisto na koncu razprodaj. Pa ene za 15 € v Intersportu, tudi zelo lepe.
Bolje ispasti glup nego iz aviona :)
0
Nazaj na vrh
tsumi_nyaa
Starost: 29Pridružen: 15. jun 2014Prispevkov: 27Kraj: TrbovljeStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2014 19:11
Povezava do prispevka

Lani sem v New Yorkerju kupila ene luštne temno modre z belimi pikicami, ki zgoraj dobro držijo vso kilažo. smiley

Bile so 20eurov, so pa s kostjo, tko da vse skupaj lepo dvigne, stisne in ornk drži. 

“Auschwitz begins wherever someone looks at a slaughterhouse and thinks: they’re only animals.”
― Theodor W. Adorno
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. avg 2014 10:13
Povezava do prispevka

Jaz sem ugotovila, da rabim dvoje nove kopalke, ker so se moje počasi uničile..........

Sem sicer že nazaj z morja in kupujem za drugo leto....

 

Se mi pa zdi, da je ta letošnja moda bolj tako, bandeau modrci niso zame, nočem tudi kosti...najraje bi imela malo bolj solidne trikotnike (tiste z malo oblike, ne samo zavesice)....

Dvomim,da bom še kaj našla, ampak finančno bi bil pa sedaj dober čas....  smiley

 

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kopalke 2014
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kmetijstvo je temelj sodobne civilizacije, vendar je ustvarilo nočno moro za naše zobe – kmetijska revolucija je spremenila vse in to dejstvo je nemogoče zanikati.