- moj posnetek, ko sem bila v 8. razredu. To pa je bilo pred HM leti.- Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano




































Ko bi vsaj tudi jaz imela vrt polno jagod ... 



Jaz pa vsa zmedena: pa saj jaz sem že v tretjem letniku faksa 








