Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Derma E

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
dalenka
Starost: 53Pridružen: 8. dec 2012Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2013 23:16
Povezava do prispevka

 

Pozdravljena Tanja!

 

Stara sem 42 let, koža je z  mozolji, ogrci, lišaji, fleki od mozoljev in žilice Imam mešano kožo torej z ogrci in mozolji. Sedaj pozimi je koža zelo suha in kar pije olje ker je vse ostalo premalo. Zelo so se povečale gubice okoli oči. Za okoli oči uporabljam Baelo Q10 in je premalo .... 

Drugače uporabljam Derma e kremo  s čajevceem, Derma E, Fruit Enzyme Facial Scrub in Derma E, Evenly Radiant Overnight Peel (svetovali na BB Naturi). Krema mi je ultra premalo. Tako,da čez noč kombiniram z arganovim oljem. Mozoljčki se tudi še pojavljajo oz. bolj rdeči izpuščaji.

Odločam se za izdelke Derma e, ki si jih nazadnje priporočila Claudine na strani 97,98.. saj se najdem v tem tipu kože.

Torej naročila sem Age-Defying Facial Cleanser (oz Soothing Cleanser, with Anti-Aging Pycnogenol)  in  Vitamin A Pore Refining Gel . Naseldnje kar želim naročiti je vlažilna krema za dan in noč in nekaj za okrog oči proti gubicam.

Načrt je tak;

- za dan; Age-Defying Moisturizing Complex SPF 15

- za noč, Vitamin A Retinyl Palmitate Wrinkle Treatment Creme.  Ob tem me zanima če mi je od vlažilcev ustrezala LRP Hydraphase Intense Riche,  mi bo zadosti Vitamin A Retinyl Palmitate Wrinkle Treatment Creme. ????

Muči pa me tudi DR HAUSCKA med krema. Ali jo poznate in bi bila ustrezna.??? Prej sem uporabljala te kreme pa sem si naredila kar škode. Sedaj pravijo, da je ta med krema fenomenalna in ne vsebuje eteričnih olj,.. Ustreza mi tudi Sante, Fitnes s silicijem, samo se mi po licih , proti čeljustim delajo rdeči izpuščaji (kot pri vseh kremah), ki se izkažejo za vnete lojnice (niti ni mozolj).

- za okoli oči; ne vem kaj bi naročila;  Derma e Pycnogenol gel ali krema. Po spletu bolj pohvalijo kremo, v forumih pa se omenja gel.

Prosim za nasvet!

 

lp

gelika

0
Nazaj na vrh
goggi
Starost: 34Pridružen: 15. jan 2013Prispevkov: 13Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. mar 2013 14:01
Povezava do prispevka

Tanja, če primerjaš Vitamin A and Green Tea in Hyaluronic Acid Night kremi, katera je bolj primerna za nočno uporabo? Se pravi da je bolj hranljliva in vsebuje več aok..

0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. mar 2013 8:29
Povezava do prispevka

Dalenka samo priporočilo glede kreme za okoli  oči: krasna vlažilna je krema s hialuronsko kislino  Redko kupim kakšno za okoli oči večkrat, to imam 2. tubico in jo bom še naprej kupovala.smiley

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 19. mar 2013 14:28
Povezava do prispevka

Dalenka, pozdravljena in dobrodošla na Planetu Lepote!

Ker imaš tudi težave z ogrci in mozolji, bi ti priporočila, da začneš uporabljati še Pore Refining Gel (vidim, da ga že tako nameravaš), ki vsebuje salicilno kislino. Kremo s čajevcem lahko pred nanosom zmešaš z izbranim oljem, morda kar šipkovim ali olivnim (seveda hladno stiskana, nerafinirana, organsko pridelana).

Age Defying cleanser je sicer super, ampak skoraj bi ti, če imaš tako suho in občutljivo kožo, raje priporočila čistilo s piknogenolom.

Za okoli oči je ta, ki ti jo je priporočila Alena, res super, lahko pa poskusiš z malo 'močnejšo', hranljivejšo s peptidi.

Dnevna nega je za zdaj ok, ko bo več sonca, vsaj faktor 30 (JMO npr.). Nočno raje kakšno bolj hranljivo, npr. Tropical Solutions (če ne boš več uporabljala Tea Tree) nočno ali serumom.
('umetne' lekarniške kreme pa je z naravno kozmetiko precej težko primerjati ...)

Hauschka vsebuje precej eteričnih olj, kolikor se spomnim.

Goggi, predvidevam, da je hialuronska malce bolj hranljiva. Sestavine imata obe super, morda hialuronska še malce bolj aok.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
dalenka
Starost: 53Pridružen: 8. dec 2012Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2013 9:34
Povezava do prispevka

Tanja hvala za dobrodošlico in odgovor.

Sedaj pa imam problem , da kreme DE Anti-Aging Night Creme  ali DE Tropical Solutions Intensive Serum , kot si svetovala, ni več na netu in ne vem kaj naj izberem. Po brskanju bi bila mogoče dobra altenativa pedlagani kremi Derma E, Vitalizing Night Creme.???   

  

 Kaj je razlika krema -  serum?

PS: Zahvaljujem se tudi Aleni. Najbrž bom izbrala kemo za okoli oči, ker jo najbolj hvalijo.

 

0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. mar 2013 16:24
Povezava do prispevka

Glede na to, da Pycnogenol kreme že dolgo ni na zalogi in jo očitno še nekaj časa ne bo, iščem alternativo. Zato bi vas zelo lepo prosila za pomoč. 

Moja koža je mešana, nagnjena k nečistočam. Katera Derma E krema - lahko je tudi katera duga znamka (sama res nimam idej) bi bila dobra zamenjava za Pycnogenol kremo?

Vsake ideje bom vesela, hvala! 

0
Nazaj na vrh
NiNeL
Starost: 36Pridružen: 15. feb 2009Prispevkov: 130Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. mar 2013 16:53
Povezava do prispevka

Lunja, verjetno čakajo nove verzije izdelkov (če imaš v mislih BB Naturo). Pri Derma E so spremenili embalaže, imena nekaterih linij in malo tudi sestavine - vem, da sta pri gelu iz linije Pycnogenol zamenjani 2 sestavini. 

0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. mar 2013 22:37
Povezava do prispevka

Resno? Kvaliteta kljub temu ostaja? 

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. mar 2013 22:44
Povezava do prispevka

Dalenka, kreme, ki jo omenjaš, ne poznam. Sicer sem preizkusila kar nekaj Derma E krem in sta najbolj hranljivi ti dve, ki sem ti ju priporočila, morda še DMAE kolikor toliko, ostale so se meni zdele precej manj.

Lunja, morda Evenly Radiant? Ostale so bolj odišavljene ...

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
NiNeL
Starost: 36Pridružen: 15. feb 2009Prispevkov: 130Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. mar 2013 0:43
Povezava do prispevka

Lunja ja, vse je enako, samo embalaže so dali druge in spremenili imena nekaterih linij (ne vem če ravno vseh). Jaz vem samo za Pycnogenol gel, da sta zamenjani 2 sestavini (v smislu vrstnega reda, ne spremenjeni). Tonik iz linije, ki se je prej imenovala Pycnogenol ima še vedno iste sestavine, le embalaža je druga. Tukaj mislim, da nas nima kaj skrbet Smile Če ti je Pycnogenol krema odgovarjala, piši puncam iz BB Nature, pa jih vprašaj, kdaj bo spet na zalogi. 

0
Nazaj na vrh
dalenka
Starost: 53Pridružen: 8. dec 2012Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2013 22:29
Povezava do prispevka

 

Tanja, v vednost pošiljam odgovor derma e podjetja:

" The Tropical Solutions Anti Aging Night Crème is now known as Vitalizing Night Crème.  This past year we have gone through a name and packaging change.  The product is still the same. "

Drugače bi pa vprašala glede Fruit Enzyme Facial Scrub in Derma E, Evenly Radiant Overnight Peel, ki ju še nisem porabila,  če ju naj uporabljam 1-2x na teden , ter ob tem  vsakodnevno uporabljam na novo kupljeni Soothing Cleanser with Anti-Aging Pycnogenol  in  Vitamin A Pore Refining Gel. Seveda ko si bom sčistila obraz z encimskim čistilom ne bom uporabljaja Soothin Cleaner in obratno.  Kako je z iztočasno uporabo Evenly Radiant Overnight Peel  in Vitamin A Pore Refining Gela.

Ali je varno ali  pa  lahko pride do kakih reakcij.?

 

lp

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Derma E
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.