bila sem pred kratkim pri kozmetičarki na čiščenju obraza. imam milijon zamašenih por in je rekla, da gredo ful ful težko ven (še celo je šla kolegico poklicat, da me je počekitrala in probala ). Rekla je, da bi naslednjič poskusile s kislinami. Malo sem brskala po forumu, samo nisem nič konkretnega našla, kako je s tem. žal ne vem, kaj točno naj bi prihodnjič uporabljala (gre pa za salon fanči, drugače uporabljajo murad), pa vseeno me zanima, kako je na splošno to priporočljivo.
Uporabljam Afroditino kremo, ki temelji na AHA kislinah, sadnih kislinah, zaradi katerih je moja koža lepša, manj mozoljev, kot pred začetkom uporabe. Več o kislinah sicer ne vem, ampak tale krema je pa ok. Upam, da ti bodo lepo sčistili obraz
"Drage kroglice pregelk, nikdar nočem biti vel'k."
quote:2248a18ba5="Pika Nogavička"Uporabljam Afroditino kremo, ki temelji na AHA kislinah, sadnih kislinah, zaradi katerih je moja koža lepša, manj mozoljev, kot pred začetkom uporabe. Več o kislinah sicer ne vem, ampak tale krema je pa ok. Upam, da ti bodo lepo sčistili obraz katero kremico pa to uporabljas od Afrodite Pika?