Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 8:53
Povezava do prispevka
Res hecno, ker tega nobena ni prej omenila..  No, želim ti, da se ti koža čimprej popravi.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 13:28
Povezava do prispevka
Boh, sem hotela naročiti Velvet cream na BBnatura z opcijo osebnega prevzema, pa je sploh ni v obrazcu (čeprav piše da lahko tudi osebno prevzameš) in sem vseeno naročilo sprovedla ker sem mislila, da bo na koncu morda ta opcija, na telefon se pa nihče ne oglasi...tudi za naročilo testerjev poleg nakupa ni bilo nič za označiti. Ima katera izkušnje z osebnim prevzemom?

EDIT: Testerje moraš izgleda spraviti v košarico preden dokončno sprovedeš nakup.


Nazadnje urejeno 7. avg 2008 13:33; skupaj popravljeno 1 krat
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 13:31
Povezava do prispevka
Tikka, jaz bi jim poslala mejl in navedla št. naročila ter vprašala za natančnejše info o osebnem prevzemu. Pravtako lahko dodaš še tisti del o testerjih Wink
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 13:39
Povezava do prispevka
Sem že, ampak me nervira, da se nihče ne oglasi na telefon in da ne dobim odgovora na mail, neki sem nervozna danes.

Ben upam da bo kej...
Način dostave in plačila: V tretjem koraku določite način plačila in dostave. Spletna trgovina BB Natura d.o.o. omogoča dva načina dostave:
Osebni prevzem
: Izdelke lahko prevzamete sami v skladišču podjetja, ki se nahaja na naslovu Andričeva 12, 1000 Ljubljana - Rudnik. Izdelke ob osebnem prevzemu lahko plačate samo z gotovino.

Rada bi danes prevzelaaa madonca! V Sloveniji so vsi preklemansko počasni, še z Ebaya UK dobim prej kot iz naših spletnih trgovin! Phe!
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 13:51
Povezava do prispevka
Tikki, potrpljenje je božja mast (al kako že)  .
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 15:10
Povezava do prispevka
Mja sej sem se že malo pomirila do sedaj LOL, prej sem imela nek nevrotični napad da hočem vse takoj.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 15:13
Povezava do prispevka
Jaz sem naročila mini skin care kit.Ampak kamilični serum se mi zdi bolj masten.V mojo mešano kožo se vpije šele čez nekaj časa.Morda sem ga nanesla preveč izdatno.Še vedno pa sta moja favorita lemongrass cleanser in velvet facial creme.Mi lahko katera razloži kakšen je postopok uporabe.Namreč ne vem kdaj in za čem nanest katero kremico.Predvsem me zanima za transformative facial clay in blue chamomile facial serum ter velvet creme.Kdaj katero uporabljati? Drugače pa sem spet zelo navdušena nad izdelki,ker je moja koža mehka,navlažena in sijoča.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 16:00
Povezava do prispevka
Baby, morda naneseš preveč seruma. Poskusi čisto malo - samo nasloni prst na embalažico in obrni in kar bo ostalo na njem, razmaži.

Facial Clay je v bistvu kot maska, naneseš in po 5 do 20 min spereš. Olje zvečer, čez lahko po želji še Velvet Facial kremo, zjutraj samo to. Pa boš videla, če ti tako ustreza.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Lolle
Starost: 31Pridružen: 14. feb 2007Prispevkov: 159Kraj: FinskaStatus:Offline
Objavljeno: 8. avg 2008 10:07
Povezava do prispevka
Moja favorita pri Sukiju sta Lemongrass cleanser in blue chamomile serum. Oboje mi je kožo zelo lepo spravilo v red. Pri serumu me je na začetku motilo, da je iz olj in da pusti za sabo masten filing na koži (kar marsikomu ne bi bilo všeč), ampak se zjutraj zbudim s krasno kožo brez mastnega leska! Velvet facial creme mi ni všeč, je bil dovolj tester in me ni navdušila, je pa še krasen izdelek transformativna glina, ki pa je predraga za količino 50 ml, zato bom pridno uporabljala testerje. Za tonika prav tako ni vredno dajati toliko denarja, ker dobiš podoben izdelek za manj denarja. Izdelki za telo & lase so mi pa predragi. 
Behind every bitch there is a guy that made her that way.
0
Nazaj na vrh
bejbi
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2006Prispevkov: 11Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. avg 2008 10:25
Povezava do prispevka
Fenomenalen in bo moja stalnica tonik white willow (čisti pore, navlaži in le občasno rabim zvečer še kaj dodatnega gor + uporaben tudi za mojo 10-letno hčerko), medtem ko mi je kamilični serum premasten, maši pore, koža me pika, vleče jo, masten film.....
 
Uporabljam tudi olje za telo, ki je res drago. Ne uporabljam ga za masažo celega telesa, ampak zase le za ramena in pa v uporabi je kot "hišno" neko zdravilno olje za trenutno iritirano kožo za vso družino.
  
0
Nazaj na vrh
anci
Starost: 41Pridružen: 28. avg 2006Prispevkov: 718Kraj: MedvodeStatus:Offline
Objavljeno: 8. avg 2008 15:41
Povezava do prispevka
Jaz sem dobila danes testerčke
Sicer vseh, ki sem jih naročila niso imeli na zalogi, ampak bo ravno tako v redu.
Sedaj pa v akcijo preizkušanja!
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. avg 2008 22:55
Povezava do prispevka
Tikka je napisal/aSem že, ampak me nervira, da se nihče ne oglasi na telefon in da ne dobim odgovora na mail, neki sem nervozna danes.
Rada bi danes prevzelaaa madonca! V Sloveniji so vsi preklemansko počasni, še z Ebaya UK dobim prej kot iz naših spletnih trgovin! Phe!


Naj samo povem, da so bili zaposleni z BB Nature na dopustu in so mi, nevrotičarki, ponudili 10 testerčkov v opravičilo, zelo prijazni Če katero zanima glede osebnega prevzema Suki izdelkov, pa jih res lahko prevzamete na Rudniku in prihranite poštnino pa še nekaj popusta je ob nakupu v spletni trgovini (mislim da cca. 5%).
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Pupa20
Starost: 37Pridružen: 23. sep 2006Prispevkov: 59Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2008 8:50
Povezava do prispevka
anci,kdaj si jim pisala za testerčke? jaz sem jim že pred dvema tednoma pa sploh ni nobenega odgovora.
0
Nazaj na vrh
*nina*
Starost: 31Pridružen: 9. avg 2006Prispevkov: 185Kraj: obalaStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2008 9:07
Povezava do prispevka
Ne dobiš odgovora ker je ta punca ki odgovarja na maile na dopustu.
0
Nazaj na vrh
Pupa20
Starost: 37Pridružen: 23. sep 2006Prispevkov: 59Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2008 14:02
Povezava do prispevka
*nina*, je že vredu.Niso dobili mojega mejla,ker sem se zmotila v naslovu in poslala nekam drugam. Smile Sem se že zdaj vse zmenila.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 10 od 34
Pojdi na stran 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Večina nas pozna koga, ki je prepričan, da je strokovnjak za vse, ne glede na svoje dejansko znanje.