Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Odstranjevanje obstojnih ličil

Tajala
Starost: n/aPridružen: 20. avg 2012Prispevkov: 19Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2012 19:28
Povezava do prispevka
Glede na to, da mi iskalnik ne dela, pišem kar v to temo. Če je treba, me prosim preusmerite Smile
Ker
sem začela uporabljati bolj obstojen puder, ugotavljam, da ga samo s
čistilnim gelom ne morem ravno preprosto odstraniti. Tako da me zanima,
katero čistilno mleko mi za ta namen priporočate? Seveda, da bi bilo za
mastno kožo in da se ga dobi v drogerijah pa po možnosti čim ceneje.
Hvala Smile
0
Nazaj na vrh
nova
Starost: 62Pridružen: 1. feb 2006Prispevkov: 512Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 10:31
Povezava do prispevka
Tajala, mene pa zanima, kateri puder uporabljaš.
0
Nazaj na vrh
Tajala
Starost: n/aPridružen: 20. avg 2012Prispevkov: 19Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 10:44
Povezava do prispevka
Imam tekoči Revlonov Colorstay puder (za mešano/mastno kožo), čez dam pa še puder v kamnu.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 10:49
Povezava do prispevka

Prosim, če o pudrih za mastno kožo nadaljujeta na ustrezni temi - klik.
 
Tajala, puder lahko najprej odstraniš v čistilnim mlekom, nato pa obraz umiješ še s čistilnim gelom.


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Tajala
Starost: n/aPridružen: 20. avg 2012Prispevkov: 19Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 10:51
Povezava do prispevka
bubica10 tak je plan, da najprej uporabim čistilno mleko, potem pa čistilni gel. Ravno zato pišem, ker iščem primerno čistilno mleko.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 11:06
Povezava do prispevka
Aja, sem spregledala, se opravičujem.
 
Teh čistilnim mlek je pa res malo morje, itak ga boš sprala dol z gelom. Jaz uporabljam tisto iz Hoferja, imam pa normalno/suho kožo.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Tajala
Starost: n/aPridružen: 20. avg 2012Prispevkov: 19Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 11:24
Povezava do prispevka
Ja, vem, da jih je cel kup, zato tudi sprašujem. So pri čistilnem mleku tudi ful pomembne sestavine in da je za mastno kožo ali ne toliko, ker ga itak potem dol spereš?
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 11:47
Povezava do prispevka

Ja, nekatera čistilna mleka bi znala biti bolj mastna (vem, da sem pred leti uporabljala L'orealovo, namenjeno suhi koži, in je bil kar mastno), čeprav mislim, da bi se z gelom ta mastni sloj dol umil. Če se prav spomnim, so bile nekatere navdušene nad čistilnim mlekom Alverde (vrtnica), ampak so nekaj spreminjali sestavine in ne vem, kakšno je sedaj.Lahko pa poskusiš s tem Hoferjevim, stane 2 €, 250 ml.
 
Poglej še malo na Kozmetometer, mogoče kaj najdeš. Verjetno se bo pa še tukaj katera oglasila.


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2012 12:22
Povezava do prispevka
Jaz še vedno uporabljam Alverde vrtnica in se mi super obnese. Glede sestave nisem bila pozorna, ampak itak se potem takoj umije z nežnim čistilnom gelom, tako da je obraz popolnoma čist.
Načeloma pa meni zadostuje gel za umivanje - čistilno melko uporabim samo, ko sem močneje naličena.

lp
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 1. okt 2012 13:22
Povezava do prispevka
Tudi sama še vedno uporabljam Alverde, sicer imam (mislim, da) predzadnjo verzijo sestavin. Krasno raztopi vsa ličila (tudi okoli oči, tako, da ne uporabljam posebnega odstranjvalca za okoli oči) in ne pušča mastnih sledi - sama ga odstranim z mokro krpo iz mikrovlaken in nato še sperem kožo. Čistilni gel po tem mleku (verjetno je edino takšno) meni ni potreben.
Pa od PC Resist in Skin Recovery, ampak za mastno kožo bi najbolj priporočila Alverde.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Odstranjevanje obstojnih ličil
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.