Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Planetke gremo v hribe :)

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 14:14
Povezava do prispevka

Na temi Prijateljstvo, kjer se je več punc oglasilo, da bi šle v hribe, smo prišle na idejo, da bi se Planetke lahko malo organizirale. Lahko ustanovimo Planinsko društvo PL .
 
Torej, na dan s predlogi, zdaj prihaja spomlad, sonček, višje temperature ... Rabimo samo dobro voljo, čas (da ne bo spet potem Jaz pa nimam časa ) in fajn organizacijo.
 
 


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
catwomen
Starost: 122Pridružen: 16. okt 2008Prispevkov: 2182Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 18:56
Povezava do prispevka
Jaz sem za
For beautiful eyes, look for the good in others; for beautiful lips, speak only words of kindness; and for poise, walk with the knowledge that you are never alone.

Audrey Hepburn
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 20:31
Povezava do prispevka
Za 1.turo je najbolš da se izbere nekaj, kjer se sicer hodi "gor", ampak tako na izi. Se pravi ne kakšnih vzponov, kjer se niti pogovarjat ne moreš, brez da bi bil takoj zadihan. Nekaj tako na izi, po kkašni zeleni travici, kot da bi šel na kakšno planino, pa da se lahko vmes čveka. A sm že preveč zahtevna?  
0
Nazaj na vrh
cameron
Starost: 37Pridružen: 12. maj 2008Prispevkov: 171Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 20:39
Povezava do prispevka
Iza, tako se govori Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 20:40
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi za.


Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 20:42
Povezava do prispevka

Ja, Veliko planino sedežnica pelje, lahko sedite in čvekate .
 
Jaz sem tudi za bolj na izi varianto, ampak, da je vseeno pohod .


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
mijauuu
Starost: 37Pridružen: 9. avg 2009Prispevkov: 1045Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2012 21:38
Povezava do prispevka
O,kul. Ja... priznam, da tudi jaz nisem preveč za velike hribe... pa pojma nimam o slovenskih in seveda tudi vseh drugih hribih...
https://www.facebook.com/panchidorchi
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2012 9:47
Povezava do prispevka
Citiram v ustreznejšo temo:
 
catwomen je napisal/aquote:7012867934="bubica10"
Z eno sva se prejšnjo zimo zmenili, da se bova vpisali v planinsko društvo in hodili v hribe in planine. Jaz sem si še posebej zato kupila malo boljše pohodne čevlje, ampak za vsako, ko je bil kak pohod, je našla izgovor.
In tako so moji novi čevlji še vedno (skoraj) kot novi.


quote:7012867934="mijauuu"jaz lih spremljam koliko se "dogaja" po teh planinskih društvih...
 
 
iza je napisal/a
Pa če ne bo kej hudo pohodniškega, se tudi jaz pridružim.
 
 
catwomen je napisal/aJaz sem se že pofočkala
 
KrvavaMeri je napisal/a
+ 1
 
 
magrateja je napisal/aLahko začnemo s sprehodom po Tivoliju.
 
 
iza je napisal/a
Sj če naredimo ene par krogov, je to že kar nekaj hoje.
 
 
bubica10 je napisal/a
No, no, malo pa menda ste v formi, če niste pa bomo poskrbele, da še boste.
image file name: 2k9ebd38c3cb.gif
zaazu.com


 
 
cameron je napisal/aJaz sem zraven Big smile samoooo dejmo res step by step, ko moja kondicija je amm....no je ni :))
 
 
student10 je napisal/a
Saj vam res ne bi nič škodovalo Smile pa še jaz se bi priporočil Smile
 
 
KrvavaMeri je napisal/aDa se razumemo, jaz se dovolj v kondiciji, da bi prenesla pohod v hribe, ampak tega ne želim. Daleč bolj prijetna prijateljstva nastajajo, ko moje telo ne trpi.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
mijauuu
Starost: 37Pridružen: 9. avg 2009Prispevkov: 1045Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2012 11:59
Povezava do prispevka
No,no punce! Tivoli pa je vseeno malo pretirana ravnina... vsaj na Rožnik Smile

Mislim pa, da je Rožnik edini hrib na katerega sem šla peš v zadnjih 10 letih... ups Embarrassed
https://www.facebook.com/panchidorchi
0
Nazaj na vrh
greti
Starost: 38Pridružen: 6. dec 2010Prispevkov: 587Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2012 13:33
Povezava do prispevka
Ima katera že kakšen predlog?
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2012 14:09
Povezava do prispevka
Najprej se moramo nekako zmeniti za lokacijo...čas je torej vikend, neka sobota najbrž,ampak lokacija? Osrednja Slovenija prvič? Se pravi Ljubljana z okolico. Drugič pa lahko bolj štajerski konec. Al kako? Nevem iz kje ste tiste, ki ste se pofočkale

Bubica tam nekje proti štajerski, če gremo iz Lj, KM, Magrateja, jaz osrednja Slo., za ostale pa nevem.
0
Nazaj na vrh
mijauuu
Starost: 37Pridružen: 9. avg 2009Prispevkov: 1045Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2012 15:58
Povezava do prispevka
Verjetno smo vsaka iz svojega konca ... jaz sem na jugozahodu... Mja... Slovenija je res tako majhna, samo kaj ko če nimaš lastnega avta, je res boj zakomplicirano se premikat..Ker so prometne povezave oz. javni prevoz ostali nekje na koncu 19. stoletja... na žalost... No... upam, da vseeno kaj rata Smile
https://www.facebook.com/panchidorchi
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2012 9:12
Povezava do prispevka
Morda se lahko nekako domeni tudi za prevoz?
 
 
Še en predlog - Sv. Primož nad Kamnikom.
 
Gor vodi dobra široka potka, delno kar makadamska cesta. Ni preveč strmo, pa v eno smer je hoje za ene 45 - 60 min...PRIBLIŽNO, če nisi najbolj v formi in  če se začne hoditi pri Calcitu. Na vrhu je cerkev, možno je tudi popiti kak čaj v nekakšni koči, ki je tam.
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2012 12:32
Povezava do prispevka
Akashin predlog je kar fajn. Verjetno Sv. Primož ne bi bil preveč naporen. Lahko tudi Šmarna gora, Rožnik ali pa Velika planina ...
 
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2012 20:02
Povezava do prispevka
Šmarna gora se mi nekako ne zdi preveč primerna za skupino deklet, saj je pot bolj ozka, tako da se mi nekako bolj zdi primerna taka tura, ki ima širšo pot. Sv. Primož se sliši fajn.
Jaz sama za začetek glasujem Rožnik, ker je res v osrednji Slo., pa še za pot vemo, da je ok. No, veste- jaz še nisem bila gor
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Planetke gremo v hribe :)
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.