Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Toniki

Pojdi na stran 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78
sandriee
Starost: -14Pridružen: 3. maj 2009Prispevkov: 94Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 11:09
Povezava do prispevka
Rozastemu so tudi spremenili sestavine? Ve katera mogoče? Pa če so mu, lahko katera pokomentira?
0
Nazaj na vrh
goldfish
Starost: 33Pridružen: 11. feb 2009Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 11:12
Povezava do prispevka
Ne vem ali so spreminjali, ampak mislim da je izvleček vrtnice ali nevemčesa še vedno precej na vrhu seznama sestavin. To je pa tudi vse kar sem opazila med hitrim čekiranjem Smile
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 13:49
Povezava do prispevka
Ne, rozastemu toniku niso nič spreminjali sestavin.
0
Nazaj na vrh
sandriee
Starost: -14Pridružen: 3. maj 2009Prispevkov: 94Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 14:28
Povezava do prispevka
Pa vedno dobrim izdelkom spreminjajo sestavine in jih poslabšajo  Vedno sem kupovala Freh tonik, sreča sem včeraj zaradi spremembe kupila tega rozastega..
0
Nazaj na vrh
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 22:09
Povezava do prispevka
Jaz pa največ uporabljam tega:
Balea Vital Gesichtswasser
Nazadnje urejeno 5. feb 2010 12:24; skupaj popravljeno 1 krat
Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 22:47
Povezava do prispevka
Tega Balea Vital sem tudi sama pred časom kupila (enkrat jeseni, se mi zdi), pa mi je bil ravno zaradi plasti, ki jo pušča na koži, tako zoprn (vse lepljiva sem bila), da sem ga dala naprej. Nisem prenesla občutka lepljivosti in obteženosti na koži.

Prvega sem tudi imela mnogo let nazaj in je najbrž skoraj edina ok zadeva od gospe Kahne. Tega morda celo še kdaj kupim.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 23:56
Povezava do prispevka
Woowee je napisal/a
 benzyl salicylate
 
Kaj pa je to za ene sestavine?
Ima kakšno vezo s salicilno kislino?
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 10:01
Povezava do prispevka
A je možno, da bi mi tonik Garnier Essential povzročil fleke na obrazu? Namreč v zadnjih nekaj dneh so se mi pojavili manjši rdeči fleki, takšni čudni. Par jih je izgledalo najprej kot mozolj in sem jih itak razmrcvarila, a ko sta mi se pojavila še dva nova, eden na čelu, mi je bilo hitro jasno, da je to neka čudna reakcija.
 
In v zadnjih 5-ih dnevih nisem uporabila nič novega, kar ne bi občasno že prej, samo ta tonik. Ki sem ga kupila v petek. Po čelu se pa s kremami tako sploh ne mažem, ker se samo dovolj olji.
A se je to še kateri drugi zgodilo?
 
Sem takoj preklopila nazaj na Alverde, pa čeprav ima alko not. Izgleda moji koži dosti bolj odgovarja.
 
 
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 11:38
Povezava do prispevka
Sinthija, imaš straro ali novo verzijo?
Meni tudi nekaj ne paše v tem toniku. Sicer imam še staro verzijo, ki je že čisto na koncu, ampak po nekajdnevni uporabi se mi naredijo nekakšni podkožni mozolji (predvsem na čelu). V glavnem koža ni več gladka po njem. Ko pa preneham z uporabo se spet popravi. Čudno. Ne vem, če je fora spet v glicerinu.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 12:36
Povezava do prispevka
Fora bi znala biti v sestavini hydrogenated castor oil (hidrogenirano ricinusovo olje). S hidrogenacijo dobijo tudi navadna olja za cvrtje Smile Jaz nimam rada tonikov, ki vsebujejo to sestavino. Znajo narediti kak mozolj preveč.Ta novi Garnier zeleni tonik ima pa itak sedaj antioksidante na koncu in na začetku neke nepotrebne sestavine, najbrž so to dišave. Garnier rozasti (z vrtnico) pa je še zmeraj dober, a ima tudi noter tole: hydrogenated castor oil.

Brez te sestavine (in seveda brez alkohola in manj oz. nič dišavami) imaš tonike:
-Kahne Hamamelis
-Alverde vrtnica (nova verzija ima alkohol, a ne na prvih mestih, se ga ne čuti)
-Green Line Lift Stimulative
-Akamutijevi (vrtnica, čajevec, nepozebnik, kamilica ...) hidrolati
-Melvitini  hidrolati (vrtnica)
-Suki
-Sophyto
Nazadnje urejeno 11. feb 2010 12:49; skupaj popravljeno 2 krat
Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 12:45
Povezava do prispevka
Tega imam, ki ga je Woowe nalepila. Če se ne motim, je to nova verzija.
Takih reakcij nisem še nikoli dobila na nobeno kremo ali tonik.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 12:49
Povezava do prispevka
Ja, sem potem sama šla pogledat na embalažo ker se nisem spomnila točnih sestavin in sem opazila tale PEG, ampak je takoj pred konzervansom, pa sem mislila da ga ni toliko notri, da bi delal probleme. Ampak očitno pri dolgotrajni uporabi se vseeno ni izkazal.
Sem pa na WL dodala tega tvojega Lenccy (hamamelis). Si ga kupila v Tuš Drogeriji ali se še kje drugje dobi (MB)?
Kaj pa Alverde vrtnica nima alkoja notri? Meni alko naredi še hujše s na koži. Sem imela enkrat salicilni alkohol in je bila čez čas katastrofa na obrazu.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 12:51
Povezava do prispevka
Ja, v Tušu. Meni je super.
Alverde vrtnica pa ima malo alkota notri, ja. Ampak po moje ne toliko, da bi naredil kako škodo, vsaj v ocenah na KKM ga hvalijo. Jaz bom prečekirala, če se v Evroparku dobi Melvitin hidrolat vrtnice (na ameriški Melvitini strani ga imajo).
Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2010 19:38
Povezava do prispevka
Ok, hvala! Bom ob priliki nabavila. Imam sicer nagledanega tudi Akamuti hidrolat Tea Tree (ali kako se mu že pravi), ta bo potem verjetno naslednji na vrsti.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
oriana88
Starost: n/aPridružen: 15. feb 2010Prispevkov: 173Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2010 13:13
Povezava do prispevka
Živjo. Mene pa zanima kje bi lahko kupila evian tonik? Vem, da so jih včasih prodajali v leclercu, sem bila pred kratkim tam, ampak ga nisem našla. Je tonik in drugo Evian kozmetiko sploh mogoče dobiti kje v Sloveniji?
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Toniki
Stran 73 od 100
Pojdi na stran 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.