Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Garnier Pure Active

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pandica
Starost: 32Pridružen: 28. sep 2007Prispevkov: 338Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2009 19:02
Povezava do prispevka
Izšla je Garnierjeva nova liniija izdelkov Pure Active, ki po večini vsebuje 2% salicilne kisline  Jupiii, končno v Sloveniji izdelek z malo več salicilne. Danes sem si privoščila kremico in je za mastno kožo odlična kar se tiče občutka na koži. Kar se tiče sestavin je tako-tako, antioksidantov nima veliko, enega ali dva, pa še ta čisto nakoncu seznama, ni pa komedogena, nima alkohola in kot že omenjeno 2% BHA, pa tudi ene par ok vlažilcev. Je zelo zelo lahka,tako da mislim da je bodo veseli tisti z mastno in problematično kožo.
Linijo krasijo še tonik, ki pa ima žal alkohol (kolikor se spominjam ne ravno malo, ampak nisem prepričana), nova prenovljena 3v1 varijanta čistila/maske za obraz in še neki drugi izdelki za katere pa nisem imela časa, da bi si jih ogledala.

Sestavine moje kremice:
AQUA, GLYCERIN, ALUMINIUM STARCH, OCETENYLSUCCINATE, ISOHEXADECANE, PEG-2 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE,SALICYLIC ACID, NYLON 66, SILICA, C13-14 ISOPARAFFIN, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, COPPERPCA, GLYCERILSTEARATE, LAURETH 7 OLETH12 PEG 100 STREARATE, PENTASODIUM ETHYLENEDIAMINE TETRAMETHYLLENE PHOSPHONATE, POLYACRYLAMIDE, SODIUM HYDROXIDE,STREARYL ALCOHOL, TETRASODIUM EDTA,VACCINUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT,ZINC GLUCONATE, PARFUM

Tako kot sem že povedla, nekaj  strašno dobre setavine niso, lahko bi bilo več AOK, ampak nekaj slabe se mi pa tudi ne zdijo. Uporaba tele kremice,ubistvu je bolj losjon in enega lahkega antioksidantnega seruma bi se mi zdelo super za mastno/mešano/problematično kožo.

Kakšni so vaši komentarji, morda celo že izkušnje z linijo?
0
Nazaj na vrh
goldfish
Starost: 33Pridružen: 11. feb 2009Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2009 21:19
Povezava do prispevka
Jaz sem to linijo gledala na njihovi spletni strani in sem upala da pride tudi k nam, ker se mi je zdelo, da bi znalo bit kaj uporabnega, krema Pure (stara, en tale nova) mi je pa itak fajn. V glavnem poročaj kako se obnese Smile
0
Nazaj na vrh
vixi
Starost: -14Pridružen: 1. sep 2005Prispevkov: 3749Kraj: Ljubljana-LogatecStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2009 23:51
Povezava do prispevka
Jaz sem jo danes kupila in že sprobala. Se fino maže in lepo vpija. "Diši" po kumarah. Jaz jo bom imela bolj za zvečer za kombinacijo z glikolno, če se bo obnesla. Piše sicer da je dnevna ali nočna, nikjer pa ne omenja filtra ali vsaj priporoča uporabe le tega. Jaz jo za na sonce zagotovo ne bom imela.
 
 
Malenkost OT - sem bila presenečena, da večina dnevnih krem na policah (razne - garnier, loreal, green line, kahne, alverde cera di cupra...) še vedno ne vsebuje faktorja ali pa gor piše samo "vsebuje SPF" in potem je nekje med sestavinami samo eden. Kar nekaj takih krem vsebuje ret. A ali malenkost kisline. Sodelavki (zaradi nje sem prebrala celo polico krem :P) sem na koncu uturila DMjevo kremo za sončenje za obraz, namesto dnevne kreme.
In heaven all the interesting people are missing | Friedrich Nietzsche
Vixi's Craft Duck
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2009 17:17
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aJa, približno tam. Pa še ena nova krema je, ki ima tudi 2 % salicilne: Garnier Pure Active.

Vsi izdelki.

image file name: 2k004efd1eef.jpg


Zadnjič sem bolj na brzino gledala gel ali piling (ene dva izdelka) od Garnier Pure Active linije in sem med sestavinami opazila na drugem mestu alko, tako da nisem vzela ničesar.

Tanja, a je to torej vseeno dober nakup??



Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2009 17:33
Povezava do prispevka
Kar se mene tiče, je. V takem primeru gledaš večjo (nečista koža, brazgotine, kompleksi) napram manjšo škodo (draženje in izsuševanje alkohola) oz. potencialno škodo (alko) napram koristi (zmanjšanje/odprava nečistoč).
Če gledam s svojega vidika, kljub temu, da alko ni dober za kožo, bi tak izdelek kupila, ker bi mi zaradi salicilne pomagal pri nečistočah.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
andrejchika1984
Starost: 39Pridružen: 12. nov 2008Prispevkov: 43Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2009 23:06
Povezava do prispevka
Tanja jaz sem zasledila te izdelke pod imenom Garnier Hautklar Aktiv in ne Pure Aktiv. A gre to vseeno za iste izdelke? Ker so tudi s salicilno 
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jul 2009 0:01
Povezava do prispevka
Pomoje je isto, ker gre verjetno samo za angleško in nemško verzijo imena. Npr. jaz imam doma kremo Garnier Hautklar, ki pa je na KMM identična kot Garnier Pure.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 4. jul 2009 13:55
Povezava do prispevka
Ja, tako je, kot pravi Lubenica; Garnier ima za nemški trg drugačno ime (sicer ne vem, zakaj je to potrebno), gre pa za identično zadevo, sestavine in embalažo.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
febjul
Starost: 34Pridružen: 25. jan 2009Prispevkov: 181Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 9:06
Povezava do prispevka
Tanja a lahko piling uporabljam vsaki dan? Kupila sem si namreč Garnier Pure Active Blackheads uprooting scrub in nikjer ne piše, če se lahko vsaki dan uporablja ali ne. Ima pa 2% salicilne kisline. Kupila sem si ga prejšnji teden in ga uporabljam vsaki dan. Moja koža pa zgleda po njem lepo gladka in očiščena, novi mozolji mi zaenkrat ne nastajajo, zato sem zelo zadovoljna z njim, ampak me vseeno zanima če je piling priporočljivo uporabljati vsaki dan. Hvala za tvoj odgovor že vnaprej
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 11:29
Povezava do prispevka
Ne, raje ne. Če imaš zelo debelo in mastno kožo, lahko vsak drugi dan, sicer vsak tretji, četrti.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2009 22:35
Povezava do prispevka
Saj ta zadevica je podobna kremi od Neutrogene, kajne? Če ne bom našla N, jo lahko nadomestim s to - Garnier Pure Active Spot Fighting 24hr Moisturiser?

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
crystal
Starost: 40Pridružen: 24. sep 2006Prispevkov: 527Kraj: TolminStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2009 10:24
Povezava do prispevka
Včerak sem kupila tole kremico in morem reči, da se super maže, hitro vpija in ful lepo po kumaricah diši. Upam še, da mi bo pomagala pri mojih mozoljčkih po bradi.
0
Nazaj na vrh
inči_ka
Starost: 32Pridružen: 12. okt 2006Prispevkov: 1452Kraj: okolica lj.Status:Offline
Objavljeno: 11. jul 2009 10:42
Povezava do prispevka
no jaz jo sedaj uporabljam skoraj 1 teden, vem da je prekmalu da govorim o rezultatih, vendar sem presenečena ker je prvič da nimam pred menstrucijo napada podkožnih mozoljev oz. vse se mi je posušilo + ne opažam nič novega, tudi moja sestra je čisto navdušena nad tole kremico, res pa je da sedaj po 1 tednu bom morala nanašati še kakšno vlažilno kremo zvečer, ker se mi je koža malo izsušila ( verjetno zaradi alkohola ), drugače pa je to zame 1A odkritje proti mojim mozoljem Smile
tako da mislim, da je postal moja in sestrina stalnica.
Friends are like stars, you don't see them, but you know they are there!!!!!
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2009 11:55
Povezava do prispevka

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2009 13:03
Povezava do prispevka
quote:987d71a878="inči_ka"... se mi je koža malo izsušila ( verjetno zaradi alkohola ) ...

Tudi salicilna suši kožo oz. zmanjšuje mastenje.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Garnier Pure Active
Stran 1 od 12
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Vaja 'deska' je kraljica vadb mišic jedra, torej trupa. Preprosta vaja, ki jo lahko izvaja vsakdo in povsod!