Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Predlogi in ideje

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
beatrix
Starost: -14Pridružen: 2. nov 2004Prispevkov: 81Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 18:13
Povezava do prispevka
Sem gledala po iskalniku, ampak ni generične teme za to. Mislim, da bi uporabnice lahko pomagale Planetu, da bi postal še boljši v njihovih očeh. S tem ne mislim, da bi kritizirali, ampak samo povedali, kaj bi si še želele za boj udobno sodelovanje na portalu. Seveda ni zdaj treba na vrat na nos upoštevat vseh idej, mogoče se pa tukaj utrne kakšna, ki bi navdušila šefe in šefice. Torej, kaj bi si želeli na planetu, če čas, denar in človeška delovna sila ne bi bila ovira?

Meni bi bilo naprimer zelo fajn, če bi bilo komentarji člankov in novic navezani na sam forum. tako se za posamezen članek lažje razvije navdušena debata :). Komentarji bi tako linkali na poseben podforum.

Zelo ljub mi je bil smokey eyes how to članek in všeč bi mi bilo več člankov s slikami/videi postopkov ličenja (ali pa česarkoli že).

Lp.










0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 21. okt 2008 14:26
Povezava do prispevka
Beatrix, super tema, vsi predlogi so seveda zelo dobrodošli.

Ampak, ker najbrž veste, da že tako PL obiskujejo razni "izposojevalci" del in idej, jim ne bomo še dodatno dajali predlogov na pladnju, zato predlagam, da vse predloge pošiljate raje na elektronski naslov uredništva: urednistvo(afna)planet-lepote.com

VSI PREDLOGI IN MNENJA SO DOBRODOŠLI, čepav morda ne izvedljivi oz. vsaj ne takoj.

Vnaprej hvala vsem, ki si boste vzeli čas in nam napisali svoje mnenje in predloge.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 8. mar 2011 16:51
Povezava do prispevka
mene pa nekaj zanima ... mogoče ta funkcija celo obstaja, pa jaz za njo ne vem Big smile pogrešam funkcijo s pomočjo katere bi lahko znotraj določene teme označila tiste poste, ki jih želim na koncu v svojem odgovoru citirati. se pravi da se sprehajam skozi temo in vidim, na ta post bom odgovorila, pa na tega, na tega ne bom, na naslednjega tudi ne, aha v 5. postu je spet nekaj, kar bi lahko v svojem odgovoru pokomentirala. in na tak način bi poklikala/označila vse takšne poste, kliknila odgovori in bi se ti posti kot citati pojavili v oknu za pisanje odgovora. taka funkcija je zelo priročna in tu jo pogrešam.


0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2011 14:25
Povezava do prispevka
Morda dodaten oknček, ki bi omogočal brisanje več zs-jev naenkrat? (če imaš malo morje strani, in bi želel izbrisati skoraj vse, je veliko lažje 'skupno' brisanje, kot pa kljukanje vsakega zs-ja posebej)
Morda več kot 10 zs-jev na stran?


Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2011 15:47
Povezava do prispevka
St, hvala za predlog, ga bomo upoštevali pri nadgradnji portala.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2011 15:11
Povezava do prispevka
st je napisal/aMorda dodaten oknček, ki bi omogočal brisanje več zs-jev naenkrat? (če imaš malo morje strani, in bi želel izbrisati skoraj vse, je veliko lažje 'skupno' brisanje, kot pa kljukanje vsakega zs-ja posebej)
Morda več kot 10 zs-jev na stran?

 
KOMPLETEN PODPIS. Moj Inbox je povsem nepregleden
 
Pa všeč bi mi bilo, če bi se dalo copy/pastati spletne povezave v ZS.... 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. avg 2011 8:06
Povezava do prispevka
Mene pa zanima, če je bilo že kaj govora o mobilni verziji portala PL. Velikokrat namreč brskam po forumu in 'postam' iz svojega mobilnika in bi mobilna verzija še kako prišla prav. Smile
moonchild
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2011 10:31
Povezava do prispevka
Nuuush, tudi to je v planu. Precej stvari je za urediti, prenoviti, izboljšati, in vse naenkrat je prevelik zalogaj, tako, da bomo verjetno najprej uredili nekaj drugega, kar je bilo že prej planirano, nato sledi mobilna verzija.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2011 13:52
Povezava do prispevka
Superca. 
moonchild
0
Nazaj na vrh
Sydelle
Starost: 33Pridružen: 3. dec 2008Prispevkov: 1752Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2011 14:07
Povezava do prispevka
Uuu, če en  za mobilno verzijo.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2011 7:12
Povezava do prispevka
Pri Pravilih za male oglase sem še vedno napisana kot moderatorka:
Citiram:
Po uspešni prodaji oz. oddaji artiklov javite eni od moderatork (Candy, Romy, Alena, Tikka, da se oglas umakne, pri čemer navedite povezavo do svojega oglasa.

 
Me lahko brišete? In ažurirate seznam. Hvala.
 
Ker vsake toliko se še vedno kakšna zmoti in mi piše, če lahko brišem.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. okt 2011 22:16
Povezava do prispevka
Sicer ne vem, če je moj predlog realno izvedljiv, ampak vseeno. Bi se dalo urediti, da bi bil uporabnik obveščen, kadar ga nekdo drug citira? Se mi zdi, da bi bilo še več vprašanj, ki se nanašajo točno na določeno osebo, odgovorjenih. Sama bolj redko prebiram teme redno in po vse nove strani, zato se mi zdi, da bom kdaj kaj spregledala. Dovolj bi bilo že osebno sporočilo ali nekaj takega s povezavo na citirano sporočilo. Smile
0
Nazaj na vrh
1_girl
Starost: 32Pridružen: 24. sep 2006Prispevkov: 1010Kraj: ljubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. maj 2012 18:26
Povezava do prispevka
Zivjo punce Smile
Jaz imam pa en predlog in sicer kaj ce bi se na Kozmetometru uvedla se kaksen sklop, kjer se lahko pokomentira razne izdelke za gospodinstvo.
Saj vem da to ni ravno kozmetika(zaradi cesaj je kozmetometer), ampak se mi zdi da bi bilo zelo uporabno, ce bi se dalo tudi tam gori na hitro prebrati o kaksnih izdelkih (cistilih za posodo,pralnih praskih,mehcalcih,tabletah za strojno pomivanje posode,cistilih za tla itd.) in se tako tudi lazje odlociti za nakup.

Se mi je ze parkrat zgodilo, da mi recimo noben izdelek preizkusen ni bil vsec in sem hotela kupiti kaj bolj kvalitetnega, potem sem pa skakala tukaj po temah in iskala kaj punce hvalijo..
Lp
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 15. maj 2012 20:29
Povezava do prispevka
Lubenica, šele zdajle vidim. Mislim, da to tehnično ni izvedljivo - se bom pa še pozanimala in če je, sporočim.:)

1_girl, upamo, da nam tudi ta projekt uspe spraviti v življenje.;)

Hvala vsem za predloge.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Ninja
Starost: n/aPridružen: 30. maj 2004Prispevkov: 838Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jun 2012 15:02
Povezava do prispevka
Mene pa moti leva poravnava strani - ne vem kako se sicer temu reče strokovno. Načeloma imajo skoraj vse strani, ki jih obiskujem sredinsko poravnavo in ti pride ta položaj v kri. In rahlo moti, ko moraš kar naenkrat obračati glavo v levo 
Upam, da razumete, kaj želim povedati.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Predlogi in ideje
Stran 1 od 9
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.