Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Peep toe čevlji

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 14:15
Povezava do prispevka
Kako se vam obnesejo taki čevlji, ali jih imate le na golo nogo ali tudi z nogavicami?
Ali žulijo (pri prstih recimo)?
 

image file name: 2k84caef3ffe.jpg

Ene krasne sem našla, ampak cvikam, če jih je pametno kupiti zaradi zgoraj napisanega.  
Da niso za v slabo vreme, mi je itak jasno.
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 15:52
Povezava do prispevka
Lepi so zelo, ampak pri prstih žulijo za umret. Žulji, kri, cel paket. Jaz še nisem srečala takih, ki ne bi žulili in sem se jim zaradi tega odrekla.
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
alecia
Starost: 36Pridružen: 22. jul 2004Prispevkov: 701Kraj: okolica PtujaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 16:20
Povezava do prispevka
Jaz imam ene bolj posebne za posebne priložnosti,imela sem jih tudi na maturantskem plesu,pa me naprej pri prstih niso popolnoma nič ožulili,tudi tiščijo me ne nič,razen tega,da je peta visoka in me minimalno noge bolijo. To je pa vse. 
0
Nazaj na vrh
alive
Starost: 37Pridružen: 26. mar 2007Prispevkov: 198Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 16:23
Povezava do prispevka
Jaz sama jih sicer nimam, vendar jih pa zelo rada nosi moja mami. In je zelo zadovoljna z njimi-je ne žulijo. Nosi pa jih na najlonke (take brez "kapice" na prstih) ter tudi na boso nogo.
Lp, alive
0
Nazaj na vrh
majckena
Starost: 40Pridružen: 13. jul 2005Prispevkov: 1791Kraj: Daleč od oči, daleč od srcaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 16:27
Povezava do prispevka
Meni so tudi ful krasne. Lani sem ubodla ene v Deichmanu, rdeče z malo platforme in so .
Samo kaj, ko jih redko obujem, za službo sploh ne, samo za kakšne večerne izhode in dopust pridejo v upoštev. Nič ne žulijo, pri prstih nič ne tišči, tako da so .
Nosim jih na boso nogo.Kaj pa menite peep toe in drobna mreža?
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 16:50
Povezava do prispevka
Če žulijo ali ne, je odvisno od samega materiala, koliko so trdi, koliko je rob trd in oster. Zaenkrat imam 3 taka para, eni žulijo za znoret (Zara tako ali tako nima pretirano udobnih čevljev, le kakšni sandalci so svetla izjema), potem imam ene bele, ki so ok,  tretji so pa novi in še niso preizkušeni na daljših progah, imajo pa kar trd rob, tako da predvidevam, da se bo kak žulj sem ter tja pojavil ...

Zaenkrat jih nosim na boso nogo, le ti zadnje kupljeni se mi zdijo prav primerni za kakšne luštne nogavičke, moti me le njihov rob, ki kuka ven.

Majčkena, zakaj pa ne, lahko izpade prav lepo in seksi, samo pazit je treba, da ne izpade preveč hoochie
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 18:11
Povezava do prispevka
Jaz jih raje nosim na najlonske nogavičke (obrnem tako, da se ne vidi šiv), ker mi je bolj udobno. Poleti pa seveda na boso nogo, ampak samo, če vem, da mi ne bo treba biti veliko na nogah (občutljive tačke).
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 19:22
Povezava do prispevka
Imam dvojne (so far) in so obojni super nosljivi in me prav ni ne žulijo.

Sicer pa jih nosim poleti, ker mi je čudno na najlonkah. 
0
Nazaj na vrh
**barby**
Starost: -14Pridružen: 27. nov 2004Prispevkov: 1374Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2008 19:56
Povezava do prispevka
Jaz sem našla ene, ki celo ne žulijo. Naredijo zelo lepe noge, vendar večina takooo žuli
Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure.
Helen Keller
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 12:25
Povezava do prispevka
Tele si ogledujem:
 
 
So malo bolj izrezani spredaj po sliki sodeč - utegne to žuliti? (ker za ene vem,da imajo le majčkeno luknjico)
 
Kakšen je rob,pa še ne vem - jih še nisem probavala.
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 14:05
Povezava do prispevka
Akasha, tole pa niso peep-toe čevlji. Peep toe ne pomeni čevljev, kjer gledajo prsti ven, ampak popolnoma specifičen izrez, ker se vidi le palec na nogi.
 
P.S. Še povezava (čeprav nekateri tudi niso peep-toe - očitno še marsikdo ne ve točno, kaj to pomeni - ampak večina pa jih je).
Nazadnje urejeno 17. mar 2008 14:25; skupaj popravljeno 1 krat
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 14:06
Povezava do prispevka
A tako, sem mislila,da je vse to peep toe 
 
No,hvala za razlago
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 19:29
Povezava do prispevka
Vprašanje posredovano od moje prečudovite prijateljice K. Smile
 
Kje ste dobile svoje peep-toe čevlje (pa če bi lahko slikico prilepile)?
Prosila bi še za nasvet, kje bi lahko dobila peep-toe čeveljce z malo debelejšim podplatom (0,5-1 cm), lepo (nezašiljeno, vendar ne konjsko :) ) peto, pa dost ozke.
 
Hvala za odgovore (od mene in K.)!
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 21:20
Povezava do prispevka
Vsekakor naj pogleda v Humanicu, Jellu (tu imajo kar bogato ponudbo), sploh če išče luštne modele za zelo nizko ceno (pa še več si jih lahko privošči ), v Deichmannu pa letos še nisem bila in ne vem, kakšna je ponudba trenutno, imajo pa tam še najbolj udobne čevlje, tako da je fajn pogledat.

Moji so eni iz Zare (čeprav niso ravno peep-toe, ker imajo malenkost širši izrez), drugi iz Humanica, tretji iz Massa.
image file name: 2k7f39d8ee18.jpg(Humanic lani; imajo jih tudi letos, v Jellu so še v črni in rdeči barvi)

image file name: 2k29f54d4cd8.jpg

image file name: 2kd65d812de9.jpg
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 22:19
Povezava do prispevka
Lai, saj kakšen mm viška pri odprtini je še vedno peep toe, sploh ker imamo različne prste in nekaterim se vidi več sosednjega, drugim manj.
 
Meni so sicer najlonke na peep toe ogabne, razen če gre za mrežaste nogavice (pri čemer je treba zelo paziti, da ni že preveč izzivalno in ceneno) ali kakšne debelejše nogavice.
 
Drugače pa so mi peep toe čevlji eni najbolj seksi in ženstvenih čevljev sploh.
 
Npr. te bi takoj imela:
 
image file name: 2k0d17961cb3.jpg
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Peep toe čevlji
Stran 1 od 11
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.