Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

BK studio

snezka
Starost: n/aPridružen: 6. dec 2004Prispevkov: 914Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. okt 2007 14:49
Povezava do prispevka
Zanima me, če ima katera že izkušnje z BK studiem (ali pa je slišala za koga)... Sama se zelo zanimam in nagibam, da bi šla tja preiskusit zdravljenje kariesa z ozonom, ampak bi rada prej slišala kakšne kritike, pohvale... Je katera slišala karkoli.. Sicer se zelo reklamirajo, ampak nevem koliko so resnično dobri.
be happy;)
0
Nazaj na vrh
tantami
Starost: 41Pridružen: 19. feb 2008Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2008 13:05
Povezava do prispevka
hej,

jst sm tut slišala njihovo reklamo in jih preizskusila- nad njimi pa sem TOTALNO RAZOČARANA!!!!!! S popolnoma zdravimi zobmi sem šla tja popravit eno lepotno napako (presledek) in od takrat imam nočne more! Vse to kar so mi oni te luske nalepil gor, je odpadl, da ne govorim da so totalni pocarji- brez bolečin? Kar sanjaj!
Pol so se pa neki zgovarjal da škrtam z zobmi pa take fore. Od takrat naprej me zobje totalno skelijo in ne morm nč tršega jest.
Plačala sem 2000 Evrov, zobe mam pol slabš k prej, pa za dodatne obiske k tko lepo napišejo da vrnejo potne stroške- ja tut to ni res!!

U glavnm rajš najdte poštene zobozdravnike kje u lj, ki bodo za manj plačila lepše ravnali z vami!

lp
0
Nazaj na vrh
Lisa
Starost: -14Pridružen: 27. jan 2006Prispevkov: 927Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2008 14:42
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi slišala slabo mnenje glede njih. Sicer sem jaz slišala glede beljenja...da imaš tako bele zobe kot prvi dan beljenja samo kakšen mesec...Če je to res, bi morali na to opozorit, ker je kar drago.
0
Nazaj na vrh
baba
Starost: 45Pridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 505Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2008 9:35
Povezava do prispevka
zato, pa si lahko privoščijo toliko reklame. Sej se mi zdi že kar sumljivo od kje jim toliko denarja za reklamo.
0
Nazaj na vrh
sandra1
Starost: 39Pridružen: 8. jul 2008Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jul 2008 8:02
Povezava do prispevka
Moja starša sta preživela dopust v Toplicah Livada v Moravcih od 1.7 do 7.7. Mama se je pozanimala za beljenje in je bila totalno razočarana nad vsem, ker si je predstavljala vse drugače in lepše. Rekla je, da je čista groza in da  Bk studio ni nič. Zdajle je bla spet v Ljubljani  pri enem zob. in totalno zadovoljna. Je rekla da BK ne priporoča in da so v Ljubljani dosti boljši in profesionalni.
 
Meni je vseeno za  zobarje jih tko ali tko nima preveč rada Smile naši mami pa zgleda, da ni Smile
 
Wink
 Sanda --- zakaj je tko vroče ????? komaj čakam morje
 
čao čao
 
 
 
 
 
  
 
 
0
Nazaj na vrh
samo132
Starost: 41Pridružen: 16. sep 2008Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. sep 2008 14:25
Povezava do prispevka
 Mene so v ponedeljek ponovno sprejeli v ordinacijo BK in nimam nič negativnega za povedat. Nisem bil na beljenju tako da na temo "Beljenje" ne morem odgovarjat. Sem pa dobil dva inlaya in zaenkrat  izpolnjujejo obljubljeno; tudi barvno se ne razlikujejo od mojih zobov - res niso vidni.
 
Cene so res višje, ampak pogovarjamo se o zasebni kliniki. Toliko žensk  pusti več tisoč evrov pri zasebnih lepotnih kirurgih pa se nikoli ne pritožujejo glede cen.
 
 lp
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
BK studio
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.