Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

nohti-spet

Pojdi na stran 1 , 2
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 2. mar 2004 15:05
Povezava do prispevka
Prosim, dajte mi pomagat.Ne morem najti tistih prejšnjih postov. Namreč, grizem si nohte in tega ne morem več prenašat, zdaj pa sem se odločila, da si jih grem ulit- tisto z gelom, ali kako že? kam naj grem, kakšna je cena? Ampak bi imela čisto kratke, malo čez, ne tiste krempljaste, a to si lahko zmišljuješ dolžino?
0
Nazaj na vrh
sanja
Starost: 45Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 638Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2004 18:05
Povezava do prispevka
Ja ti sama rečeš kakšno dolžino hočeš. Poznam eno punco ,jaz sem si pri njej delala. Ime ji je Maja, dela v Bežigrajskem dvoru, prvič stane 8000 SIT, naslednjič pa 5000 SIT. Če želiš ti pošljem telefonsko na pm.
Lp,
Sanja
0
Nazaj na vrh
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2004 18:42
Povezava do prispevka
še meni
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2004 21:44
Povezava do prispevka

sanja je napisal/aJa ti sama rečeš kakšno dolžino hočeš. Poznam eno punco ,jaz sem si pri njej delala. Ime ji je Maja, dela v Bežigrajskem dvoru, prvič stane 8000 SIT, naslednjič pa 5000 SIT. Če želiš ti pošljem telefonsko na pm.


To je pa sestra od Nininega fanta in je res zelo uredu, pa salon je od njene mame, saj misliva istega, a ne, Hera se imenuje salon.

0
Nazaj na vrh
sanja
Starost: 45Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 638Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2004 22:46
Povezava do prispevka

Sem glih Nini razlagala, ona se je zdej preselila v Hair Studio Darja, a ne? Prej je bila pa v Heri.

Lp,
Sanja
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2004 23:02
Povezava do prispevka
Ne to pa ziher ne, ker je Hera od njene mame in sigurno dela tam. Samo nisem čist prepričana, če v Heri sploh delajo umetne nohte tako da najbrž ne gre za isto Majo.
0
Nazaj na vrh
Jenny
Starost: 41Pridružen: 29. maj 2004Prispevkov: 2693Kraj: lJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 25. nov 2004 23:43
Povezava do prispevka
no...da ne bom delala nove teme...zanima me če je še kera tuk smotana kot jaz in si (občasno ob napadih živcev in raznih drugih brezveznosti) grize, grizlja, gricka nohte????!!!! Za znoret...te dni sem bla tooooooooooooook živčna zarad faxa in še nekej sva se z mojmu sekirala, pa sm si do krvi pogrizla oba nohta na palcih!!!!Kar odsekala bi si te zobe stran!!!!uah!!!kuk sm besna sama nase!!!!
0
Nazaj na vrh
*tikvica
Starost: n/aPridružen: 17. maj 2004Prispevkov: 2884Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 1:09
Povezava do prispevka
Jaz imam isti zoprn problem  gric, gric, gric non stop!!! Prav občudujem frendice, katere imajo lepe nohte, si jih nikoli niso grizle, jaz se pa spopadam s to hudo odvisnostjo......ja to je res odvisnost in mi že prav mori
0
Nazaj na vrh
Jenny
Starost: 41Pridružen: 29. maj 2004Prispevkov: 2693Kraj: lJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 1:30
Povezava do prispevka
men je pa u bistvu uspel pustit nohte pri miru zelo dolgo časa(pomagla mi je lak z diamantnim prahom od Avona, ker jih je blazno utrdil)..pa sem že mislila, da sem se odvadla...potem sem bla pa nervozna in sem kar začela grizt...polse pa zatrga, pol pa morš odgriznt stran...in potem odgrizeno ne zgleda dobr inker seveda nimam pilice, da bi nacufan noht popilila, pa ga grizem naprej..dokler se da..oziroma dokler me tako ne bolijo prsti, da komaj živim...gar fentala bi se,pa tooook sm mela že lepe nohte...zej bo pa spet 100 let trajal da mi zrasteta...grrrrrrr
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 7:21
Povezava do prispevka
Jaz sem ista. pa tolikokrat je že začelo lepo kazat, pol pa spet gric, gric. Beda. No ja, sicer bo pa kmalu konec faxa.
0
Nazaj na vrh
smrketa
Starost: 44Pridružen: 26. mar 2004Prispevkov: 1959Kraj: Ljubljana-KranjStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 8:10
Povezava do prispevka
uf, mi je kar odleglo, ko sem ugotovila, da nisem edina, ki si občasno totalno podzavestno pocufa nohte (vsaj na palcu in mezincu) Meni je tudi že uspelo "vzgojiti" dolge nohte s pomočjo lakov, biotina, b kompleksa in sem že mislila da je sedaj konec muke.... potem pa recimo sedim za računalnikom, pišem diplomo in se pri kakšnem odstavku tako znerviram, ko ne gre nič skupaj, da poglodam palec in to ugotovim šele ko me zaboli. Mislim katastrofa!!!!! Zadnjič sem si palca namazala s tistim stop od Mavale, ampak sem potem jedla mandarine... za bruhat
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 10:13
Povezava do prispevka
Jaz sem si jih grizla vse nekje do sredine srednje šole. Pol sem rekla pa enkrat zdaj je pa dosti, ker izgleda ogabno, pa sem nehala. In jih od takrat ne greizem več.



Namažite si gor nekaj z ogabnim okusom, pa vas bo minilo.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Simona
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 5512Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 11:32
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi vcasih malo grickala nohte, potem pa sem ugotovila, da ce imam nalakirane, pogrickam samo lak dol - potem pa me mine.
Lep dan,
:*: Simona :*:
0
Nazaj na vrh
tinna
Starost: 45Pridružen: 17. okt 2004Prispevkov: 5909Kraj: KRANJStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 14:16
Povezava do prispevka
jaz pa tega v življenju nisem počela-nasploh se z rokami nikoli kar tako ne dotikam ničesar na obrazu, kaj šele, da bi prste v usta nesla. Fuj, to so same bakterije, nohti pa še posebej!
I LOVE THIS CITY.
0
Nazaj na vrh
calibra
Starost: 39Pridružen: 5. sep 2004Prispevkov: 83Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2004 15:44
Povezava do prispevka

no jst sm jih tut grizla lep cajt, pol sm pa kr enkrat nehala.enostavno ni blo več zanimivo.zdej ko me zagrab,si pa kožož zraven zgrizem.....eh,brezupno:)


aja mam pa en drug problem z nohti-ful se mi cepijo.baje mam pol premalo b-complexa.pa ne bi rada se s kakšnimi tableti filala.a se da to kako drugače pozdravt???

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
nohti-spet
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.