Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kampi

Pojdi na stran 1 , 2
soraia
Starost: 43Pridružen: 27. okt 2005Prispevkov: 2871Kraj: KrasStatus:Offline
Objavljeno: 22. maj 2006 13:49
Povezava do prispevka
To temo odpiram z namenom, da si bi tule izmenjevale različne informacije in vaše izkušnje z raznimi kampi v Sloveniji in v tujini.
 
Mene predvsem zanimajo kampi v hrvaški istri, od gardskem jezeru in pa v okolici Bohinja.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 22. maj 2006 14:14
Povezava do prispevka
Istra je znana po svojih zelo urejenih nudističnih kampih. Priporočam.
Okoli gardskega jezera je kar precej kampov. Jaz sem slučajno bila v okolici kampa Butterfly, ki je luštkan kamp. Ob jezeru je, okoli je nekaj sprehajališč. Ampak ni bil presežek. (kolikor sem gledala na netu te kampe okoli gardskega jezera, so vsi kar dragi in minimalno število nočitev je od 3-7 dni). Tu imaš naštete vse kampe:
http://www.gardalake.com/search.php?tipologia=camping
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. maj 2006 14:20
Povezava do prispevka
 
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
brkn83
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2006Prispevkov: 24Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. maj 2006 19:23
Povezava do prispevka
tisti ki kampirate na morju, kam boste kaj letoš šli kampirat. S fantom se sploh ne moreva odločiti kam bi šla letos, zdej sva že bila dve leti zapored v Strašku na Pagu, sej tam je res super, ampak letos pa vseeno ne bi šla tja, ampak kam drugam.
 
nekaj sva razmišljala tudi o kamp Polari pri Rovinju, vendar še tam nikoli nisva bila in me zanima, če je kdo že bil tam, da bi mi posredoval kakšne uporabne informacije.
0
Nazaj na vrh
selma
Starost: 43Pridružen: 1. mar 2006Prispevkov: 959Kraj: Obala-MariborStatus:Offline
Objavljeno: 24. maj 2006 20:03
Povezava do prispevka
Preveč žabarije na kupu. Kot, da si v centru Ljubljane! Ne priporočam. Razen, če te ta podatek ne moti. Na drugi strani Rovinja je en luškan kamp, če se ne motim se imenujeValdaliso. Jaz sem v Istri najbolj zadovoljna z Zeleno Laguno v Poreču. Kadar sem kakšen dan v sezoni fraj, jo smukneva z prijateljico tam, ker je blizu, pa še ful prijazni so in veliko nudijo za malo ceno. Je pa res, da tudi tam kar mrgoli žabarije ampak manj kot v Polari-Rovinj.
I will not lie in front of the school bus with ketchup on my face
0
Nazaj na vrh
andreyka
Starost: n/aPridružen: 24. maj 2005Prispevkov: 2339Kraj: okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2006 7:57
Povezava do prispevka
žabarija?
If you are arguing with some idiot, he is probably doing the same.
0
Nazaj na vrh
Nessie
Starost: 41Pridružen: 4. dec 2005Prispevkov: 318Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 17:48
Povezava do prispevka
selma je napisal/a
Preveč žabarije na kupu. Kot, da si v centru Ljubljane! Ne priporočam. Razen, če te ta podatek ne moti. Na drugi strani Rovinja je en luškan kamp, če se ne motim se imenujeValdaliso. Jaz sem v Istri najbolj zadovoljna z Zeleno Laguno v Poreču. Kadar sem kakšen dan v sezoni fraj, jo smukneva z prijateljico tam, ker je blizu, pa še ful prijazni so in veliko nudijo za malo ceno. Je pa res, da tudi tam kar mrgoli žabarije ampak manj kot v Polari-Rovinj.
 
A se res ne moreš vzdržat takih nestrpnost-dokazujočih vzdevkov?!
There are 10 kinds of people in the world-those who understand binary, and those who don t...:)
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 17:52
Povezava do prispevka
naj jaz pohvalim zelo lepo urejen kamp ob gardskem jezeru  predvsem so me navdušile kopalnice Smile ker pra zares niso samo tuši tako kot v nekaterih kampih, ampak so prav takšne mini kopalnice, kjer imaš tuš, umivalnik, ogledalo ... Smile wc-ji so pa posebej.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 18:47
Povezava do prispevka
Kateri pa je?
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 21:19
Povezava do prispevka
zdaj si me pa dobila Smile niti slučajno se ne spomnim imena, ker smo ga našli čisto po naključju, ko smo že totalno utrujeni od celega dneva po italiji (na koncu gardaland), iskali nekaj za prespat s šotorom in to ob polnoči.
 
je pa res izredno lepo urejen, tudi ti prostori za šotore res lepo no - pohvalno.
 
le kje bi lahko našla ime tega kampa
0
Nazaj na vrh
aussie
Starost: 48Pridružen: 18. maj 2006Prispevkov: 729Kraj: Brisbane, AustraliaStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 22:55
Povezava do prispevka
Hoj!
 
Meni je bil zakon kamp Punat na Krku. Zelo lepo urejen (pred leti, ko smo bili dol, je bil na 3. mestu po ADAC lestvici - v Evropi!!!), čisto, ne predrago, ogromna plaža (razpotegnjena), blizu imaš mesto Krk, blizu je Baška.... v glavnem - PRIPOROČAM!
Aussie Animal Rescue :)
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2006 7:54
Povezava do prispevka
gita je napisal/a 
le kje bi lahko našla ime tega kampa

Tukaj:
http://www.gardalake.com/search.php?tipologia=camping
0
Nazaj na vrh
teja
Starost: n/aPridružen: 20. nov 2004Prispevkov: 675Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. maj 2006 21:14
Povezava do prispevka
jaz sem bila lansko leto za eno noč v nekem kempu ob gardskem jezeru. nimam pojma, katerem, itak jih je toliko in to eden ob drugem, da skoraj ne veš, kdaj se en konča in drug začne.
cene tu so napram ostali južni evropi visoke. nam jo je ratalo zbit za nekaj evrov (kao, da gremo pa k sosedom pogledat).
0
Nazaj na vrh
andreyka
Starost: n/aPridružen: 24. maj 2005Prispevkov: 2339Kraj: okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2006 13:54
Povezava do prispevka
Dve amaterski vprašanji:
  • na kaj je treba pazit pri kupovanju šotora?
  • kakšen koherček je najbolj praktičen za kampirat?
If you are arguing with some idiot, he is probably doing the same.
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2006 14:57
Povezava do prispevka
Ne spoznam se ne vem koliko na šotore... Vendar iz lastnih izkušenj vem, da ni dobro šparati pri nakupu! Smo kampirali z dvema šotoroma... Seveda je eno noč lilo kot iz škafa in pihalo... Kolegi so bili v svojem šotoru čisto premočeni, vse je puščalo, se podiralo...(to je poceni šotor). Šotor v katerem sem bila jaz in moj lubi pa je odlično prestal preizkušnjo! Kupili smo ga na znižanju, saj je drugače med dražjimi.
To je moja izkušnja. Lahko da je bilo naključje, vendar res naj ti ne bo škoda denarja za pošten šotor!
 
No, to je nasvet iz lastnih izkušen, kaj več ti bo pa kakšen, ki ima več izkušenj povedal!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kampi
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.