Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kamp, kampiranje

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 4:54
Povezava do prispevka
zanima me, če katera hodi kampirat? in v katere kampe hodite
Nazadnje urejeno 22. maj 2006 14:18; skupaj popravljeno 1 krat
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
Sydney
Starost: 41Pridružen: 14. maj 2004Prispevkov: 6530Kraj: CeStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 7:54
Povezava do prispevka

O...ubijajoce crke za navsezgodaj zjutraj


Jaz sem bila ze 2x v kampu Jezevac na Krku v mestu Krk. Meni je tam vsec. Sicer je velik kamp, ima kar nekaj sence...pa mesto je 5-10 min stran, za vecerne sprehode.

0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 10:45
Povezava do prispevka
Jaz sem bila v kampu Slanica v mestu Murter,in pa v kampu na Krku (pa ne Jezevac) ampak v Baski. Skratka,najboljsi mi je kemp na Murterju,si dobesedno zraven morja in imas ful sencke,res super placi,mesto je blizu. V Baski pa ni uredu,ker je v celem kampu eno drevo,kar pomeni da si skos na soncu,mesto je pa...ma skoraj v mestu je kamp
0
Nazaj na vrh
mojca
Starost: 43Pridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 4866Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 13:06
Povezava do prispevka
Na Hrvaškem mi je najlepši kamp Istra v Funtani med Porečem in Vrsarjem.
0
Nazaj na vrh
*tikvica
Starost: n/aPridružen: 17. maj 2004Prispevkov: 2884Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 13:32
Povezava do prispevka

Tudu mi bomo šli po vsej verjetnosti v Slanico-Murter.


Nina: ali je odbojka na mivki v tem kampu? Matr brez tega pa poleti skoraj ne gre

0
Nazaj na vrh
*tikvica
Starost: n/aPridružen: 17. maj 2004Prispevkov: 2884Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 13:36
Povezava do prispevka

Prejšna leta smo kampirali samo v Istri, letos gremo prvič v Dalmacijo kampirat.


V Istri smo bili pa v Ladin Gaju (, tam smo pristali le zato, ker so bili vsi kampi že zasedeni - to je to, če ne rezerviraš), Zelena laguna v Poreču (kar ok kamp), Mareda in mogoče še kje samo se ne spomnim sedaj.

0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 13:55
Povezava do prispevka
Tikvica,mislim da je ni...samo je pa vsako leto nekaj novega,ful dodajajo in urejajo kemp,lahko da letos bo  Men je ta kemp dalec najboljsi,ker je res sencka,prostori za sotore pa so postavljeni tako,da imas res svoj prostor in ti noben ne gleda pod prste In tudi zelo poceni je,samo res pa je da so temu primerno bolj slabi wc in kopalnice,ampak se da preziveti,ni panike. Ni glih en nobel kemp,ampak je luskan.Midva s fantom sva ful navdusena nad celim Murterjem in tem kempom.
0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 13:56
Povezava do prispevka

http://www.murter-slanica.hr/hrv/kamp.htm 


Nekaj malega slicic

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 16:41
Povezava do prispevka

Jaz sem preveč komot za kampiranje. Mora bit lepo apartma ali hotel... 


Če ne, sem raje kar doma.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Sydney
Starost: 41Pridružen: 14. maj 2004Prispevkov: 6530Kraj: CeStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 16:52
Povezava do prispevka

Meni je pa kampiranje uzitek...edino kar sem se razvadila je, da pogresam hladilnik...brez tistega je hudo 


OK...kampiranje postane NEuzitek takrat, kadar je slabo vreme...pa se tisto se da preziveti


Kaj je lepse, kot to, da spis, da blazini, da si kuhas, na majhnem "kohercku" take enostavne jedi, da komarji popikajo... Ma ne vem...meni je uzitek, samo moras vzet kampiranje tako kot je. In ne smes prevec pricakovat

0
Nazaj na vrh
Maša
Starost: n/aPridružen: 27. apr 2004Prispevkov: 2946Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 17:04
Povezava do prispevka
Jaz sem grem letos kampirat na Sicilijo. Pa me ze prav firbec matra kako bo. Vse mal bolj nagrauzno. Ampak tudi to ima svoj car (se zdej tolazim)
0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 17:47
Povezava do prispevka

Jaz sem preden sem sploh sla kampirat,isto mislila. Prej sem vedno hodila v apartmaje in da je bilo lepo komot pa vse lepo cisto...no potem pa sva sla s fantom kampirat in res ni lepsega,ima prav poseben car.  Glede na to da se panicno bojim zuzelk,sem mislila da bom znorela,ampak ni bilo nic zuzelk  Ful se navadis.  Ce je men kdo vcasih omenil kamp,sem sam rekla ja valda....no zdej mi je pa ful vsec ratal


Res ima en svoj car,ko vse kar delas delas v naravi in si v naravi.

0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 17:51
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Jaz sem preveč komot za kampiranje.

"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 18:04
Povezava do prispevka

No sej res je da imava s fantom ful velik sotor,kjer lahko tudi normalno stojis (vsaj jst) in si vseeno ful bolj komot kot pa v cisto micenem sotorcku,to pa tudi mene nebi vlekel v tazga mejhnega.


Razumem pa tiste,ki jim to nikakor ni,ker sem jaz bila isto ful proti kampiranju in se mi je ful glupo zdel,samo zdej mi je pa ful vsec

0
Nazaj na vrh
*tikvica
Starost: n/aPridružen: 17. maj 2004Prispevkov: 2884Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2004 18:34
Povezava do prispevka
Sinthija je napisal/a

Jaz sem preveč komot za kampiranje. Mora bit lepo apartma ali hotel... 



Če ne, sem raje kar doma.




Jaz tudi. Ok, prikolica še gre, ampak šotorila pa glih ne bi. Ker toliko pa tudi ni razlike v ceni med apartmajem in kampiranjem, pa še v apartmaju maš vse na dohvat ruke+čisto kopalnico, v šotoru pa ne.


Razlika v ceni zna biti kar velika! Jaz sem računala, da za 3 osebe dva tedna kampiranja pride le 65.000sit!!! Čisto neverjetno! Sploh za tak kamp kot je Slanica-po slikah božanski

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kamp, kampiranje
Stran 1 od 10
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.