Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Novo zdravilo za porjavitev koze CUV1647 - Melanotan

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
DeviLee
Starost: 44Pridružen: 23. feb 2006Prispevkov: 656Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 18:44
Povezava do prispevka
Kljub opozorilom zdravnikov in reklamnim akcijam, se vedno opazam da se zenske neomejeno nastavljate solarijem, poleti se prazite po vec ur na soncu in to celo z raznimi olji po telesu ki se dodatno potencirajo vpliv soncnih zarkov na kozo. Vcasih ko pridem v diskotoke imam obcutek kot da sem v Braziliji ker so zenske tako posoncene. Clovek dobi obcutek kot da se sramujejo svoje bele polti. Jaz ne vem ali je nekaterim popolnoma vseeno za svoje zdravje ali pa se nikoli nihce ni bil na onkoloskem oddelku KCja.
 
Se bolj butasto pa se mi zdi, kako zenske danes forsirajo pri tipih svoj okus za temno polt ko jih vedno poslusas: Oh jaz pa padam na temnolase in temnopolte. Koncni efekt je da se tudi tipi zacnejo praziti po solarijih.
 
No kmalu se vam ne bo treba vec toliko sonciti in pa seveda upanje za vse tiste, ki barve ne morejo dobiti (ali pa se nocejo sonciti) in uporabljajo kreme za porjavitev, da zakrijejo svojo polt.
 
CUV1647 - Melanotan
 
Melanotan je sinteticni peptid, ki stimulira nastanek melanina v vasi kozi. Kaj to pomeni? Da ljudje ki imajo po naravi zelo svetlo polt in jih zlahka ozge, lahko pridobijo rjavo polt in se ob enem zascitijo pred skodljivimi soncnimi zarki. Nekaj soncenja bo potrebno, da bo zazeljen efekt dosezen vendar nikakor v kolicinah v katerih se danes nekateri izpostavljajo soncu.
 
Ta tehnologija je bila razvita primarno za zmanjsanje primerov koznega raka v drzavah kot je Avstralija, ki ima pretezno belsko prebivalstvo in zelo mocno sonce.
 
Zdravniki vam bodo pod pazduho z za to primerno iglo vsadili za dve rizevi zrni veliko kapsulo:
 
 
Ta vsadek vam bo sproscal sinteticni peptid v krvni obtok in vam posledicno potemnil kozo.
 
Zdravilo je namenjeno predvsem ljudem s tipom koze I in II po fitzpatrickovi lestvici. Raziskave so pokazale povecanje gostote melanina v kozi kot je razvidno po diagramu:
 
 
V drugi polovici leta 2006 naj bi priceli z III fazo testiranj in produkt naj bi stopil v aktivno rabo okoli leta 2007/2008.
 
Se nekaj slik od ljudi ki so eksperimentirali z zdravilom:
 
 
Pred jemanjem zdravila:
 
 
 
Po nekaj tedenskem jemanju:
 
 
Spremembe v kolicini pigmenta so vec kot ocitne, ceprav druga slika ni posebno dobro reprezentativna zaradi razlicne oddaljenosti in osvetljenosti. Vendar vsekakor zdravilo zelo veliko obeta, najlepse pa je da ga ne bo potrebno jemati v tabletah ali kot kremo ampak boste vsake toliko casa sli do zdravnika po novo kapsulo vsakih nekaj mesecev.
 
Tako da, dajte se malo potrpet in si prihranite kozo za case, ko jo boste resnicno rabile in si ne ze zdaj uniciti zdravja.
0
Nazaj na vrh
Maja85
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2004Prispevkov: 1565Kraj: DolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 19:01
Povezava do prispevka
Zelo zanimivo...
0
Nazaj na vrh
aidka
Starost: n/aPridružen: 21. maj 2005Prispevkov: 389Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 19:53
Povezava do prispevka
U to bi bilo pa super Big smile

Kaj pa stranski učinki?
0
Nazaj na vrh
DeviLee
Starost: 44Pridružen: 23. feb 2006Prispevkov: 656Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 20:07
Povezava do prispevka
Stranski uciniki so zaenkrat se dvomljivi. Na trgu se trenutno ze da kupiti v eksperimentalne namene Melanotan II ki je krajsa molekula kot je Melanotan I in ga je potrebno vbrizgavati z injekcijo. Po njegovi uporabi ljudje porocajo o potemnenju znamenj, obrazno vrocico takoj po administriranju zdravila in morebitno slabost dokler se telo na zdravilo ne navadi. Pri moskih pa se pojavljajo tudi erekcije zato Melanotan II razvijajo v smeri morebitnega zdravljenja erektilnih disfunkcij. Pege ne potemnijo, znamenja pa lahko. Pri moskih se pojavlja tudi potemnenje obraznih dlak. Melanotan I naj nebi imel teh stranskih efektov in ima vecji efekt na barvo koze kot Melanotan II. Vsekakor so porocila na moc vzpodbudna saj naj bi zdravilo povzrocilo pravo revolucijo kar se tice zmanjsanja koznega raka pravtako pa njegov trzni potencial z vidika kozmeticnih aplikacij ni zanemarljiv.
 
Tip na zgornjih slikah je uporabljal Melanotan II in ne Melanotan I ki je tudi patentiran zato ga je ilegalno proizvajati in prodajati, kar pa Melanotan II ni.
0
Nazaj na vrh
mula
Starost: n/aPridružen: 8. avg 2005Prispevkov: 422Kraj: Trnovo-StopStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 20:26
Povezava do prispevka
Men se tako na uč zdi, da je ta tip poleg melanina tudi mal mišic dobil, mogoče je pa tudi to stranski učinek LOL
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 20:38
Povezava do prispevka
Hm, meni se zdi to malo brezveze. Imam svetlo polt, nikoli nisem ravno dosti rjava, tudi po  14 dneh morja ne in si ne predstavljam, da bi bila pol pa kar naenkrat tak rjava, ker se mi zdi, da mi to niti ne bi pasalo. Pol enostavno ne bi bila več jaz.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
*milla*
Starost: n/aPridružen: 26. apr 2005Prispevkov: 804Kraj: domžaleStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 21:09
Povezava do prispevka
kaj pa cena?
0
Nazaj na vrh
majchika
Starost: 37Pridružen: 5. apr 2005Prispevkov: 1932Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 21:25
Povezava do prispevka
Mene pa zaniam predvsem zdravje? je to zdravo??
0
Nazaj na vrh
DeviLee
Starost: 44Pridružen: 23. feb 2006Prispevkov: 656Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 21:33
Povezava do prispevka

quote:6ae12bf750="*milla*"

kaj pa cena?

 
Cena se ni znana ker zdravila ni na trgu. Cena eksperimentalnih vzorcev pa je kar precej visoka.
 

 

majchika je napisal/aMene pa zaniam predvsem zdravje? je to zdravo??

Sigurno je bolj zdravo kot prazenje na soncu in solariju. Za bolj obsiren opis stranskih ucinkov Melanotana I pa bo treba pocakati na zakljucek testiranja III faze.
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 22:30
Povezava do prispevka
Hm, ko je ženska noseča ali še ni in razmišlja o nosečnosti, pa najbrž to ni pametno jemat, da pol slučajno ne rodi črnca?
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2006 23:12
Povezava do prispevka
DevileeTi si pe ža kar takoj vzoren planetek (glede na vsa objavljena sporočila)
 
Upam da bo to "zdravilo" čimprej v uporabi in da je popolnoma varno za zdravje, tako bo najbrž res veliko manj raka in uničevanja zdravja zaradi "lepote". Sama sem rada zagorela, zato bi me taka kapsula prav razveselila (če seveda injekcija ne boli in če je res 100% neškodljivo za zdravje)
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Nessie
Starost: 41Pridružen: 4. dec 2005Prispevkov: 318Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2006 10:46
Povezava do prispevka
Hm, meni najprej sploh ni jasno, zakaj bi se reklo temu preparatu ZDRAVILO (torej ne vem, zakaj bi človek zdravil svetlo polt, saj to ni bolezen). Sem pa tudi skeptična do vbrizgavanja tujkov v svoje telo, še posebaj, ker gredo direktno v krvni obtok in še toliko bolj, ker gre samo za estetske namene. Mislim, da ljudje kljub velikemu napredku znanosti, še vedno ne poznamo ogromno reakcij, ki potekajo v telesu in stem, ko in vitro dokažemo, da zadeva reagira na določen način, še zdaleč nismo opisali reakcij in vivo (v telesu). Sicer se delajo poskusi na živalih, pa vseeno-nekateri učinki se pokažejo šele čez desetletja...
There are 10 kinds of people in the world-those who understand binary, and those who don t...:)
0
Nazaj na vrh
DeviLee
Starost: 44Pridružen: 23. feb 2006Prispevkov: 656Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2006 11:12
Povezava do prispevka
Zakaj zdravilo?
 
Ta tehnologija je bila razvita primarno za zmanjsanje primerov koznega raka v drzavah kot je Avstralija, ki ima pretezno belsko prebivalstvo in zelo mocno sonce.
 
Kar se pa ostalih stvari tice je pa tako, clovek si ze od nekdaj prizadeva preseci svoje genetske zmoznosti. Samo poglej revije kot je npr. Man s Health in vidis tipe na steroidih, zenske z umetnimi prsmi, cvrtje v solarijih ker je trendovsko da zgledas kot Jennifer Lopez. Stremenje k boljsemu (in pogosto nedosegljivemu z naravnega vidika) je vedno bolj prisotno v nasi druzbi in k temu se seveda usmerja tudi na koncu vsa medicina ker se ji obeta dober zasluzek.
0
Nazaj na vrh
ilafa
Starost: 37Pridružen: 8. dec 2004Prispevkov: 1854Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2006 11:37
Povezava do prispevka
Če se bo tole izkazalo za varno bo prav super. Sama sem se s svojo prozorno, svetlo in roza poltjo že sprijaznila, saj sem po STjih oranžna, solarij mi niti na kraj pameti ne pade na soncu pa takoj pordečim, če na koži nimam 30 faktorja. Sem se pa tiste 2x, ko sem bila zares malce zagoreta (sicer na škodo svoje kože Shocked ),  počutila super. Rjava barva mi je skrila tisti miljon žilic, ki se sicer vidijo skozi kožo (ne popokane kapilare) in zmanjšala opaznost podočnjakov. DeviLee, hvala za tvoj prispevek.
http://www.macjedlake.com
0
Nazaj na vrh
Spela
Starost: n/aPridružen: 14. sep 2004Prispevkov: 3149Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2006 11:38
Povezava do prispevka
mmm nekaj za mene
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Novo zdravilo za porjavitev koze CUV1647 - Melanotan
Stran 1 od 7
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.