Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Krema/gel/emulzija z UVA in UVB zaščito za mastno kožo

Pojdi na stran 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2009 13:13
Povezava do prispevka
Hej ja, res je. Dostave na dom žal ne bo, ker bo stojinca na tržnici.  Kiely`s choice kremce + palačinke. Najbolj zveste stranke pa dobijo še kos rafaelo torte. 

Ok, dosti offT.  Kiely gre v šoping. 
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 43Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 8:30
Povezava do prispevka
Citiram svoje vprašanje za Aleno, ki se je kar nekako izgubilo na prejšnji strani teme - ob vsesplošni zabavi na račun KC Smile

bubu81 je napisal/aAlena, kakšne filtre ima tale Clarinsova? Iskala sem po njihovi spletni strani in našla eno v podobni embalaži s podobnim imenom, kot si jo prilepila ti (verjetno gre za isto?), pa piše, da ima 100% mineralne filtre.

Slika je na tej spletni strani - ne uspe mi je prilepiti v post Unhappy
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 8:57
Povezava do prispevka
Biba tole sem našla jaz in očitno ima res samo TD (če so te sestavine prave).

NEW UV Plus Day Screen SPF 40 for Women
 
Active Ingredients:

Titanium Dioxide 8.1% Sunscreen

Inactive Ingredients:

Cyclopentasiloxane- Water - Aluminum Starch Octenylsuccinate - Polyglyceril-3Polydimethylsiloxyethyl - Alcohol - Aluminium Hydroxide - Stearic Acid- Sodium Chloride - Peg/Ppg-18/18 Dimethicone ?Tocopheryl Acetate -Fragrance - Disodium EDTA - Butylene Glycol - Glycerin - PentyleneGlycol - Biosaccharide Gum-4 - Thermus Thermophillus Ferment - LapsanaCommunis Flower/Leaf/Stem Extract - Camellia Sinensis Leaf Extract -Rhodiola Rosea Root Extract - Phenoxyethanol - Potassium Sorbate -Sodium Lauryl Sulfate.

0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 16:52
Povezava do prispevka
Bubu, oprosti, sem spregledala.
 
Embalaže žal nimam več, res je mineralna zaščita, nisem pa ziher ali je tudi kemična zraven. Sem že iskala, ker sem si sestavine izrezala, za na KMM dodat, pa jih ne najdem. Verjetno so te nalepljene prave, nisem pa ziher, če so vse.
 
Slika na linku je starejša verzija kreme, moja je novejša.
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 43Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 23:56
Povezava do prispevka
Ni problema Smile

Sem še malo iskala, pa je to edina Clarinsova krema s SPF 40 in povsod piše, da ima 100% mineralne filtre, tako da bo verjetno res to to. A se dobi pri nas ali si jo naročila preko interneta? In kakšna je po teksturi? Če poznaš Avene SPF 50 z mineralnimi filtri, bi ti bila hvaležna za primerjavo Smile
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2009 9:11
Povezava do prispevka
Tekstura je krasna, tekoča, zelo mazljiva, hitro se vpije. Poleti mi je super služila. Koža se mi ni svetila nekaj ur, pa se mi ponavadi kar hitro poleti, ko je vroče.
Obstojna na potenje, odstranjevala sem jo z mlekom in potem še gelom. Mineralni filtri so znani po tem, da se jih malo težje odstrani (a ni tako hudo kot Babylove mleko, ki se dobesedno zažre v kožo). Tudi tekoči poder je nad njo bolj obstojen.
Poraba je majhna, pa je nisem tanko mazala, ampak kar konkretno količino, pa 30 ml nisem porabila v 2,5 mesecih, jo imam še nekaj v embalaži.
Jaz sem jo kupila v Limoniju, pa kakšen Duglas in Mueller bi jo tudi moral imeti. Če ne sedaj pa ob začetku poletja. Cena je bila okoli 36 €, če se ne motim. To je do sedaj najlažja zaščita z mineralnimi filtri kar sem jo imela.  Jo bom definitivno še kupila.
Z Avene ne morem primerjat, je še nisem uporabljala.
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 43Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2009 9:30
Povezava do prispevka
Alena, najlepša hvala! Mislim, da bom letos poleti kar to preizkusila. Avene ima moja mami, pa se mi ni zdela ravno lahka, čeprav tudi zelo težka ni.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2009 9:35
Povezava do prispevka
Boš videla, če ti bo ustrezala. Upam, da ti bo. Če ne jo lahko še vedno prodaš.
0
Nazaj na vrh
jurejarh
Starost: 40Pridružen: 24. avg 2007Prispevkov: 1012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2009 9:46
Povezava do prispevka
Tale clarins vsebuje filtre ki lahko mašijo pore ali ne.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2009 10:15
Povezava do prispevka
Mineralne ima, nekaterim lahko maši, nekaterim ne. Jaz imam srečo, da mi ne.
0
Nazaj na vrh
Charlie
Starost: n/aPridružen: 4. jan 2009Prispevkov: 257Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. feb 2009 21:55
Povezava do prispevka
Pozdravljene!
 
Na forumu sem relativno nova in nisem prepričana, da sem pravilno uvrstila moje vprašanje, pa vendar...
 
Pred kratkim sem nehala jemati KT, kar pomeni, da so se mi pospešeno začeli delati mozolji.
Po prebiranju tega foruma sem se odločila za tretma z Avene Deacneal (za zvečer), kar pa pomeni, da moram za podnevi uporabiti ustrezno kremo z UV zaščito.
Večina članic tukaj je najbolj pohvalila Clinique Superdefense (triple actin moisturizer hydrant triple action normal to oily skin), ki naj bo stal cca. 35 €.
Odločila sem se za nakup, problem pa nastane, ko ga v nobeni trgovini ne dobim - niti v Mullerju, niti Maxi-ju, niti Limoni-ju ali Douglasu - imajo samo neke novejše in dražje različice.
 
Zanima me, če morda vi veste, kje bi se to dalo dobiti oz. za primerno (kakovostno in cenovno) alternativo???
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 12. feb 2009 22:58
Povezava do prispevka
Clinique Superdefense so nekaj spreminjali in prihaja nova verzija, stare ni več na voljo.

Jaz trenutno uporabljam to, vendar bom kasneje kupila Avene emulzijo - za zimo bo primeren faktor 20, za poletje pa 50. Do sedaj je še nisem uporabljala, a ima prav tako precej pohval na forumu in Kozmetometru, tako da bo to moj naslednji nakup. Stane pa ca. 15€.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Charlie
Starost: n/aPridružen: 4. jan 2009Prispevkov: 257Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2009 20:50
Povezava do prispevka

Pegasusu, hvala za odgovor.

Clinique stara verzija torej ni več na voljo!

Za Avene sem zasledila, da se zna na koži precej zmastiti, da se potem sveti (sama ličil sploh ne uporabljam, tako da puder ne pride v poštev), poleg tega me skrbi vonj (Avene Deacneal, ki ga sedaj uporavljam, ima nekoliko neprijeten vonj)...

 

Malce sem še prebirala to temo in me zanima, če bi bila za kombinacijo z Avene Deacneal (imam rahlo problematično kožo, stara sem 24 let) z vidika UV zaščite v teh dneh primerna katera od teh:

-         Bebe dnevna krema SPF 15

-         Garnier Ambre Solaire sheer protect SPF 15

-         SunDance sonnen cream SPF 20 ali 30 – ne vem katera?!?

 

Za poletne dni:

-         Avene SPF 50

-         La Roche Posay SPF 50

-         Clarins uv plus SPF 40

-         SunDance z višjim faktorjm?!

 

Upam, da nisem preveč OT – LRP je okrajšava za ...??? (nisem namreč našla na KMM).

0
Nazaj na vrh
markinnika
Starost: 50Pridružen: 18. okt 2007Prispevkov: 830Kraj: Šenturška GoraStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2009 20:58
Povezava do prispevka
LRP - mislim da je to kar La Roche Posay

Za poletje so omenjene kreme super, edino če se prav spomnim Sundance zna mašiti pore. Meni jih. Ostalih pa ne poznam, teh ki bi jih imela za te dni.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2009 10:23
Povezava do prispevka
Avene emulzija SPF 50 je krasna, meni se super vpije, ne masti kože, nič se nisem svetila. Tale bo super za poletje.  Cena je pa smešna, napram kakšni Clinique, pa boljša zaščita.
 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Krema/gel/emulzija z UVA in UVB zaščito za mastno kožo
Stran 34 od 100
Pojdi na stran 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Gillian je bila stara komaj sedem let, vendar je bila njena prihodnost že ogrožena.