Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Spalna blazina za nosečnice

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2008 22:42
Povezava do prispevka
že dolgo sem na internetu ogledovala članke na temo "pregnancy snoozer-jev", kot se temu reče v ZDA. gre za večnamensko podolgovato blazino, ki je nepogrešljiv pripomoček za udobno spanje v pozni nosečnosti, hkrati pa se lahko uporablja tudi za udobnejše sedenje v nosečnosti, kasneje kot blazina za dojenje, iz nje pa lahko (če jo zvijemo v obliko črke U) naredimo tudi oporo za slonenje dojenčka, npr. po obroku.

danes sem z navdušenjem odkrila, da imajo te blazine tudi v Baby Centru in sem jo seveda nemudoma nabavila :). gre za Theraline Big V blazine. že nekaj ur sedim na kavču, naslonjena nanjo, in se sprašujem, kako sem lahko do sedaj brez ;). (nosečnice, ki imate že malo večje trebuhe, boste vedele, o čem govorim in da je včasih res težko najti primeren, udoben položaj za sedenje ali spanje.)

skratka - priporočam.
za lažjo predstavo še načini uporabe, o katerih sem govorila:









http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
toopink
Starost: -14Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 556Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2008 17:53
Povezava do prispevka
Malina, to je res večnamenska blazina. Tudi sama jo uporabljam. Od poroda je minilo že štiri mesece, vendar jo še vedno uporabljam zase...predvsem ob večerih, kadar čutim napetost v križu.
Dojenja brez blazine si sploh ne predstavljam...skratka zelo uporabna stvar! Super nakup
0
Nazaj na vrh
Stella Alex
Starost: 15Pridružen: 17. nov 2004Prispevkov: 3562Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2008 18:44
Povezava do prispevka
Malina je napisal/aže nekaj ur sedim na kavču, naslonjena nanjo, in se sprašujem, kako sem lahko do sedaj brez ;).
 
Točno to - ne moreš si misliti, kako hvaležen in vsestranski je tale "snoozer" , dokler ga ne preizkusiš.
Tudi sama sem ga ogromno uporabljala
****************************
Lep pozdrav,
Stella A.
0
Nazaj na vrh
Skutka
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2005Prispevkov: 3193Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2008 20:40
Povezava do prispevka
Tole pa izgleda super..grem pogledat....jaz pa imam problem-celo življenje že spim na trebuhu...nikakor ne morem drugače zaspati...tu pa nastane problem, ker me malo že ovira trebušček( mi je tudi zelo neprijetno, če se uležem na trebuh) in nikakor ne najdem položaja za spanje-tako potem pol noči prebedim.
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 11:15
Povezava do prispevka
Tale Thermaline ima tudi jaz. Že prvi dan sem se začela spraševati, kako sem do sedaj preživela brez blazine. Zadnjič je bila na obisku moja mami, ki se je nad blazino tako navdušila, da jo bo kupila zase in za mojo sestro

Vsem, ki blazine še nimate priporočam, da kupite tako, ki je polnjena s kroglicami. Obstajajo tudi cenejše, ki so polnjene z blagom, ampak te niso tako fleksibilne.
0
Nazaj na vrh
delfinček
Starost: 39Pridružen: 14. jun 2006Prispevkov: 1127Kraj: Ljubljana-KisovecStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 19:25
Povezava do prispevka
Jaz jo tudi imam in priznam še sedaj, ko nisem več noseča rada zaspim na njej.
0
Nazaj na vrh
soraia
Starost: 42Pridružen: 27. okt 2005Prispevkov: 2871Kraj: KrasStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 22:26
Povezava do prispevka
Kakšna pa je cena te blazine?
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 22:40
Povezava do prispevka
cena v BC je nekaj 40 € oz. nekaj centov manj.
http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2008 9:36
Povezava do prispevka
Jaz sem imela srečo in sem jo dobila v dnevni akciji za 30€.
0
Nazaj na vrh
Andy
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 9911Kraj: in paradiseStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2008 12:02
Povezava do prispevka
Malina je napisal/avečnamensko podolgovato blazino, ki je nepogrešljiv pripomoček za udobno spanje v pozni nosečnosti, hkrati pa se lahko uporablja tudi za udobnejše sedenje v nosečnosti, kasneje kot blazina za dojenje, iz nje pa lahko (če jo zvijemo v obliko črke U) naredimo tudi oporo za slonenje dojenčka, npr. po obroku.
tudi moja je bila uporabljena v vse naštete namene + v posteljici, da naša miška ni imela občutka prevelikega prostora.  Po porodu s CR mi je zelo prav prišla, ker drugače (le 1. mesec) v sedečem položaju nisem mogla dojiti.
0
Nazaj na vrh
Skutka
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2005Prispevkov: 3193Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2008 21:44
Povezava do prispevka
Sem videla v katalogu Baby centra da je ta blazina(z kroglicami) v akciji-okrog 30 evrov
0
Nazaj na vrh
Skutka
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2005Prispevkov: 3193Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 15:57
Povezava do prispevka
Danes sem jo kupila...kmalu poročam kako bo...
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2008 21:28
Povezava do prispevka
Mi smo blazino za dojenje, ki je sicer v obliki podkve (Rika) kupili že med nosečnostjo in sem lepo spala na njej, potem pa jo uporabljali ves čas dojenja, s sabo smo jo vlekli tudi na morje. Pa tudi malček je ležal na njej, ko je bil primerne starosti. Polnjena je s polnilom (ne kroglicami), ki pa je kljub stalni uporabi in pranju ostalo praktično enako. Zelo priporočam!
0
Nazaj na vrh
petka
Starost: 45Pridružen: 18. avg 2004Prispevkov: 4637Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 19. mar 2008 20:27
Povezava do prispevka
Naše nosečke so si tudi same naredile to zadevo s piro.
Jaz tega do sedaj nisem imela. V bodoče nabavim to in bombažne pleničke, ki so sedaj v uporabi le ponoči.
0
Nazaj na vrh
Tea1
Starost: 50Pridružen: 4. feb 2004Prispevkov: 2803Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 19. mar 2008 20:48
Povezava do prispevka
Sicer ni blazina...
Petka, katere bombažne imate za ponoči? Pa katere prekrivne? Nam znese le čez dan, ker ponoči pride vse skozi (verjetno zato, ker vaša spi, naš se pa doji).
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Spalna blazina za nosečnice
Stran 1 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.