Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prhljaj / šampon proti prhljaju

Pojdi na stran 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26
mijauuu
Starost: 37Pridružen: 9. avg 2009Prispevkov: 1045Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2012 16:34
Povezava do prispevka
Od bolj poceni verzij se mi zdi super Receptov šampon proti prhljaju za občutljivo lasišče:
http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=4848

Čeprav se mi zdijo na sploh tudi ostali Receptovi šamponi zelo v redu. Če ne pa Vichiyjev proti prhljaju ali Freederm Zinc- čeprav se mi zdita oba precej agresivna, sploh zadnji.
https://www.facebook.com/panchidorchi
0
Nazaj na vrh
Sydelle
Starost: 33Pridružen: 3. dec 2008Prispevkov: 1752Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2012 17:11
Povezava do prispevka
Meni najbolj pomagata Eucerin in Vichy, tako da mislim, da bom ostala kar pri teh (izmenjaje, ker se čez čas lasišče nekako navadi na šampon in ni več tako učinkovit :S). Naredim pa ponavadi prvo pranje z drugim ('navadnim') šamponom, nato dam pa tistega proti prhljaju le na lasišče, ne po dolžini Smile
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2012 17:26
Povezava do prispevka
Jaz imam trenutno spet Psoren in je res super šampon. 
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
barbyk
Starost: 53Pridružen: 2. feb 2009Prispevkov: 219Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. maj 2012 11:37
Povezava do prispevka
Meni pa pomaga jabolčni kis. Si ga po pranju dam na lasišče in pustim par ur, operem s šamponom in po 2x ali 3x prhljaja ni več. 
0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. maj 2012 13:53
Povezava do prispevka
DiLeMa je napisal/aJaz imam trenutno spet Psoren in je res super šampon. 
 
DiLeMa, a tegale si mislila?
 
image file name: 2k852b8a2c9f.jpg
vir: moja-lekarna.com 
Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
teka
Starost: n/aPridružen: 25. jun 2006Prispevkov: 715Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2012 5:21
Povezava do prispevka
Nisem Dilema, ampak...Zgleda da so embalažo malo spremenili, prej je bila modra. Drugače je pa ta ta.
0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2012 7:53
Povezava do prispevka
Hvala teka Smile
Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
blogerka
Starost: n/aPridružen: 13. jan 2012Prispevkov: 31Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. maj 2012 16:19
Povezava do prispevka
novi šampon Fitoval proti prhljaju tudi ni slab, pa še drag ni, kakor znajo biti nekarteri proti prhljaju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 22:13
Povezava do prispevka
Starlight je napisal/aLahko prosim pokomentirate sestavine za La Roche-Posay Kerium DS gel šampon proti mastnemu prhljaju. Hvala Smile

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide Mipa, Sodium Chloride, Capryloyl Glycine, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Disodium Ricinoleamido Mea-Sulfosuccinate, Glyceryl Laurate, Hexylene Glycol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isopropanolamine, Parfum / Fragrance, Piroctone Olamine, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Zinc PCA.

Meni se zdi ok; vsebuje salicilno kislino, cink in pirokton olamin, ki vsi učinkujejo proti prhljaju.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 22:21
Povezava do prispevka
Hvala Tanja. Sem gledala različne šampone proti prhljaju, pa mi je ta padel v oči, ker je cenovno najbolj ugoden glede na količino. Smile
“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Barbye
Starost: n/aPridružen: 9. avg 2006Prispevkov: 310Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. nov 2012 16:43
Povezava do prispevka
Živjo,

meni je zdravnica predlagala naj probam Bluecap linijo. Sem naročila tester direktno pri dobaviteljih, ker v lekarnah niso imeli. Žal meni ni pomagal, ima pa zelo prijeten vonj.

Zaenkrt mi je še najbolje del Vichy, je pa tudi Eucerin dost dobra varianta (sem dobila pa testerje v lekarni)
Vse kar prebereš je napisano z razlogom
0
Nazaj na vrh
StudentMag
Starost: n/aPridružen: 16. okt 2012Prispevkov: 12Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. nov 2012 20:07
Povezava do prispevka

Odkar pijem antibiotike Doxy 100 (slab mesec) proti aknam in mozoljem se mi non stop pojavlja prhljaj in zelo mastno lasišče (vsak dan) ter tudi na obrvih. Vsaki dan se tuširam oziroma perem lasje z navadnim gelom za telo in lasje, pa imam nato naslednje jutro že rahlo mastne lasje, tekom dneva pa toliko bolj. Vsaki tretji dan pa si lase operem tudi z vichy anti-pelliculaire. Probleme sem imel tudi pred antibiotiki ampak je bilo en čas že čist normalno... do zdaj. Zadeva me zelo zelo moti. Kaj predlagate ? Pa da ne bi bilo premočno.

0
Nazaj na vrh
Inty
Starost: 40Pridružen: 14. okt 2012Prispevkov: 14Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 9:25
Povezava do prispevka
Ko imam težave s prhljajem si pred umivanjem nanesem na lase+lasišče kokosovo olje, pustim najmanj 30 min, potem si umijem lase z nežnim šamponom. Pa šampon oronazol mi je vedno pomagal (pomaga tudi za predel obrvi, ampak previdno zaradi oči).Umivati lase čisto vsak dan se mi zdi prepogosto.Samo mimogrede še ena ideja, glede na to da jemlješ antibiotike, bodi pozoren tudi na prehrano. Če se navznoter poruši ravnovesje, se bo kazalo to tudi navzven.
0
Nazaj na vrh
Elle11
Starost: n/aPridružen: 30. jun 2008Prispevkov: 540Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2012 10:28
Povezava do prispevka

Meni noben šampon proti prhljaju ni tako pomagal kot Himalaya. 

Moving on is not about forgetting them; it's about learning how to live without them.
0
Nazaj na vrh
Spiralica
Starost: 44Pridružen: 18. nov 2012Prispevkov: 21Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2012 16:24
Povezava do prispevka

Meni noben šampon proti prhljaju ni deloval, oz je na kratek rok bilo ok, potem pa se je pojavilo še več prhljaja in srbečica. Ponavadi je v zimskem času veliko huje kot poleti, verjetno zaradi centralnega ogrevanja.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prhljaj / šampon proti prhljaju
Stran 22 od 26
Pojdi na stran 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo