Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Gobica za nanos tekočega/kremnega pudra

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Ursqa
Starost: -14Pridružen: 19. mar 2010Prispevkov: 612Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2011 15:42
Povezava do prispevka
Jaz imam sedaj tole na testiranju predno kupim original beauty blender. Je brez lateksa Smile in jako fajn zadeva - vsi čopiči za nanašanje podlage so šli v pokoj. :)
 
 
image file name: 2kdc1b4d7858.jpg
 
vir: taurus.si
 
Dodana slika namesto povezave na stran. Prosim te, če lahko naslednjič naložiš sliko s svojega računalnika (namesto podajanja linka), da kasneje ni problemov z delovanjem foruma. Wink Hvala! :)
Estelle
Dress your days with dreams.
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2011 19:07
Povezava do prispevka
Shea hvala za odgovor!
 
Ursqa kako pa se kaj izpira in suši tvoj "baby blender" ? Smile
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Ursqa
Starost: -14Pridružen: 19. mar 2010Prispevkov: 612Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2011 13:40
Povezava do prispevka
Estelle hvala za popravek Smile po vsaki uporabi jo umijem s šamponom in razkužim (sicer flekci od pudra vseeno ostanejo) suši se pa na zraku kakšen dan da je popolnoma suha in skrčena nazaj v prvotno velikost.
Dress your days with dreams.
0
Nazaj na vrh
shea
Starost: 48Pridružen: 29. maj 2009Prispevkov: 67Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2011 17:44
Povezava do prispevka
Ursqa, če želiš, da v gobici ni niti enega ostanka oziroma flekca, jo na koncu operi še z navadnim trdim milom. Garantirano gre vse ven in še razkužiš jo, ker trdo milo še bolj dezinficira.
0
Nazaj na vrh
TEJAgirl
Starost: 40Pridružen: 9. nov 2007Prispevkov: 1958Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2012 9:55
Povezava do prispevka
Jaz sem Beauty Blender kupila na beautybay.com (trenutno imajo free delivery worldwide).

Men je zaenkrat super. S čopičem se jaz nikoli nisem znala namazat, se mi je vedno zdelo, da mi naredi takšno masko, ki bo vsak čas dol padla...
To gobico pa najprej zmočiš, stisneš ven vodo in nato nanašaš.
Tistih navadnih gobic za nanašanje pudra nisem nikoli uporabljala, tako, da ne morem primerjat. Je pa vsekakor veliko bolje in lažje, kot s čopičem ali prsti.
Po uporabi jo sperem in umijem s šamponom ter pustim, da se posuši in se skrči v svojo prvotno velikost.
Ni pa nek čudež, pač gobica za nanašanje. Uporabljam jo cca teden dni in jo bom še naprej .
0
Nazaj na vrh
Glory78
Starost: 45Pridružen: 19. nov 2011Prispevkov: 65Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2012 13:34
Povezava do prispevka
Jaz sem imela Beauty Blender in za moje pojme ni vredna svojega denarja. Po 5 uporabah se je vrh že odlomil. Groza, glede na to, da je kar draga. Bom ostala kar pri navadnih spužvicah ali čopiči. Drugače se gobice zelo lepo očisti z navadnim trdim milom (pri Kryolanu v Ts mi je svetoval navadno Marsiglia milo). Je pa solid čistilo od BeautyBlenderja krasno za čistit čopiče saj jih nič ne izsuši in se lažje spere kot tekoči šampon. In jaz imam občutek, da jih tudi boljše opere.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2012 9:23
Povezava do prispevka
Gre za takšno gobico:
 
image file name: 2k922a145aa8.jpg
 
(Slika je bolj slaba, se opravičujem.)
 
Jaz te kupujem v Muellerju, 4 so v paketu, eden stane okrog 1,3 €.
 
Vsako prelomim na pol in potem s tisto 'narezljano' stranjo nanašam oz. natapkam puder (nasvet Gossmekaupartist-a). Seveda je treba gobico prej navlažit.
Meni je res super tak način nanašanja, sploh si nisem mislila, da je lahko takšna razlika v obstojnosti in tudi prekrivnosti pudra (če primerjam nanašanje s prsti in z gobico).

Imam pa te gobice samo za enkratno uporabo. Ker ko sem gobico oprala (pa sem uporabljala različna sredstva: trdo milo, tekoče milo, baby-šampon, gel za prhanje ...), je ta potem, ko se je posušila in sem jo naslednjič spet zmočila z vodo, tako smrdela, nek zoprn vonj je bil. Bljak , grozno mi je bilo nanašati puder s tako smrdljivo gobo.



Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Orion
Starost: 37Pridružen: 3. mar 2010Prispevkov: 857Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. mar 2012 17:34
Povezava do prispevka
Sliši se zanimivo, sploh to glede obstojnosti
bubica10, za koliko časa pa imaš te gobice?
In ali je katera videla kaj podobnega v DM-ju? (Müller mi je predaleč, da bi šla samo po te gobice )
0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jun 2012 17:17
Povezava do prispevka
bubica10, bi mogoče lahko nalimala link, kjer gossmakeupartist pokaže to tehniko (sem iskala, pa ne najdem...). Si ne predstavljam najbolj, kk to zgleda Smile
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jun 2012 17:28
Povezava do prispevka
 
 
 
 
 
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Berlina
Starost: 8Pridružen: 22. avg 2009Prispevkov: 448Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2012 9:47
Povezava do prispevka
jaz pa uporabljam suho gobico, pa se mi zdi čist ok.
sem sprobala nanašati puder tudi z vlažno gobico, ampak so bili vdrti podočnjaki bolj izraziti kot pa pri nanosu s suho gobico.
Ni pomembno koliko ovir se znajde na naši poti, vedno bomo našli način, da jih sprejmemo.
0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2012 12:40
Povezava do prispevka
bubica10 najlepša hvala! Tongue Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2012 19:53
Povezava do prispevka
Ravno danes sem opazila, da je zelo odvisno od gobice, ali bolje deluje mokra ali suha. Imam barvne od UBU, ki se super obnesejo, če jih pošpricam z vodo, ene malo večje in tudi mehkejše iz Mullerja pa prav uničijo nanos.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 9:42
Povezava do prispevka
Kje pa se dobijo te gobice UBU? Jaz sem sicer poskusila samo temi trikotnimi iz Muellerja in so mi OK, bi pa te UBU tudi imela .
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 9:53
Povezava do prispevka
Meni so luštne, ker so barvne.  Kupila sem jih v Nami, se mi pa zdi, da imajo to znamko tudi v večjih Mercatorjih in še nekje na Trubarjevi sem jo videla v izložbi.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Gobica za nanos tekočega/kremnega pudra
Stran 3 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.