Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prekleta pošta

Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
goga
Starost: 45Pridružen: 14. avg 2004Prispevkov: 8885Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2011 14:52
Povezava do prispevka
Sem imela podoben primer kot Tanja, s tem da se je pri meni šlo za 2€ in se mi ni dalo s tem ukvarjat. Sem pa v poštni nabiralnik dobila kuverto odprto in se tudi točno vidi kako je bila raztrgana na tistem mestu, kjer je bil kovanec. Je bila pa navadna pošiljka, tako da itak nisem imela kaj 'praskat' ampak je pa res za pop***. 
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 7. jun 2011 16:08
Povezava do prispevka
Ena varianta je tudi Svet na Kanalu A, imajo obrazec na njihovi spletni strani.
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2011 19:34
Povezava do prispevka
preverjeno(at)pop-tv.si?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 7. jun 2011 22:12
Povezava do prispevka
CantLoveCantHurt je napisal/aMislim da se v tem kaže njihovo odobravanje teh kraj. 

Točno to sem jim v odgovoru/pritožbi na njihov odgovor (na katerega sicer ne pričakujem več nikakršnega odgovora) napisala - da s tem ščitijo storilce.

Sicer pa hvala vsem za pomoč, bom skušala še ta teden kaj urediti.

Poleg tega so nam z enega podjetja v petek poslali paket, ki bi torej moral priti včeraj, a ga še danes ni bilo, tako, da vprašanje tudi, kaj bo s tem.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2011 10:58
Povezava do prispevka
Prekleta pošta. Kako primeren naslov
 
Jaz že dveh pošiljk v roku enega meseca nisem dobila. Pa sta bili obe poslani iz Slovenije... in se nista mogli izgubiti na kaki ladji.
 
Bom danes poklicala tja. Saj vem, da nič ne bo iz tega, ampak bolje, da nekdo sliši kot nobeden
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 11. avg 2011 11:42
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

Alena je napisal/aNavadne pošiljke se rade "izgubijo", na žalost. Sicer je res dražje priporočeno, ampak vsaj pride (načeloma), ker se da slediti pošiljki. Navadno si pa kakšen lahko prisvoji, sploh, če se mu sanja kaj je lahko notri. Na žalost tudi taki obstajajo.


quote:82dc0506f9="Saška"Ah ja, sem se šla razburjat na našo pošto, itak brez uspeha - nič ne vedo, nič ne morejo. Oni odgovarjajo samo za
priporočena in vrednostna pisma ter pakete, za te vrste pošiljk lahko vložiš reklamacijo zaradi izgube. Mogoče bi bilo to fino upoštevat pri pošiljanju nagrad v bodoče? Ker nekatere nagrade imajo precejšnjo vrednost in je res škoda, da so prepuščene na milost in nemilost uslužbencem na pošti brez kakršnegakoli mehanizma nadzora.
LP S

Alena je napisal/aSe strinjam.
Čeprav so mi tudi že priporočeno zakvačkali, ne me vprašat kako. Ampak je še vedno bolje (v veliki večini primerov).

Meni se zdi naravnost absurdno, da ne rečem navadna goljufija, da bi morali VSE pošiljati priporočeno in plačevati več, da pride.

Sicer pa bom zdaj v avg. (prej žal ni šlo) pripravila mail, da gre zadeva na TV (upam), dala link na tole temo, da vidijo, kaj vse se dogaja, pa upam, da bo pripravljena še katera izmed vas, ki imate slabe izkušnje, dodati svoje, če bo potrebno.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2011 13:08
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aMeni se zdi naravnost absurdno, da ne rečem navadna goljufija, da bi morali VSE pošiljati priporočeno in plačevati več, da pride.
 
Agree. Zakaj je treba že na začetku predpostaviti, da se bo paketu nekaj zgodilo. Mogoče pa hoče pošta s takim nezanesljivim pošiljanjem več zaslužiti na račun priporočenih pošiljk.
 
Jaz ne pošiljam več, razen če ni reeees nujno
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2011 13:19
Povezava do prispevka
Jaz imam zelo dobre izkušnje s pošiljanjem in prejemanjem v Zagorju. Vse, kar sem poslala, je prispelo. Vse, kar sem naročila, sem dobila. Je mogoče to problem večjih pošt, kjer je več prometa in so manj pozorni?

Strinjam se, da nedopustno zahtevati od strank, da pošiljajo priporočeno, če želijo, da pošiljka prispe na cilj.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2011 13:24
Povezava do prispevka
Pojma nimam. Baje, da itak vse pride v LJ in da gre potem naprej npr. v MB. Tako, da res ne vem kako je s tem.
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2011 13:52
Povezava do prispevka
Se strinjam, da je absurd, da je treba več plačat, da zadeva pride do naslovnika.
Meni gre ta naša pošta na bruhanje.
 
Jaz sem na začetku, ko sva se preselila ene 3x na pošti zatežila, da poštar ne zvoni, ko je paket. Ker sem tako naročila, da je drug dan prišlo (v soboto). Itak so me gledali kot, da sem največja bitch na svetu.
Potem je bilo nekaj časa vredu. Pa itak sem delala.
 
Potem pa par mesecev nazaj naročim par stvari iz Baby Centra in mi zvoni. BTW imamo domofon, na katerega se noben nikoli ne oglasi. In sem vajena, da ga niti ne dvigujem več. Pridem dol, v stanovanju dojenček, in me poštar napi kaj se grem, da se ne oglašam na domofon. Čisto sem bila šokirana, da sem bila brez besed. Pred tem imela jokajočega otroka za mirit in z živci malo na koncu.
In mi potem še reče, da kako si upam se pritoževat nad njegovim delom itd. In to par let nazaj!! Kot, da sem vedela kdo je kdaj kaj nosil (imajo jih več za pakete, ni samo en edini).
In, da on rade volje ustreže stranki, celo v nadstropje nese paket, če stranka prosi....
Mislim, da si upa kaj takega...jaz sploh nisem dojemala.
Itak ni šlo osebno nanj, lahko, da takrat sploh ni delal.
Ja, in, da se mu pri plači pozna, če se kdo pritoži. Naj pa opravlja svoje delo, zaboga. Jaz ga tudi moram. In upam, da se mu res pozna pri plači. Me je imelo, da bi šla do šefa in spet zatežila. Samo so bile takrat druge prioritete.
0
Nazaj na vrh
ursYY
Starost: 35Pridružen: 26. jul 2007Prispevkov: 1819Kraj: ptuj-mbStatus:Offline
Objavljeno: 11. avg 2011 15:45
Povezava do prispevka
goga je napisal/aSem imela podoben primer kot Tanja, s tem da se je pri meni šlo za 2€ in se mi ni dalo s tem ukvarjat. Sem pa v poštni nabiralnik dobila kuverto odprto in se tudi točno vidi kako je bila raztrgana na tistem mestu, kjer je bil kovanec. Je bila pa navadna pošiljka, tako da itak nisem imela kaj 'praskat' ampak je pa res za pop***. 


...enako se je zgodilo pri meni, tudi šlo za kovanec in kuverta raztrgana tam kot je bil kovanec, ko sem nesla kazat na pošto, mi je njihova delavka rekla, da gredo vsa navadna pisma skozi nekakšen stroj in ker je bil notri kovanec (malenkost oster material) je lahko kovanec sam raztrgal kuverto in padel ven...no čez nekaj dni dobim ponovno raztrgano pismo, tam kjer je ležal kovanec, ampak kovanec je bil na srečo notri...še vedno sem mnenje, da je nekdo pri prvem pismo vzel denar ven, pri drugem pa mu na mojo srečo ni uspelo...
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. avg 2011 23:26
Povezava do prispevka
Kopiram it te teme:

estelle je napisal/a
Ko sem potem samo enkrat poslala neko
stvar priporočeno, a neprednostno, je po 1 mesecu prišlo nazaj domov k
meni. Po enem mesecu.
 
 
Vem,
debilno vprašanje, ampak kaj si pa potem naredila? Ker - lahko bi se
pošiljka izgubila (nevem, ugibam, možno je vse, čeprav si poslala
priporočeno) in bi potem imela vseeno tisto potrdilo, s katerim bi jih
lahko probala prepričati
F*** če bi šla šele po tem postu na pošto, se ne bi grizla sedaj nekaj tednov za to, če dobijo ali ne.



Nič nisem naredila, saj je pošiljka prišla nazaj do mene (am to se ne gre za čevlje Asos če si me slučajno narobe zastopila). Paket je prišel do glavnega mesta tiste države, potem pa očitno ni več našel poti naprej in so ga obrnili, je prečkal pol Evrope in prišel ves zmečkan nazaj k meni v Slovenijo.
Ja imaš prav da imaš potrdilo, ampak če se ti pošiljka izgubi- kako jim boš dokazal kaj je bilo notri (vrednost)? Mene je to vedno zanimalo.

Ah Estelle nič skrbeti, vseeno se tako malokrat zgodi da se priporočeno izgubi...


0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. avg 2011 0:16
Povezava do prispevka
Iza, prava tema... na žalost. Upam da bodo dobili, ker če že reskiram teh skoraj 14 e, potem bi bilo res škoda, če še teh 33 GBP gre v nič. (Potem bom šla na masakerski pohod na vse pošte v okolici, loool.) Veš odkar nisem dobila paketa od EDM (ki je bil moje nnajvečje naročilo pri EDM do sedaj - ene 35 $) in pa enega paketa z eBaya, od takrat naprej imam vedno neke dvome v to če pride. Sedaj se sprašujem, kako sem si sploh upala naročiti preko eBaya od Estee Lauder Bronze Goddess bronzer/blush, ki je bil najdražja zadeva, kar sem jih do sedaj naročala. Pa hvala za moralno podporo, bom potem sporočila kako se bo končalo
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. avg 2011 13:02
Povezava do prispevka
Hjooooj jaz bom znorela od te pošte!!!! Že si lahko delam seznam, kaj vse v zadnjih treh, štirih mesecih nisem dobila. Mislim da mora nekdo krasti. ker to več ni ničemur podobno. 
Torej seznam tega, kar so ukradli (oz. ni prišlo do mene):
-EDM precej velik paket iz US
-EOS 4 balzami za ustnice iz US preko ebaya
-ELF velik paket, shipped je bil 4. avgusta in ga še zdaj ni
-2 večji torbici iz UK, ki sta bili poslani nekje med 7. in 10. avgustom
 
Če seštejem in si ob tem mislim, da je ta denar šel v nič mi postane slabo, dobesedno. Res nimam toliko denarja, da bi ga metala po pošti . Najhujše pa je to, da izgubiš vsakršno zaupanje v pošto in spletno nakupovanje. Čudovito... ko si urediš finance, da je nakupovanje preko neta ja sigurno, potem se moraš ubadati s pošto, če bo plačana zadeva sploh prišla.
 
 To se mi nikoli prej ni dogajalo. Od letošnjega maja, pa samo nekaj izginja. Ne bi rekla, če bi bila pisma ali kaj manjšega, razumeš da si dajo v žep. Ampak 2 torbici npr?!
 
Kaj naj naredim, punce? Se sploh da kaj narediti? Že sem čisto obupala.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 26. avg 2011 13:23
Povezava do prispevka
Estelle, ne le, da se da kaj narediti, nujno je treba ukrepati, ker to je šlo že preko vseh meja.

Tanja je napisal/aSicer pa bom zdaj v avg. (prej žal ni šlo) pripravila mail, da gre zadeva na TV (upam), dala link na tole temo, da vidijo, kaj vse se dogaja, pa upam, da bo pripravljena še katera izmed vas, ki imate slabe izkušnje, dodati svoje, če bo potrebno.

Tole imam že skoraj dokončano. Več kot nas bo stopilo skupaj, več možnosti je, da se dejansko kaj premakne.

Mislim, da ni nobenega dvoma več, da na Pošti Slovenije kradejo. Preveč je tega, da bi šlo še za naključja ali redke izgubljene pošiljke.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prekleta pošta
Stran 11 od 22
Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.