Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kaj vam je pokvarilo dan? - 9. del

Pojdi na stran 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34
FemmeFatale
Starost: 39Pridružen: 30. maj 2009Prispevkov: 378Kraj: in his heartStatus:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 8:00
Povezava do prispevka
to, da bo junija spet referendum..pa dajte bit mal resni, no.
0
Nazaj na vrh
greti
Starost: 38Pridružen: 6. dec 2010Prispevkov: 587Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 8:53
Povezava do prispevka
sosedovo razgrajanje ob petih zjutraj!  Ob osmih, ko sem morala vstat so pa nehali noret!!!! 
0
Nazaj na vrh
Tinchka
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2007Prispevkov: 770Kraj: CaliforniaStatus:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 14:12
Povezava do prispevka
- neprijazna blagajničarka v Sparovi restavraciji
- ugotovitev, da ni več študentskega popusta ob nakupu bonov za masažo (no, to bo sicer bolj moji mami pokvarilo dan, ker sem nameravala bone kupit zanjo z njenim denarjem in z mojim popustom - ma sem lumpa, ne )
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 16:15
Povezava do prispevka
vremenska napoved =(
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
kokola
Starost: 23Pridružen: 13. feb 2008Prispevkov: 3747Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 20:16
Povezava do prispevka
neumen folk.

All I've learned from my mistakes is that I can't stop repeating them.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 20:57
Povezava do prispevka
Skoraj bi lahko rekla, da mi je pokvarilo dan - oz. če ne dan, pa vsaj skoraj zaključek dneva - to, da ljudje ne skrbijo za osebno higieno. Po mesecu in pol sem šla končno na aer., kjer je ena smrklja tako smrdela, da sem komaj zdržala celo uro, vmes sem še panično preverjala, če nisem morda jaz (nov deo prvič na športanju). Pa to ne malo, ampak grozno smrdela. Pa bi še razumela, če bi šlo za kakšno mamco, ki ji že nos peša, ampak ne, ena 20 do največ 25-letna.

In namesto, da bi prišla z aer. dobre volje in polna energije, sem prišla z glavobolom. Mislim, za . Da je ni sram.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
glista
Starost: n/aPridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 6141Kraj: Na vrhu!!!Status:Offline
Objavljeno: 12. apr 2011 22:00
Povezava do prispevka
da nimam urejenega zdravstvenega zavarovanja. kar ugotovi sestra, ko že sedim na stolu pri zobarju, kjer sem že itak čisto trda od strahu sama po sebi. ko pa pomislim še na to prekrasno letanje od vrat do vrat. in ti prekleti peceljčeki pof... ok, dihaj, dihaj...... pri vsej tehnologiji, ki jo imamo, pri vseh kurčevih podatkih, s katerimi upravljajo ne vem s kakim namenom jih sploh rabijo, ni enega , ki bi me obvestil o poteku.

edit: groooozno mi je, ko pomislim, da bom spet hodila nitinevemkje, sploh ne razumem, kaj na okenčku zahtevajo od mene, kar eno mapico imam, pa naj si ven jemljejo, kar čejo, itak aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne vem, katere papirje hočejo, ki jih itak ne bom imela s seboj.

PL POWER!
0
Nazaj na vrh
FemmeFatale
Starost: 39Pridružen: 30. maj 2009Prispevkov: 378Kraj: in his heartStatus:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 7:34
Povezava do prispevka
glista, ojoj.so pa res nesposobni.
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 8:04
Povezava do prispevka
Glista, zakaj prej ne pokličeš, kaj rabiš ali se pozanimaš na spletni strani ZZZS?
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 8:15
Povezava do prispevka
Ti manjka samo dodatno ali tudi obvezno? Poglej še temo o zdravstvenem zavatovanju tu na forumu - ti bo mogoče kaj v pomoč.


To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 9:16
Povezava do prispevka
Glista, če sem prav zasledila, ti je prenehalo delovno razmerje (možno, da sem te s kom zamešala). In ko ti preneha delovno razmerje in da delodajalec odjavo zate, te s tem seveda odjavi tudi iz obveznega zdravstvenega zavarovanja.
Ki si ga moraš potem dalje sama uredit.
 
Ne vem, če si bila s tem seznanjena, ampak temu je pač (žal)že od nekdaj tako.
 
Tako, da mislim, da tukaj ne rabiš biti na nikogar jezna, ker ni nobeden nič zamočil.
 
Glede papirjev, ki jih moraš imeti, pa pokliči na ZZZS, pa ti bodo povedali kaj rabiš.
 
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 9:47
Povezava do prispevka
0
Nazaj na vrh
glista
Starost: n/aPridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 6141Kraj: Na vrhu!!!Status:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 9:59
Povezava do prispevka
od nekdaj imam celo dramo, ko se ukvarjam s temi rečmi. (ne vem,če bom kdaj rekla: juhu, spet grem na pohod od vrat do vrat.) tako mi je zoprno, da . in reeees me jezi, da se ti uradi ne morejo med seboj nekako povezat. in te šetajo s temi listki. al se jim tako fajn zdi, da imajo vsak svoj žig, al kaj.  (kdo ima večjega?) 
sem se pa že malo pomirila in bom zdaj ene dve uri preučevala tvoj zapis, gita. res ti hvala.

sem se pa včeraj, po izbruhu, uspela elektronsko prijaviti na zavod. guess what. so mi poslali mejl, da:
V evidenco brezposelnih oseb  boste uspešno prijavljeni samo v primeru, da se osebno zglasite v prostorih Zavoda.


PL POWER!
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 10:03
Povezava do prispevka
lol, res hecno Big smile je pa res, da ti je bilo prihranjeno "pol urno" zasliševanje na okencu. sem bila enkrat priča temu, ko sem šla po potrdilo, da nisem prijavljena pri njih in je bil pred mano ravno en gospod, ki je dal skozi cel postopek prijave. verjetno to, kar si ti naredila prek spleta. mislim, da si še vseeno zmagala, četudi moraš zdaj tja, mogoče samo kaj podpisat Big smile
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. apr 2011 10:38
Povezava do prispevka
Offtopic? Maybe? Poznate drill, hvala Gita.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kaj vam je pokvarilo dan? - 9. del
Stran 29 od 100
Pojdi na stran 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.