Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Piercing

Pojdi na stran 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. sep 2010 17:16
Povezava do prispevka
Možno je, ni pa (po mojem mnenju) najbolj pametno. Koža se ti je na tem predelu že itak stanjšala, kar poveča možnosti za izločitev prihodnjega piercinga. Če se ti je stanjšala na širšem predelu obrvi in ne samo na mestu, kjer je bil uhan, potem bi ga jaz na tvojem mestu dala na drugo obrv. Če pa imaš manj kože izključno tam, kjer je potekal piercing, pa ga daj milimeter ali dva vstran.
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
TinaTina
Starost: 33Pridružen: 25. jun 2010Prispevkov: 44Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2010 11:50
Povezava do prispevka
Zakaj pa se koža stanjša? Nepravilna nega?
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2010 13:04
Povezava do prispevka
Vsak piercing je tujek v telesu in včasih se zgodi, da ga telo začne zavračat. Tanjšanje kože na obrvi (in ponavadi še v popku) je "obrambni mehanizem" telesa, ki na ta način poskuša izrinit tujek iz kože. Nepravilna ali nezadnostna nega pa k temu samo še pripomore.
 
Je pa tako, da obrv itak velja za zelo tricky mesto, nekateri piercing mojstri ta piercing uvrščajo med surface, torej površinske, kar tudi najlažje razloži to zavračanje. Tudi meni se je na desni koža blazno tanjšala, zdaj ga imam pa na levi in je že dve leti vse ok (higiena pa je bila seveda pri obeh top).
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Barboletka
Starost: 29Pridružen: 14. sep 2010Prispevkov: 43Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2010 19:26
Povezava do prispevka
Lep pozdrav!!

No jaz sem nova na tem forumu in pač imam vprašanje glede piercinga...

Že nekaj časa si želim piercing v obrvi ali nosu, vendar mi bolj paše v obrvi Smile Nekateri pravijo da je boljši Cult kot Exit, kaj pa vi menite?
No sem alergična na kovine, ne smem kovinske ure in ne uhanov v ušesu drugačnih kot zlatih   zato je baje titan in še neki bioplast oz. nekaj podobnega. Me pa zelo zanima vse o obrvi, veliko sem brala po vseh forumih, zasledila da se lahko preščipne živec in ne odpreš več očesa in še marikaj... sem pa zelo občutljiva in me zanima kako pa kaj moraš z tem piercingom delat in koliko če kdo ve približno stane v Cultu

Hvala in LP
Life Is like a Box of Chocolates... You Never Know What You're Gonna Get!
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2010 21:29
Povezava do prispevka
Izmed obeh studiev bi jaz brez pomisleka izbrala Cult, ker me Exit pač ne prepriča. Cene ne poznam, manj kot 40 pa dvomim, da je.
 
Če imaš alergijo na kovino, ti priporočam bioplast. Titan je sicer varna, izjemno izjemno redkokdaj alergena kovina, ampak ziher je ziher. Vsekakor pa bi na tvojem mestu to omenila tudi izbranemu piercing mojstru, ki ti bo lahko bolj podrobno svetoval in bosta skupaj našla primerno rešitev
 
Tisto o živcih je eden izmed mnogih mitov, ki krožijo okoli.
 
Kar se tiče pa same nege, kako dolgo se celi in podobno, pa najdeš v tem in tem članku.
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 15. sep 2010 0:17
Povezava do prispevka

Citiram iz zaklenjene teme:

MORANA0 je napisal/aživjo =)
že dolgo časa si želim pearcing v spodnjo ustnico. ne bi pa mela palčke ampak obroček.
mene sploh ne skrbijo bolečine, bolj me skrbi to, da naj bi se zaradi takega pearcinga poškodovale dlesni. pa me zanima če ma kdo izkušnje s tem?
me pa tudi zanima če se ti luknjica, ko pearcing vzameš ven fino pozna.... ?
lp

Predlagam, da prebereš to temo, mislim, da je že bilo govora o poškodbah dlesni kakšnih deset strani nazaj, prav tako je bilo že veliko govora o celjenju brazgotin itd. Toplo priporočam tudi članke, ki jih je v zgornjem postu omenila Shaheena.
Nazadnje urejeno 15. sep 2010 0:29; skupaj popravljeno 1 krat
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Barboletka
Starost: 29Pridružen: 14. sep 2010Prispevkov: 43Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2010 16:45
Povezava do prispevka
Shaheena
res hvala... sem se potrudila in napisal tudni mail piercing cultu in sem dobila res super odgovor da ponavadi dajo titan ki vsebuje čisto čisto malo niklja ali pa bioplast in da tisto o preščipnjenem živcu ni res in da profesionalno naredijo... pa tudi cena je okoli 30-40€ uhan+ luknjanje

Prebrala sem veliko člankov in tudi tale dva ki si mi jih priložila. Moram reči da je vse tako super napisano in mislim da bom si res šla naredit enkrat... po pravici pa povem da sem pač iz kmetije in imamo živali in upam da nebo kakšne infekcije zaradi takih stvari ki jih pač moram delati Smile imam samo še eno stopnjo, prepričati dokončno starše da mi dovolijo Smile


Life Is like a Box of Chocolates... You Never Know What You're Gonna Get!
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2010 21:58
Povezava do prispevka
Infekciji se lahko izogneš z rednim, skrbnim in predvsem dovolj dolgim čiščenjem piercinga. Vedno poudarim predvsem to, da je potrebno za higieno skrbeti dokler se rana popolnoma ne zaceli (torej več tednov) in ne samo nekaj začetnih dni.
 
Me veseli, da sem ti bila v pomoč, ko pa ga boš imela pa pridi še nam pokazat  
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
niinch
Starost: 30Pridružen: 3. okt 2010Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. okt 2010 15:40
Povezava do prispevka
Hej*

Že 3leta želim imeti pirs v popku, nosu in jeziku ( ampak v jezik si ga ne bom dala, zaradi mojega dela s strankami ). V nosu sem si ga dala 2 leti nazaj c Cult-u in moram rečt da sem ZELO zadovoljna, da sem si ga tam dala narediti. Pirserka, ki mi ga je delala je bila res zelo prijazna, razložila mi je kako pirs očistiti in use..res zaupanja vredna po mojem mnenju. In sedaj načrtujem čez 1 mesec iti spet v Cult si narediti pirs v popek..in me zanima Question
- cena? da vem usaj približno koliko bom mogla plačat..
- glede dovoljenja staršev pa polnoletnosti..1 mesec nazaj sem dopolnila 17 let in me zanima če rabim nekakšno potrdilo da mi starši dovolijo?
ker to bi biu mal problem, mt pravi da njej ni ušeč da si dajem pirsinge po telesu, ampak da glede na to da bom "hmal" 18, se pač sama odločam kaj bom nardila in kaj ne, ona mi samo še svetuje..

Več mi je pa že sestra povedala o sami negi, higijeni in usem, saj ima tudi ona pirs v popku ( ampak si ga je naredila v Exitu, 3 leta nazaj ), tako da to je to kar me je zanimalo, če se pa še kaj spomnim na kar mi sestra ne bo mogla odgovoriti pa napišem tukaj Smile

Lp, Ninch
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. okt 2010 11:27
Povezava do prispevka
Predlagam ti, da si vzameš čas in pobrskaš po temi ter prebreš članke na portalu, ker je o vseh tvojih vprašanjih bilo že veliko govora
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Me!
Starost: 34Pridružen: 18. jul 2006Prispevkov: 187Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. okt 2010 20:59
Povezava do prispevka
Hello!
Mogoče ste že kaj govorile o tem pa nisem bila dovolj pozorna, se opravičujem... Zanima me tragus in kakšne so vaše izkušnje? Kar se bolečine tiče niti nisem občutljiva, vendar se vseeno poraja vprašanje kolikšna je stopnja bolečine....moja kolegica se je namreč začela jokati med samim luknanjem in zaradi bolečine ni spala....
How can something know death, if it newer knew life?...
How can you lose, if nobody won?...
How can it be dark, if there was never sun?...
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. okt 2010 21:46
Povezava do prispevka
Smo že govorile
 
Če te je strah bolečine, si ga enostavno ne dat. Piercing ni kot tetoviranje, ki traja dlje časa, ampak je samo sekunda, ko igla prebode kožo (v tem primeru hrustanec) in mogoče vsega skupaj tri minute, ko klešče stiskajo mesto preboda. Po prebadanju se ti bo morda zdelo kot da ti hrustanec "utripa", prav tako boš morda prve dni težje spala na tej strani. Zaradi bolečine pri piercingu pa ni še nihče umrl
 
Moja izkušnja? Mene ni bolelo ne prvič in ne drugič, tudi tretjič me zelo verjetno ne bo. Prvič je bilo kar konkretno nekaj krvi, drugič skoraj nič. Prvi se mi je celil bolje kot drugi, ampak tudi pri tem ni bilo grozne panike. Klešče so pain in the ass, ampak pač potrpiš nekaj minutk.
 
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Me!
Starost: 34Pridružen: 18. jul 2006Prispevkov: 187Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. okt 2010 21:51
Povezava do prispevka
Hvala za odgovor Wink
Sama niti nisem tako občutlija, ampak se raje vseeno prepričam. Je pa tudi res da je od posameznika do posameznika odvisen prag bolečine. S čim pa si si ti čistila, razkuževala?
How can something know death, if it newer knew life?...
How can you lose, if nobody won?...
How can it be dark, if there was never sun?...
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. okt 2010 21:53
Povezava do prispevka
Klik, in morda tudi še to.
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Gogofr
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2010Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. okt 2010 10:23
Povezava do prispevka
Yo!

Prepričan sem, da ste o tem že veliko napisali, vendar je v tej temi preveč strani, da bi jih prebral.

Želim le kratek odgovor.
Ker je srebro potencialno alergeno moram kupiti nek drug material za piercing v hrustancu.
Titan, bi bil vredu ane?
Kako je pa z black steel ti. črno jeklo in navadnim jeklom?

Hvala in lep pozdrav, David
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Piercing
Stran 77 od 100
Pojdi na stran 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!