Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Piercing

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Lajka
Starost: 51Pridružen: 26. avg 2011Prispevkov: 136Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jul 2012 15:51
Povezava do prispevka
Malo počakaj raje, ker v popku se že tako nabira več svinjarije in se ti lahko še dodatno kaj vname po pirsanju.
0
Nazaj na vrh
G4GI
Starost: n/aPridružen: 21. jun 2012Prispevkov: 6Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jul 2012 13:27
Povezava do prispevka
Ali pa raje pocakaj do zime pa si ga tkrt das Smile
0
Nazaj na vrh
Csejthe
Starost: n/aPridružen: 7. avg 2012Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2012 14:41
Povezava do prispevka
no da še jaz delim svoje izkušnje preden se spravim k vprašanjem Smile

torej ušesa sem šla luknjat pri ene 8ih letih,pa se mi je zagnojilo in je ful bolelo,tako da so uhančki šli ven. čez 2leti nisem več zdržala in sem spet zatežila za uhančke,ki sem jih spet dobila in zgodba se je ponovila. In nevem s kakšno čarovnijo že mi je ratalo da sem jih obdržala, kljub mukam itd. ko se je zacelilo, je končno ratalo tko kot bi moglo bit. in zdaj jih mam že vec let v ušesih in nimam večjih problemov, le kakih "štant" in srebrnih uhanov nesmem nosit ker se mi takoj pojavi srbečica in pordelost, tako da za zdaj kar vztrajam v izbrani zbirki uhanov Big smile

pred parmi leti sem si zelozelozelo močno zaželela pirs v ustnico, a mami je bla zelo proti ( +nism bla še polnoletna) in me je ta pirs ful matrov, pa sm doma sam sz šivanko šla čez in to je blo to (je očitno zadovoljilo mojo potrebo po novostih za 1leto) in sem potem še isto naredla sz ušesom (da bi mela 2luknji v enem ušesu) le da bi pri tem podvigu rezultat bil tudi nošnja nakita čez luknjico, pa ni šel uhan čez.. me je pa pred slabim letom primlo nekaj drugega.. pirs v niple Big smile in to je blo to, rabla sem akcijo in vznemirjenje in sem po 7dneh razmisleka šla v Cult k Alex kar oba nipla pirsat. malo je bila težava ker še nisem bla polnoletna, ma mi je pogledala skozi prste in tako imam zdaj 2lepi srebrni palčki sz bunkicami čez niple Big smile bolečine me ni blo strah ker mi je vseeno zanjo ker se mi zdi povsem nepotrebna ovira pri želji do pirsa, pa kljub temu da pravijo da pirsanje niplov najbol boli... k sreči me skoraj nič ni bolelo in sem zeloooo zadovoljna sz njimi.
edino strah me je blo da se bo zgodilo to kar se je sz mojimi ušesi..pa mi je Alex povedala da se mi je zagnojilo na ušesih zato ker tam ni zadostne dezinfekcije in ker pištolca ne prebode kože ampak dobesedno razmesari (zato tudi daljše celjenje) in da sz nipli nebi smelo bit težav.. in jih tudi ni bilo Big smile

in tako sem se sz temi pirsi zamotila kar celo leto, zadj pa me je primlo da bi si šla pirsat ali ustnico ali pa jezik.. ustnica je že moja večletna želja, za jezik pa bolj frišna...logično bom nakoncu imela oba a sem trenutno razdvojena ker bi šla samo eno pirsat ampak so starši še zmeraj ful proti,pa čeprav imam že 18let in sem študirala da bi zaradi te težave raje šla pirsat jezik ker se vsaj ne opazi prvi trenutek ko te kdo pogleda v faco (pustimo izjeme :P) samo skrbi me jezik oz. oteklina, pri ustnicah pa zobje.. oteklina zato ker delam in rabim govorit in razmišljam da bi raje počakala do jeseni, ampak me mika to takoj zdaj (bolje rečeno juti ali pa pojutrišnjem) ker je odlična priložnost da to naredim ker so starši na dopustu in mi nebi mogli nič narest v tem času hehe Smile glede ustnice pa kot sem že rekla, me skrbijo zobje.. imela bi obroček konec koncev, ampak me še vedno matra ta skrb glede zob :/

me pa zanima še ena stvar na katero pomojem že vem odgovor, in sicer kakor vem, se alkohola nesme pit kar nekej časa po pirsanju oz ni priporočljivo ane? to me tudi malo daje ker se bližajo žurke in kar zapaše zlit malo alkohola po grlu, sam če bojo pirsi, se bo treba odrečt temu pote...

hvala vnaprej za odgovore, se pa opravičujem za moje razpisovanje Big smile
0
Nazaj na vrh
Lilith666
Starost: 28Pridružen: 5. jul 2010Prispevkov: 28Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. avg 2012 13:19
Povezava do prispevka
V jeziku oteklina ni nič posebnega, mal težko izgovarjaš r, t, n..., problem je bolj v tem da težko ješ Smile če se greš pa že skrivanje ti pa priporočam, da vzameš črn piercing, ker se res ne opazi ( moja sta opazila ga šele po letu in pol, pa še to ko sem se ga odločila pokazat ) Alkohola se naj ne bi smelo pit, ampak so men rekli v studiu samo žganih pijač ne dva tedna, sem pa pila pivo dva dni kasneje, ni blo panike Smile
Glede ustnic je pa tako, da če nimaš predolge palčke, pa če ni narejen točno na tistem mestu da riba dlesen, ni take rizike da bi se dlesen odmikala, če ne pa lahko še vseen vzameš bioplast, ampak mam res občutek, da če imaš palčko taprave dolžine ni problem. Sploh pa če bi nosila obroček te nima kej skrbet.
0
Nazaj na vrh
Eeyore
Starost: n/aPridružen: 22. avg 2012Prispevkov: 114Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. avg 2012 18:36
Povezava do prispevka
Za pirsing v ustnici ti lahko povem iz svojih izkušenj. Na robu mislim, da ni take rizike, da bi ti palčka oribala dlesen, večji problem je, če maš na sredini (labret). Jaz ga imam.

Sem tudi sama imela velike probleme z luknjami v ušesih, namreč rabila sem celi dve leti, da so bile lukne takšne, kot so zdaj - neboleče, brez krvavenja, iste velikosti nonstop, vglavnem normalne, takšne kot morajo biti. Zato sem se tudi jaz bala, da bo pri ustnici isto - ampak ni bilo.
Niti enega vnetja, bolečin, krvavenja, vglavnem nič. Glede dlesni pa je tako, seveda se ti lahko oriba, in potem moraš dat piercing ven. Ampak, to se zgodi, če imaš kovinsko palčko. NE imej kovinske palčke, od začetka mej plastično, tote ne ribajo tak fejst (skoraj nič, vsaka ti pa logično riba dlesen, ker jo imaš čisto polek, ampak tega ne čutiš, ne boli in ne pušča posledic (vsaj ne kratkoročno). Itak pa si palčko skrajšaš po enem tednu, in takrat je manj možnosti za ribanje. Ne skrbi, nič ne bo narobe, če pa se ti slučajno kaj zgodi, pa piercing hitro ven.

Vso srečo Big smile
0
Nazaj na vrh
chitah
Starost: -14Pridružen: 13. jul 2007Prispevkov: 375Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2013 21:45
Povezava do prispevka

Ima katera piercing v ličkah, tam kjer pridejo smejalne jamice smiley

Kako je s celjenjem in ali je po odstranitvi opazna večja pikica/brazgotinica/luknjica?

0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2013 13:40
Povezava do prispevka

Predlagam, da pobrskaš po tej temi in iščeš informacije o labretu, to je piercingu pod ustnico. Za lička veljajo vsa navodila za labret smiley

Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
pipika88
Starost: 36Pridružen: 26. mar 2008Prispevkov: 140Kraj: IzolaStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2013 7:23
Povezava do prispevka

Jaz bi pa imela eno vprašanje.. Imam oz. imela sem vertical hooda na intimnih delih. Pred nekaj meseci sem se ga malo naveličala in dala dol. Zdaj bi pa ga rada nazaj, ampak se je luknja skrčla (ne zamašila, samo skrčla) in stari uhanček ne gre čez. Kaj lahko naredim? 

Kakorkoli imam namen kmalu it do punce, ki mi je pierc delala, ampak bi pred tem rada vedela kakšne so sploh možnosti. Hvaaala Smile

women have many faults but men have only two: everything they say and everything they do!
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2013 9:24
Povezava do prispevka

Uhani se navadno dajejo nazaj s pomočjo lubrikanta in nekaj malega bolečine; če seveda luknjica ni že preveč zaraščena in je potrebno ponovno prebadanje. Lahko poskusiš sama z lubrikantom smiley

Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
pipika88
Starost: 36Pridružen: 26. mar 2008Prispevkov: 140Kraj: IzolaStatus:Offline
Objavljeno: 19. jan 2013 10:34
Povezava do prispevka

Hvala _*Shaheena*_  za nasvet, mi je ratalo. smiley  Sej luknja se bo čez nekaj časa sama spet razširila tolko, da bom lahko menjala uhanček? Zdaj mi je namreč ratalo ga čez spravit okoli obrnjenega in nisem upala še enkrat ven dajat.. smiley

women have many faults but men have only two: everything they say and everything they do!
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. jan 2013 17:16
Povezava do prispevka

Luknja se je razširila nazaj na prvotno velikost že s tem, ko si ponovno vstavila nakit. Ker pa ti bo telo uhan zaznalo kot nov tujek, ga pridno čisti (kot, da bi imela čisto svežo luknjo) in vsaj 10 dni počakaj z menjavo. Potem bi moralo vse funkcionirati kakor prej, preden si ga dala ven.

 

 

Nadaljevanje teme: Piercing 2. del

Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Piercing
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.