Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Izpadanje las

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
ninasimone
Starost: 44Pridružen: 18. apr 2006Prispevkov: 2Kraj: mariborStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:36
Povezava do prispevka
ali kdo pozna učinkovito zdravilo proti izpadanju las? sama že uporabljam šampon Fitoval Plus, vendar imam občutek, da mi lasje še vedno tako zelo izpadajo.
hvala
Naučimo se iskati diamante med kamenjem,...
0
Nazaj na vrh
teychi22
Starost: n/aPridružen: 6. jun 2006Prispevkov: 140Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 11:48
Povezava do prispevka
Če ti ful izpadajo si bi lahko omislila kaki b-vitamin kompleks...samo sej veš da vsak dan lasje kr izpadajo..jaz več ne delamm panike ko vidim poln glavnik....smo pač proti jeseni....meni tak izpadajo da opazim kaki mesec..pol pa mam mir par mescev...
Če pa ti izpadajo res tak da opaziš na lasišču  predele z manj lasmi pa obvezno b vitamin...
Aja pa res preizkušena...tud na meni...je kozmetika kairos....na voljo v lekarnah in naredi ti s kamero pregled lasišča da vidi zakaj gre...šamponi so okrog 2500..losjoni pa 6000..za moj žep in dolge lase to ni blo...je pa škoda ker je ful dobra...pač spomnila sem se..ker še vedno pomislimko obim trdovratni prhljaj na  ta dva izdelka..
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 13:21
Povezava do prispevka
Če ti res hudo izpadajo je mogoče bolje iti k zdravniku.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. sep 2006 19:18
Povezava do prispevka
Tud moja sestrična je uporabljala te izdelke iz lekarne, ki jih je omenila teychi in so res kvalitetni, ker se je njej stanje ful popravilo. Je pa res da se je kmalu po prenehanju uporabe te kozmetike lasišče povrnilo na staro stanje.

LP

p.s. uporabljala je šampon in pa nek serum ali nekaj takega, kar si vmasiraš v lasišče po umivanju.
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
zdrava
Starost: 44Pridružen: 5. avg 2005Prispevkov: 273Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. sep 2006 14:03
Povezava do prispevka
Pojdi k dermatologu, kjer boš najprej dobila npotnico za ščitnico, potem slikanje zob, ginekološki pregled... Lahko da imaš androgeno alopecio. Kar pa pomeni zdravljenje z kontracepcijo Diane 35 in vtiranje preparatov. Skratka ni konkretnega zdravila.
Sama imam drugo težavo, lasje mi ne odpadajo, ampak mi majhi ne rastejo več. Potem sem se decembra prenehala barvati na blond in se do danes nisem barvala, razen preliva, vendar sem se izognila lasišča. Lasje so se okrepili, ne skačem od veselja, ampak je sprememba. Umivala sem si jih s Fitovalom, pa ne vem, kakšen plus da lasem. Zdaj jih umijem z rumenjakom; 2 rumenjaka zmešam z vilico in vmasiram v lasišče in lase in sperem, ne puščam gor kot masko. Pomiri lasišče in lasje so čisti. Vendar ostane na laseh vonj, tako da ko kam grem jih (v uvidevnosti do drugih) operem normalno s šamponom.
Imam zdravo prehrano, imela sem vitamine za lase in ampule pa ni bilo rezultatov. Tako da meni koristi, da se ne peroksidiram več.
Vsekakor pa nisem še niti na pol poti.
 
0
Nazaj na vrh
Emanuelle
Starost: -14Pridružen: 11. feb 2005Prispevkov: 84Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. sep 2006 19:48
Povezava do prispevka
Jaz sem mislila, da bom po prvi nosečnosti končala plešasta, lasje so resnično dobesedno odpadali v šopih. Potem sem pričela z jemanjem tablet B-kompeks (dobiš v lekarni) in z uporabo Vichy-jevega šampona proti izpadanju las. Sicer so še izpadali (kar je po porodu normalno in pričakovano) ampak so novi lasje "pognali" zelo hitro in zelo močni.
0
Nazaj na vrh
Jaz18
Starost: n/aPridružen: 10. mar 2006Prispevkov: 24Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. sep 2006 20:00
Povezava do prispevka
Verjetno je normalno da ko se počešeš da ostane par lasov na glavniku ne? Sploh zjutraj? Recimo kakih 5,6 las...al je to nenormalno?
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. sep 2006 19:06
Povezava do prispevka
Je normalno ja .... človeku naj bi dnevno izpadlo do 50 las, kar se sliši ogromno, ampak je menda normalno. Pri sebi sicer nisem opazila da mi lasje izpadajo v tolikšnem številu. Meni jih cca 50 izpade v celem tednu, samo si sploh ne češem las, tako da jih je takrat ko se počešem malo več.

LP
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Oyna
Starost: n/aPridružen: 27. dec 2005Prispevkov: 67Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. sep 2006 20:59
Povezava do prispevka
končno sem ugotovila zakaj so mi tako nenormalno izpadali lasje

pred časom sem zamenjala šampon, vsa vesela sem si prala lase z lorealovim šamponom za DOLGE LASE...

lasje pa izpadali kot nori...

ko sem se počesala sem lahko 3x potegnila cel šop     3x!!!!



potem sem pa včeraj čisto za štos umila lase z nevtralnim ph5,5...

izpadanja ni več!!!!

mogoče gredo po česanju ven cca 3 laski...



ne morem verjet!!!!!
0
Nazaj na vrh
vancika
Starost: 61Pridružen: 16. jan 2006Prispevkov: 227Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 11. sep 2006 21:16
Povezava do prispevka
Kater šampon pa ph 5,5?
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. sep 2006 11:10
Povezava do prispevka
Mislim da so Johnson baby šamponi pa najbrž še kakšni otroški šamponi - babylove, ipd.
 
LP
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Oyna
Starost: n/aPridružen: 27. dec 2005Prispevkov: 67Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. sep 2006 11:33
Povezava do prispevka
vancika je napisal/aKater šampon pa ph 5,5?


od Lek-a dan na dan- nežen šampon z aloe vero, za normalne lase, za odrasle
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 16:00
Povezava do prispevka
Zadnjič sem se na podobni temi hvalila da mi lasje ful ne izpadajo več, zdej imam pa tako katastrofalno stanje. Vsak dan polna krtača las, po tleh samo moji lasje, majčke polne las...
 
Meni se dozdeva da so krivi vitamini, ker sem nehala z njimi. Jedla sem Centramed in biotin, vsakega po eno tabletko na dan. Kmalu spet začnem in upam da bo spet bolje.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
powerpuff
Starost: 38Pridružen: 25. jun 2006Prispevkov: 49Kraj: ljStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 17:10
Povezava do prispevka
Ma men tut ful izpadajo, pismo ej...se mi zdi, da sm ratala ze en psihic, k na ljudeh sam lase vid, pol pa skos razmislam kok sm uni pa drugi pa tretji fous za tko lepe fajne bogate laske
0
Nazaj na vrh
IrenCa1983
Starost: 40Pridružen: 13. sep 2006Prispevkov: 3Kraj: SevnicaStatus:Offline
Objavljeno: 13. sep 2006 18:34
Povezava do prispevka
Sama sem imela 2 leti nazaj katastrofalno stanje - Dala sem si naredit trajno in mi frizerka ni pravilno naredila - lasje so se mi praktično scvrli!!!
Mislila sem, da bom postala plešasta, častna beseda! Lomili so se mi, mi izpadali, bili so čisto izsušeni....skratka PORAZNO!
Potem sem pa začela jemat kapsule Fitoval, pa uporabljala sem otroški šampon (Shauma Kids)....
pa so zdaj spet lepi in mi ne izpadajo več. So pa potrebovali dobro leto, da so spet k sebi prišli.
Neverjetno, kako hitro lahko lase uničiš....in kako težko jih spet spraviš v red.
Meni so Fitoval kapsule res pomagale...pa še nohte imam zdaj precej lepše in močnejše.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Izpadanje las
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Gillian je bila stara komaj sedem let, vendar je bila njena prihodnost že ogrožena.