Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Skinoren

Pojdi na stran 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33
lonca89
Starost: 33Pridružen: 9. dec 2011Prispevkov: 1183Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. mar 2014 10:56
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem prejšnji teden dobila Skinoren.Se mažem vsak večer. Predvsem imam kritično čelo in pa brado. Bomo videli.  Se mi zdi da malo že pomaga smiley.

Do more of what makes you happy - Alfie Deyes.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 20. mar 2014 20:37
Povezava do prispevka

Super, Lonca89, držim pesti, da se koža čim hitreje popravi.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2014 17:28
Povezava do prispevka

Tanja, v čem je pa razlika v delovanju (učinkovini) Belakne in Skinorena? Meni Belakne še kar pomaga, a mi bo pomagal tudi pri bledenju madežev? Ali se ti zdi smiselno, da recimo menjavaš s Skinorenom?

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. maj 2014 14:58
Povezava do prispevka

Za bledenje madežev je vsekakor boljša azaleična, jo uporabljajo celo za odpravljanje melazme. Gre pa za mesece, seveda + visok ZF nujno vsak dan.

Drugače pa azaleična deluje še antibakterijsko, keratolitično, komedolitično, protivnetno, proti radikalom ... Res super zadeva, pa ne izsušuje kože toliko in načeloma se koža po njej ne luska.

Adapalen oz. retinoidi pa so fajn za odpravljanje fotostaranja (posledica UV sevanja), gub, ogrcev (komedolitično delovanje), protivnetno, v kombiniranih formulah tudi proti pigmentaciji.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. maj 2014 15:16
Povezava do prispevka

Hvala ti. Potem je ok, če se eno obdobje uporablja eno, potem pa naprej drugo, itd.? (S SPF seveda.)

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 14. maj 2014 9:44
Povezava do prispevka

Ja, komot. Ali pa zvečer Belakne, zjutraj Skinoren.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Toxic
Starost: n/aPridružen: 9. nov 2013Prispevkov: 321Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2015 16:02
Povezava do prispevka

Punce, opet jaz z mojimi vprašanji smiley, dva meseca nazaj dermatolog mi je dal Skinoren za celi obraz 2 x na dan, uporabljam ga samo zvečer in občasno zjutraj, izboljšanja ni.

Na začetku sem dobila vsaki drugi dan po 1 gnojni mozoljček ( nikoli jih nisem imela ), zdaj se to umirilo ali izboljšanja ni. Čelo mini podkožni, nos brada ogrci pa kakšen mini podkožni na licih.

Zanimivo je še da me po dveh mesecih uporabe Skinorena še vedno peče, počakam da se koža posuši več kot 10 min.

Kaj naj naredim? Ali bi res morala tudi ga redno zjutraj mazati, ali da grem nazaj in povem da mi nič ne pomaga? Mogoče je smisleno počakati vsaj še mesec dni?

Pa še na izvidu mi je napisal da imam izredno mastno kožo in je videti seboroična ( na obrazu seboreje ni samo po lasišču občasno ).

Ali obstaja časovna omejitev kolko lahko ga uporabljam?

Vesela bom vsakega odgovora smiley

“Vodi od zadaj in pusti drugim misliti, da so spredaj.”
0
Nazaj na vrh
anamarija
Starost: 37Pridružen: 28. maj 2006Prispevkov: 951Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2015 16:33
Povezava do prispevka

Ne vem sicer kaj vse si že poizkusila, ampak jaz bi na tvojem mestu raje probala kombinacijo Belakne za mozolje in salicilne kisline za ogrce.

Menim, da bi do zdaj že moralo biti neko izboljšanje, če bi delovalo na tebi. Uporabljaš lahko to neomejeno Smile

0
Nazaj na vrh
Toxic
Starost: n/aPridružen: 9. nov 2013Prispevkov: 321Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2015 20:53
Povezava do prispevka

Hvala, sem se prestavila v temo mastna in nečista koža. Ali jaz ne vem link prilepiti ali ne gre smiley

“Vodi od zadaj in pusti drugim misliti, da so spredaj.”
0
Nazaj na vrh
unique
Starost: n/aPridružen: 29. jul 2010Prispevkov: 81Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jun 2015 17:45
Povezava do prispevka

Zdravo!

Mene zanima kako je z uporabo Skinorena poleti? Trenutno ne uporabljam Skinorena, ampak sem dobila izbruh mozoljev (verjetno zaradi menjavanja krem...), ampak če je "varno" uporabljati Skinoren poleti, bi pa začela... Čeprav se malo bojim uporabljati Skinoren poleti. 

Pa še eno "off topic" vprašanje.. Kako dolgo potrebuje koža, da se pokaže če ti nekaj ustreza ali ne? Iz nege sem začela izločati po en izdelek, da vidim, kaj mi ne ustreza. Po kolikšnem času se vidijo rezultati?

 

Hvala! smiley

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Skinoren
Stran 33 od 33
Pojdi na stran 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Fauci je dejal, da ne ve, od kod se je vzelo pravilo o socialni oddaljenosti dveh metrov, priznal pa je tudi, da ni bilo študij, ki bi priporočale maskiranje otrok.