anci je napisal/aMoj oče je imel nekaj zelo podobnega, vendar samo po obrazu. Hodil je k dermatologu več kot pol leta, ugotovili so samo to, da to ni alergija ampak reakcija kože. Nakar se je odločil, da bo šel na privat varianto, plačal je 70 evrov za pregled, ampak je bilo vredno. Dobil je nekakšne kremce za obraz, vsak teden poje eno tableto in to bo počel sedaj še nekaj tednov (skupaj 8 tednov). Vendar lahko rečem, da je že zelo velika sprememba na koži, na koncu se mu ne bo menda nič več poznalo, ker je imel že kar poškodovano kožo. Upam na najbolše in tudi tebi.
Mislim, da se ti splača po nasvet še k kakšnemu drugemu dermatologu, ... saj veš še eno mnenje nikoli ne škoduje. Veliko sreče!
Hm bom še malo razmislil o tem (malo mi je škoda 70€).
Tanja je napisal/aInclude, pa ti ni povedal, za katero bolezen gre
![]()
![]()
Je morda luskavica? Katero kremo ti je predpisal?
Je povedal, ampak sem čisto pozabil (nekakšne vrste kurja polt - latinsko ime). Predpisal pa mi je, če se ne motim kremo: Linola urea.
Takrat, ko sem bil pri dermatologu, sem šel z razlogom, da ga vprašam o hrapavi koži, rdeče polti po obrazu sploh nisem omenil (zato sprašujem tukaj).
edit. hvala za dobrodošlico, hkrati pa (bom drugič bol pazil)