Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

RC Oskarji 2009

Pojdi na stran 1 , 2
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2009 23:17
Povezava do prispevka
 
Kaj se je pa spet z Beyonce zgodilo?  S temi oblekami "morska deklica" je prav groteskna.
Tilda je, kot vedno, bila fenomenalna. E.R Wood mi je imela lepo obleko, le sfrizirala bi jo jaz drugače.
Ostalo grdo.
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2009 23:23
Povezava do prispevka
Tilda mi je pa , saj razumem da imaš bolj poseben slog... ampak ta oskarjevska oprava pa ni za nikamor. Definitivno zmagata Penelope in Kate Winslet.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2009 15:31
Povezava do prispevka
MENI NAJLEPŠE:
 
1. Anne Hathaway in Jennifer Aniston (obe prečudoviti)
2. Penelope Cruz (španska princeska, tudi ona čudovita !)
3. Evan Rachel Wood (s samo mičkeno temnejšo kožo bi bila še lepša, ampak superca)
4. Taraji P. Henson (poleg lepe obleke, tudi super igralka, mi je žal, da ni dobila oskarja)
5. Diane Lane (preprosta in lepa)
6. Natalie Portman
7. Alicia Keys (seveda brez MU, sam oblekca )
 
Lep MU Kate Winslet, prav tako frizurca in dragulji, obleka pa bi mi bila lepša z obema naramnicama. Pa misilm, da jo malce postara ta odtenek barve. Bolj bi ji pristajala ... ne vem... rdeča barva, na primer. Veliko, veliko lepša mi je bila v črni ozki obleki na podelitvi globusov.
 
 
OBUP:
 
1. Beyonce (komentar mislim, da ni potreben )
2. Viola Davis (kostim za pusta)
3. Jessica Biel (frizura - groza  + ena sama mašna)
3. Amanda Seyfield (spet ena sama mašna)
4. Amy Adams (brezvezna obleka, vsakdanji kostum ženske iz 18. stoletja....škoda, punca je bila v filmu precej opazna in bi se lahko malo bolj opazno zrihtala tudi za rdečo preprogo)
5. Heidi Clum (totalna polomija)
6. Marion Cotillard (spet en pustni kostum)
 
 
Minus tudi za Angelino - vidi se ji, da je totalno zmučena, na obrazu, na telesu, njen velik šarmanten nasmeh je zamrl, ni ga več - punca je samo še senca same sebe....pa si gre oblečt eno črno, neopazno, nezanimivo, čist navadno obleko .
 
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2009 20:35
Povezava do prispevka
Se strinjam, da je Angie že zelo dolgočasna s temi vedno črnimi oblekami... glede na to, da ima šest otrok, večina še čisto majhnih, pa se nič ne čudim, da je trenutno zelo utrujena in izžeta. Saj se bo vrnila (čeprav meni pravzaprav sploh ni posebej všeč).
Leto sem dejansko uspela ujeti nekaj oblek celo med (posneto) prireditvijo, in hecno se mi je zdelo predvsem dvoje: kako nekatere obleke delujejo na filmu, na fotografijah pa sploh ne, in kako so pri "strapless" oblekah pri igralkah balončki hodili svojo pot... obleke pa svojo, kot da bi bile nek odtujeni delček... Hecno, res.
Tilda se je meni zdela posebna, in ker je pač drugačna, je zanimiva- si vsaj upa, in se ni izgubila v poplavi drugih dolgočasnih oblek, ki so prepogosto vse preveč podobne... Meryl na posnetku sploh ni izgledala slabo, meni se je zdela veliko boljša od njene hčere, ki jo je spremljala, kljub razliki v letih. Jennifer in Sarah Jessica Parker pa mi od vratu navzgor nekako nista delovali... kaj vem, kot da je nekaj narobe z ličenjem? Sploh pri slednji. Anne Hathaway je bila luštkana, čeprav mi obleka na sliki ne deluje kaj posebno zanimiva. Obleka Marise Tomei je bila res zelo posebna. Vedno sem zelo vesela meni zelo lepe Halle Berry, pa tudi Queen Latifah zelo rada pogledam, ker izgleda res super, čeprav ni taka kostka, kot ostale.
Tudi Hugh ni bil slab, kaj pravite?
0
Nazaj na vrh
Strychnine
Starost: n/aPridružen: 14. jun 2007Prispevkov: 835Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2009 20:54
Povezava do prispevka
...
Nazadnje urejeno 5. sep 2010 19:49; skupaj popravljeno 1 krat
The system might have got you but it won't get me.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2009 16:32
Povezava do prispevka
Meni najlepše urejene (predvsem obleke):
  • Taraji P. Henson
  • Diane Lane
  • Anne Hathaway
  • Evan Rachel Wood
  • Jennifer Aniston (btw. a pozna ta ženska kakšno skrivnost kako vedno izgledati 30)
Penelope mi je blazno antipatična, tako, da je ne morem objektivno oceniti, ampak v nobenem primeru mi ni nič posebnega. Jolie enako pa še okostnjak je in mi je blazno dolgočasna v teh črnih ali sivih ali nekakšnih čudnih drap oblekah. Beyonce - em, no comment (kot ponavadi, redko kaj ustreznega spravi nase), Biel - omg, lasje in tisto viseče brezoblično blago spredaj, Klum obup m-u in frizura, Miley Cyrus mi itak ne paše v take elegantne, ženstvene obleke, ker je navadna frklja oz. premlada + jih ne zna nositi, Winslet obupna z vsakim poskusom blond las, ki uniči celoten preostali videz. Ostalo povprečno ali slabše ali mi ni všeč. Tilda zanimiva, škoda samo, da ima tako mrtvo barvo zgornjega dela - če bi bil v barvi šminke, bi bilo hudo.

Pa škoda, da ni Amy Adams oblekla obleke v barvi iz ogrlice (modro ali zeleno) - kako bolj bi prišla do izraza z njeno poltjo in barvo las!

samsara je napisal/aJennifer in Sarah Jessica Parker pa mi od vratu
navzgor nekako nista delovali... kaj vem, kot da je nekaj narobe z
ličenjem? Sploh pri slednji.



Khm, pri nekaterih tudi kila make upa ne pomaga (pa če se še tako grdo sliši).
Aniston mislim, da ni imela dovolj elegantne frizure za tako obleko oz. preveč 'punčkasto'.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Eowyn
Starost: 40Pridružen: 8. jan 2005Prispevkov: 1214Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2009 17:50
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
  • Jennifer Aniston (btw. a pozna ta ženska kakšno skrivnost kako vedno izgledati 30)
 


Bi rekla da ji pri tem gotovo pomaga kakšen botox oz. plastični kirurg, pa seveda kremice, ki si jih navadni smrtniki ne moremo privoščiti. Po mojem v Hollywoodu že težko najdeš kakšno zvezdnico, ki "naravno" izgledala mlada, razen redkih izjem, ki imajo dobre gene. 
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2009 18:02
Povezava do prispevka
Ne vem, če se take grimasee da na botoxu narest Clown





Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2009 18:13
Povezava do prispevka
Heh, ma tudi botox ne dela čudežev. Ne, čisto resno me zanima, kaj počnejo - liftinga (še) niso imele, botox ne dela čudežev, čudežnih krem ni ... Fantastični geni? Laserski nekirurški lifting?

Ona, pa Kate Beckinsale, Alyssa Milano, Heather Graham, Eva Mendes, tudi Diane Lane ... so prve, ki mi padejo na pamet in izgledajo fenomenalno. Pa ne samo obraz, ampak tudi postave.

Damn, pa smo OT.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2009 9:26
Povezava do prispevka
Meni sta bili všeč Natalie Portman in ER Wood. Pa obleka od Tilde. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
RC Oskarji 2009
Stran 2 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.