Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 8:36
Povezava do prispevka
Mis je napisal/aVprašanje: se z z IPadom oz. Androidom:- všečkati- klikniti na zelen plus pri temah na forumuMeni nikakor ne uspe, pa ne vem, ali jaz tega ne znam narediti, ali se tega pač (trenutno) ne da.
 

Tist zelen plus ni všečkanje ampak samo zaznamek, da gre za nove objave

0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 8:38
Povezava do prispevka

Mah, spet me ven meče. Tokrat ne med brskanjem po portalu, ampak ko pridem na stran z neke druge (ko vtipkam PL naslov), mi jo naloži neprijavljeno, čeprav se ob odhodu s strani nikoli ne odjavim in imam obkljukano "zapomni si me".

0
Nazaj na vrh
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 9:59
Povezava do prispevka
Lubenica je napisal/a

Mah, spet me ven meče. Tokrat ne med brskanjem po portalu, ampak ko pridem na stran z neke druge (ko vtipkam PL naslov), mi jo naloži neprijavljeno, čeprav se ob odhodu s strani nikoli ne odjavim in imam obkljukano "zapomni si me".

 

Ali lahko napišeš ker brskalnik uporabljaš in če si pobrisala ves predpomnilnik v zadnjem tednu? Ali uporabljaš morda več brskalnikov. Sem sam sedaj probal in mi pusti prijavjeno.

0
Nazaj na vrh
jessyca
Starost: n/aPridružen: 20. sep 2008Prispevkov: 484Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 17:35
Povezava do prispevka

Jaz pa pogrešam obvestila o odgovoru na "mojo temo" na mailu... (Morda ste o tem že kaj napisali, kdaj bo, zakaj ni, ampak nisem brala cele teme.)

0
Nazaj na vrh
RuMinou
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2013Prispevkov: 16Kraj: Slovenia, EuropeStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 17:39
Povezava do prispevka

Se strinjam z jessyco!  Drugače mi pa dodajanje oz. predlaganje izdelkov v kozmetometer ne deluje.

“Take care of your body. It's the only place you have to live.” - Jim Rohn
0
Nazaj na vrh
tejchi
Starost: 34Pridružen: 26. maj 2008Prispevkov: 39Kraj: dark side of the moon =)Status:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 17:58
Povezava do prispevka

Pozdravljene smiley

Mene pa nekaj zanima - ravnokar berem super članek z naslovom Osnovna nega kože. Ko pa kliknem povezave, ki so vstavljene v članek (npr. čisto na koncu kjer so zadnje dve besede označene z rdečo - tega članka), mi odpre samo osnovno stran Planeta lepote.... predvidevam da to ni v redu? Upam, da sem postavila vprašanje v pravo temo 

LP, tejchi

***tejchi*** =)
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 19:39
Povezava do prispevka

Uporabljam Safari. Pobrisala sem samo cookije in zgodovino obiskov, ki se nanašajo na PL, ker si ne morem privoščiti, da zradiram vso vsebino. Čisto naključno je, včasih me pusti prijavljeno, včasih me pa odjavi. Ne se sekirat, verjetno imate bolj pomembne stvari za zrihtat. Hvala za trud.

0
Nazaj na vrh
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 10:01
Povezava do prispevka
Lubenica je napisal/a

Uporabljam Safari. Pobrisala sem samo cookije in zgodovino obiskov, ki se nanašajo na PL, ker si ne morem privoščiti, da zradiram vso vsebino. Čisto naključno je, včasih me pusti prijavljeno, včasih me pa odjavi. Ne se sekirat, verjetno imate bolj pomembne stvari za zrihtat. Hvala za trud.

 

Vseeno je potrebno pobrisat predpomnilnik. Komot ga pobrišeš. Nič ne vpliva na izgubo vsebine(gesla, zgodivine), kar te vrjetno skrbi.

0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 10:04
Povezava do prispevka

Evo, sem pobrisala cache. Bom videla, kakšen bo efekt.

0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 12:33
Povezava do prispevka

Meni velikokrat napiše, da stran ni dosegljiva in mi pokaže samo neke hiroglife.

 

Skoraj vedno me pa najprej vrže na stran, ko piše, da je napaka na strani, spodaj je nek link in piše, na to stran se preko klika povežite pozneje, potem pa celo uspe priti na PL. Je pa to zelo nadležno.

 

Pa odjavlja me tudi, če hočem po daljšem času spet na PL.

"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 15:20
Povezava do prispevka
Lubenica je napisal/a

Evo, sem pobrisala cache. Bom videla, kakšen bo efekt.

 

Ga ni, še vedno me izpisuje.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 15:29
Povezava do prispevka
tejchi je napisal/a

Pozdravljene smiley

Mene pa nekaj zanima - ravnokar berem super članek z naslovom Osnovna nega kože. Ko pa kliknem povezave, ki so vstavljene v članek (npr. čisto na koncu kjer so zadnje dve besede označene z rdečo - tega članka), mi odpre samo osnovno stran Planeta lepote.... predvidevam da to ni v redu? Upam, da sem postavila vprašanje v pravo temo 

LP, tejchi

Tejchi, očitno je prišlo do napake pri prenosi, bom jaz uredila linke. Preveri čez 10 min.smiley

Ostalo urejajo in testirajo ...

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
tejchi
Starost: 34Pridružen: 26. maj 2008Prispevkov: 39Kraj: dark side of the moon =)Status:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 19:53
Povezava do prispevka

Tanja, super je, že delujejo linki!! 

 

Hvala 

***tejchi*** =)
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jan 2013 16:10
Povezava do prispevka

A še komu včeraj cel dan in danes zjutraj ni hotelo PL odpret ali samo meni?smileysmiley

0
Nazaj na vrh
JenniferKate
Starost: n/aPridružen: 22. apr 2009Prispevkov: 44Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jan 2013 20:56
Povezava do prispevka

Meni je včeraj delalo normalno, danes zjutraj me pa ni bilo tu.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 30 od 52
Pojdi na stran 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.