Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

predbožiča potovanja 2010

vrageec
Starost: 33Pridružen: 10. maj 2010Prispevkov: 14Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 11:35
Povezava do prispevka
Svojo drago želim kar se da sedaj decembra maksimalno razvajat, saj priznam, sem najino vezo kar malo zanemaril...zato menim, da so predbožična potovanja tista ta prava stvar, seveda zraven SPA Wellnessa

A menite, da bi pretiraval, če bi se sedaj decembra vsak vikend odpravila na organizirano potovanje? Npr. začela bi s predbožičnim Grazom in Stuebingom (1 dnevni), nato mogoče Dunaj (1 dnevni) in tretji vikend Budimpešta (2 dnivni izlet).

Zdi se mi, da so ta predbožična potovanja nekaj posebnega... Mogoče enkrat pozneje, se bova odločila odpotovati v lastni režiji, sedaj se mi zdi ta organizirana varianta kar primerna.

Katero potovalno agencijo mi priporočate? Nekaj sem gledal ponudbe pri Pohorje Tours ter pri Palmi, se mi zdita še nekako najboljša ponudnika - kaj pa menite ve?

Za totalen odklop od vsega bi vprašal tudi, kam priporočate da bi lahko peljal svojo drago, v mislih imam kakšen SPA Wellness center, kopanje + savnanje, Maribor z okolico.

Vsem že vnaprej hvala!

0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 12:16
Povezava do prispevka
Zakaj pa ne? Čisto OK ideja je to. Vendar imam občutek, da če si videl en božični sejem, si videl vse.
Lahko jo pelješ tudi v gledališče, wellness je tudi super ideja (v MB imate Fontano, če se pa peljeta proti vzhodu, imata pa še kup toplic).
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 29. nov 2010 16:34
Povezava do prispevka
Tema že obstaja - klik, tja sem citirala tudi obe sporočili.

Prosimo, da uporabljate isklanik (desno zgoraj), da se teme ne podvajajo.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
predbožiča potovanja 2010
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!