Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Paula's Choice I. del

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2014 9:39
Povezava do prispevka

Za poletje iščem novo dnevno kremo. Mika me PC. Mi lahko priporočate kakšno njihvo kremo z zanesljivim zaščitnim faktorjem ter z antioksidanti? Da bi dobro zaščitila in nahranila mojo suho kožo.

Katera pa bi bila dobra za nočno nego?

Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2014 14:01
Povezava do prispevka
Tejčka je napisal/a

Dame potrebovala bi nasvet: napadli so me ogabni mozolji, že dolgo časa  uporabljam lotion 2% in o nekih izboljšavah ne moram govoriti, razen teksture kože, nečista koža in pore pa niso izginile. Zdaj pa so me še napadli mozolji, katere imam po celem obrazu smiley. Kaj naj naredim?

Tejčka, naša starost žal ne garantira ničesar v zvezi z nečistočami. Nobene garancije ni, da bodo z leti izginile in to, da naj bi bile zgolj v najstniških letih, je zgolj mit. Meni so se pojavile zelo pozno, po 30. letu, sicer v obdobju res hudega stresa. Več o tem.

Kot ti je priporočila že Ana25, ti tudi jaz svetujem, da greš do svoje zdravnice po recept za Belakne gel (generični Differin) in ga kombiniraš s salicilno; zvečer Belakne, zjutraj salicilna. Če uživaš mlečne izdelke, ti tudi toplo priporočam, da ukineš vse mleko in mlečne izdelke, ki so najpogostejši povzročitelj nečisoč.

Na tvojem mestu bi uvedla tudi čistilo z oljem čajevca.

________________________________________________________________________

OT: punce, dajte prosim predlagati in oceniti izdelke na KMM, da se tule ne izgublja in je vse na kupu. Vnaprej hvala.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
neznana xyz
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2013Prispevkov: 39Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2014 13:08
Povezava do prispevka

Imam nekaj vprašanj glede uporabe BHA izdelkov in sicer:

- Ali je kaka časovna omejitev uporabe BHA izdelkov, da bi lahko kakor koli dolgoročno škodovale koži?

- Jih lahko uporabljaš le na predelih z nečistočami, ali lahko po celem obrazu?

- Je potrebna UV zaščita le v času uporabe kislin, ali je potrebna nujna zaščita "doživljenjsko" zaradi bolj občutljive kože?

 

0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2014 13:38
Povezava do prispevka

Mislim, da ti bo na skoraj vsa vprašanja odgovoril tale članek oz. njegovo nadaljevanje smiley

Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
neznana xyz
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2013Prispevkov: 39Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. mar 2014 20:40
Povezava do prispevka

Ta dva članka sem že prebrala, vendar piše bolj na splošno o kislinah... Hvala vseeno smiley

 

0
Nazaj na vrh
anamarija
Starost: 37Pridružen: 28. maj 2006Prispevkov: 951Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. mar 2014 21:48
Povezava do prispevka

Ni časovne omejitve. Odvisno pač kako močne kisline uporabljaš. Nas je tu kar nekaj, ki se že leta mažemo z njimi Smile Moraš samo spremljati kožo, da veš kdaj ji kaj ne paše.

Kisline lahko uporabljaš na določenih predelih ali po celem obrazu. Lahko tudi kombiniraš različne (aha, bha) na različnih predelih obraza.

UV zaščita mora biti doživljenjska, ne glede na to ali se mažeš s kislinami ali ne! smiley

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 1. apr 2014 10:31
Povezava do prispevka
neznana xyz je napisal/a

- Ali je kaka časovna omejitev uporabe BHA izdelkov, da bi lahko kakor koli dolgoročno škodovale koži? Ob pravilni uporabi ne.

- Jih lahko uporabljaš le na predelih z nečistočami, ali lahko po celem obrazu? Lahko po celem, sploh po 30. letu je priporočljivo. Veke se izpusti in salicilne ne pod oči, ker malo izsušuje.

- Je potrebna UV zaščita le v času uporabe kislin, ali je potrebna nujna zaščita "doživljenjsko" zaradi bolj občutljive kože? V vsakem primeru je zaščita priporočjiva doživljenjsko, ker je sonce no.1 staralec kože in povzročitelj kožnega raka.

P.S. Sem imela od včeraj odprto za odgovor, pa me je vmes Anamarija prehitela.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. apr 2014 10:59
Povezava do prispevka

Prek testerja sem poskusila Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF30, priporočeno za normalno, mastno in mešano kožo. Zelo spominja po teksturi in vsem na staro Extra Care Non Greasy.., ki je imela SPF15. Je všečna, se v trenutku vpije, matira. Moja koža pa se je z leti spremenila in samostojno bi mi bila premalo vlažilna / hranljiva. Tako, da bi morala obvezno kaj nanesti še spodaj. Sprobam še to ta drugo, ki jo imam, in se bom potem odločila katero od obeh.

0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 1. apr 2014 12:28
Povezava do prispevka

Prosim, svetujte še meni. Smile

Ne vem, zakaj ne morem citirati. Prošnja velja za moje vprašanje na vrhu.

 

 

Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
neznana xyz
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2013Prispevkov: 39Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. apr 2014 21:44
Povezava do prispevka

Tanja hvala za odgovor. Mogoče se pa le opogumim in sprobam te tako opevane kisline smiley

0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. apr 2014 8:24
Povezava do prispevka

Zaklepam temo. Nadaljevanje na 2. delu-klik.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Paula's Choice I. del
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.