Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Odstranjevanje dlak z voskanjem

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
nataša
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2003Prispevkov: 153Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 12:05
Povezava do prispevka
Barb je napisal/a

Mene pa zanima, če je katera šla na lasersko epilacijo? Ali to deluje? Si pol za vedno brez ali ne?


LP Barb



 


Jaz in nisem imela nobenih težav, tako da sem ful zadovoljna z rezultatom.


Lp, Nataša

0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 13:16
Povezava do prispevka

jaz bom ta teden sla najbrz h kozmeticarki bikini postimatdrugace se pa depiliram doma z masinco in odkar se vsak dan mazem z oljem,nimam skoraj nic vec vrascenih dlak (to je bil moj problem stevilka ena).


Za nego bikini predela pa sem zadnjic kupila Balea za po depilaciji in je super tudi tko za vsak dan nanasat in ne samo za po depilaciji.

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 13:47
Povezava do prispevka
Čokoladna, se spomnim, da so se ti vraščale dlake, ja. A na bikini predelu? In tam zdaj vsak dan, ne glede na to, če se depiliraš, uporabljaš olje ali kako? S čim si depiliraš bikini? Pri meni je tako; če si ga z britvico, si ga moram vsak dan in sem vsa v rdečih mozoljčkih (), če si jih populim s strojčkom, se mi pa obvezno ful vraščajo dlake ...
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 13:57
Povezava do prispevka

Zvezdica,


vrascene dlake so se mi na bikini predelu pojavile takrat,ko sem depilirala s strojckom,zdaj pa tega ne pocnem vec in posledice tega se zdaj odpravljam.Zdaj delam takole: kupim si depilacijske trakove in si zdepiliram bikini.Obvezno vedno uporabim prilozen robcek z alojo,potem pa zakljucim z antisepticnim korektorjem (tako da namazem po rdecih mozoljckih).Koza se hitro umiri in s tem skoraj nimam vec problemov.Bi pa rajsi,da mi to naredi kozmeticarka,saj je ogromno packarije,ko to pocnem doma 


Sem pa ugotovila,da je se najboljse,ce uporabis britvico in brivsko peno ali gel za britje in potem ni skoraj nic rdecih pikic...je pa treba to na dva dni priblizno delat oz.takrat,ko ti spet zrastejo.


Ampak korektor je pa super za te primeremorm rect,da kakor koli sem delala znanost iz depilacije bikini predela sem ugotovila,da vsaj meni najbolj pomaga ce namazem s cim,ki izsusuje (npr.baby puder,korektor,..) kot pa kaj,ki ful vlazi - jaz sem potem se bolj rdeca!


 

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 14:04
Povezava do prispevka
Saj jaz delam to s peno in z britvico, pa so mozoljčki. Ok, če bi to naredila enkrat na teden, jih ne bi bilo, ker pa je slabost te metode, da jo je treba na dva dneva ponavljati, imam mozoljčke in jih z ničemer ne morem preprečiti ... 
0
Nazaj na vrh
Niky
Starost: 44Pridružen: 30. nov 2003Prispevkov: 1518Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 15:24
Povezava do prispevka

Zvezdica,


poizkusi s kremo duo veet bikini,preden sem šla na depilacijo je bla meni super,namažeš,z lopatko pobereš dol po 10 minutah,pa še malo z britvico in je super.Nimaš mozoljčkov in tudi zdrži malo dlje kot z britvico,zraven pa itak dobiš še kremo za po depilaciji.


Je pa super baby puder kot je rekla čokoladna,jaz sem si kar oboje napackala gor.Tudi prijateljice so začele uporabljat to kremo in so vse zadovoljne.Cena je pa okoli 800 sit,dobiš pa jo povsod.


Lp,Niky

0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 15:37
Povezava do prispevka

meni pa je blo tud s to veet depilacijsko in podepilacijsko kremo grozno! ni blo šanse da is to deset minut pustim gor, ker me je vse peklo  niti podepilacijska ni bla nekak vredu (sem poskusla enkrat po britju)


ne vem, no meni je še vedno najbojše kr z britvico, pol pa balea kremica po britju

0
Nazaj na vrh
Niky
Starost: 44Pridružen: 30. nov 2003Prispevkov: 1518Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 15:42
Povezava do prispevka
A res,pikica,ja sej vsak ima drugačno kožo,moja je res zlo trpežna,moram potrkat,je pa res najlažje in najmanj boleče pod tušom z britvico.Prednost depilacije je v tem,da si dlje časa kot sveže pobrit,pa dlake ratajo manj močne in redkejše.
0
Nazaj na vrh
pomlad
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 1424Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 16:11
Povezava do prispevka

Zvezdica,


jaz si tudi odstranjujem dlake na bikini predelu z britvico in v mojem primeru je proti mozoljčkom pomagal samo čas: koža se je utrdila. prej sem se po britju namazala z raznoraznimi kremami itd, zdaj pa enostavno pustim na miru in nimam nič vneto. je pa trajalo kakih 5 let, da mi je to uspelo

"Begin at the beginning and go on till you come to the end: then stop." -Lewis Caroll- Alice in Wonderland
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 17:26
Povezava do prispevka
Pomlad, .
0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jan 2004 17:33
Povezava do prispevka
jaz ne vem če bi lahko pet let čakala
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 21. jan 2004 13:35
Povezava do prispevka
Pri meni tudi po desetih letih ni nič bolje...
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 21. jan 2004 13:36
Povezava do prispevka
Jaz pa na srečo nikoli nisem imela mozoljčkov tam po britju.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 21. jan 2004 13:50
Povezava do prispevka
Ja, to je res groza, posebno, če želiš obleči kakšno lepo spodnje perilo...
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. jan 2004 16:54
Povezava do prispevka
Ali pa kopalke ...
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Odstranjevanje dlak z voskanjem
Stran 2 od 25
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.