Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Obleke z Oskarjev 2008

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 15:04
Povezava do prispevka
Zame je zmagovalka Calista.

0
Nazaj na vrh
Strychnine
Starost: n/aPridružen: 14. jun 2007Prispevkov: 835Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 15:23
Povezava do prispevka
...
Nazadnje urejeno 5. sep 2010 21:18; skupaj popravljeno 1 krat
The system might have got you but it won't get me.
0
Nazaj na vrh
Jercha
Starost: 30Pridružen: 16. jul 2007Prispevkov: 77Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 16:52
Povezava do prispevka
Letos na rdeči preprogi res ni bilo kaj preveč novega ali zanimivega. No za moje pojme pa so imele lepe obleke Haidi Klum, Katherine Heigl, Helen Mirren, Hillary Swank in Jennifer Garner. Bilo pa je nekaj polomij. Cameron Diaz me je močno presenetila, ker ponavadi je lepo oblečena. Prav tako moram omeniti Tildo Swinton za slabo izbiro obleke saj je bleda v obraz in ji črna nikakor ne pristaja(kar je že LIVvy omenila). Pa tudi Anne Hathaway mi ni bila všeč, njena obleka nekako spominja na obleke iz rimskega časa. Zelo sta prevladovale rdeča in pa črna.
One apple a day keeps the doctor away, but if the doctor ic cute then f*** the fruit.
0
Nazaj na vrh
tinna
Starost: 45Pridružen: 17. okt 2004Prispevkov: 5909Kraj: KRANJStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 16:58
Povezava do prispevka
Moja naj je Calista , zelo lepo. Sledi ji "morska deklica".
The worst of the worst pa definitivno C. Diaz .
I LOVE THIS CITY.
0
Nazaj na vrh
k4jch
Starost: 35Pridružen: 14. avg 2006Prispevkov: 3629Kraj: Nad oblaki Status:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 18:48
Povezava do prispevka
Katherine Heigl ima popolno obleko  Najlpše naličeni sta mi Penelope Cruiz in Jessica Alba.
"A girl must be two things: classy and fabulous" Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
inči_ka
Starost: 32Pridružen: 12. okt 2006Prispevkov: 1452Kraj: okolica lj.Status:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 18:50
Povezava do prispevka
tudi meni ima najlepšo obleko Katherine Heigl  
C. Diaz mi je sicer luštna vendar se mi zdi da je ta obleka porazna ( tudi nevem zakaj jo zateguje pri zgornjem delu tako veliko) prav grdo izpade
Friends are like stars, you don't see them, but you know they are there!!!!!
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2008 22:21
Povezava do prispevka
Meni je bila najbolj všeč obleka Katherine Heigl, ličenje pa katastrofa. Tudi Helen Mirren se mi je zdela zelo dobra, že lani je imela lepo obleko, primerno za damo njene starosti, hkrati pa zanimivo. Anne Hathaway in Calista pa mi nekako ne sedeta.
0
Nazaj na vrh
Strychnine
Starost: n/aPridružen: 14. jun 2007Prispevkov: 835Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 9:00
Povezava do prispevka
...
Nazadnje urejeno 5. sep 2010 21:18; skupaj popravljeno 2 krat
The system might have got you but it won't get me.
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 12:17
Povezava do prispevka
Obleka na catwalku seveda izpade čudovito, nadalje pa je precej odvisno od osebe, kako bo obleko nosila. Na Tildi pač ne izpade tako kot na modelu, sicer je pa itak falila že pri izboru barve.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 12:34
Povezava do prispevka
Točno to. Če se že odločiš za posebno catwalk obleko, potem se moraš že držat čisto drugače, hoje da ne omenjam. Meni je tudi na pisti obleka zanimiva, ampak Tilda pač ni speljala tako kot je treba in kadarkoli sem jo videla na RC, je obleka izgledala kot črna vreča za smeti in ne obleka.

Pa MU ne zakriva lepote, kvečjemu jo lahko poudari (če se znaš pravilno namazat in veš, kako se stvari streže).
0
Nazaj na vrh
Strychnine
Starost: n/aPridružen: 14. jun 2007Prispevkov: 835Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 12:56
Povezava do prispevka
...
Nazadnje urejeno 5. sep 2010 21:17; skupaj popravljeno 1 krat
The system might have got you but it won't get me.
0
Nazaj na vrh
Astharoshe
Starost: 35Pridružen: 30. avg 2007Prispevkov: 22Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 13:35
Povezava do prispevka
A sem čudna če rečem, da mi nobena obleka ni kaj preveč všeč? Če bi bi že nujno morala izbrat bi bla to od Heidi. Kroj mi je sicer lep, ampak take dominantne obleke bolje izpadejo v črni barvi.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 14:05
Povezava do prispevka
Nisi, tudi meni je res zeloooo redka obleka res lepa. 
0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 14:27
Povezava do prispevka
Meni se pa letos obleke ne zdijo tako veličastne kot prejšnja leta.
 
Meni najlepše: Katherine Heigl (zelo dobro izbrana obleka , tut jaz bi tako), Penelope Cruz, Marion Cotillard (zelo elegantna morska deklica ), Calista Flockhart.
 
Mene je pa, za razliko od večine vas, takoj zmotila obleka Heidi Klum, zdi se mi veliko preveč blaga nagrmadenega na kupu, ko bi ga bilo vsaj zgoraj manj, ali pa spodaj...ne pa en kup blaga spodaj in še en kup zgoraj, drgač pa ji barva zelo pristaja.
Letos me je razočarala tudi Nicole Kidman, nisem je vajena v oblekah, ki so "kr neki", isto velja za Renee Zellweger.
Bleščeči rokavi na obleki Helen Mirren pa se mi ne zdijo moteči, in kot je že nekdo omenil, so tam najbolj verjetno zaradi ne več idealnih nadlahti. Ampak meni se zdijo kot ena poživitev obleke in tudi barva ji zelo paše. Sploh se mi zdi super, da se malo starejše ženske ne pokrivajo s kakšnimi "težkimi" barvami, ampak da se lepo odenejo v rdeče, škrlatno, takoj izgledajo par let manj.
Ne vem pa kaj delajo tiste bele prozorne rokavice  na rokah Julie Christie....a ni bilo nikogar, da bi ji ukazal, da jih sname (a ima mogoče opečeno kožo na rokah ).
 
Največji kiksi Question Tilda Swinton (sem potrebovala kar nekaj časa, da sem ugotovila kdo sploh je zavit v tej črni odeji...res katastrofa...ampak, če je njej to všeč....o.k.), Cameron Diaz (kriza vse skupaj; od obleke, frizure, make-upa...ajoj), Vanessa Paradis (le kdo ji je svetoval to čudo, mogoče si je obleko sposodila kar pri kostumografinji svojega moža), Kerri Russel (obleka iste barve kot njena polt, pa še drži se sključeno, da joj), Ellen Page (tako mlada punca, pa odeta v tako brezoblično, črno, žalostno obleko...škoda, res je neopazna v tej obleki, povsem je neprimerna za tako mlado punco, jaz je niti kakšni priletni dami ne bi privoščila).
 
Btw: ali sta Penelope Cruz in Javier Bardem res par ? Luštna sta !
 
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
tinna
Starost: 45Pridružen: 17. okt 2004Prispevkov: 5909Kraj: KRANJStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2008 16:08
Povezava do prispevka
Tudi meni je imela Katherine Heigl čudovito obleko, a ker je MU vse pokvaril (klovn), mi kot celota sploh ni bila všeč. Res, kaj naredi dober MakeUp! Mi je bila Anne Hathaway veliko lepša (če sem že pri rdečkah, ki so mi sicer super), ravno zaradi dodelane celostne podobe, kar je najpomembnejše.
I LOVE THIS CITY.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Obleke z Oskarjev 2008
Stran 3 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.