Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nadležne in zoprne reklame

Pojdi na stran 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2009 17:55
Povezava do prispevka
Na Popu in A kanalu se je istočasno vrtela ista reklama.  V čem je bila pa fora, se mi pa ne sanja. 
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2009 18:00
Povezava do prispevka
armyBITCH je napisal/a
meni je pa najbolj smešna reklama na svetu za Vanish. Ko imajo neko predstavitev pred publiko in tisti tip zlije neko motorno olje na neko staro krpo, ena naključna babica iz publike pa se skoraj vrže na njega in zavpije: oooo neee uničili boste majico.
To je altruizem, ja Smile
 
Ne resno, koga kupijo s tako reklamo?
 
Sploh ni pomembno, kako glup je oglas, pa še vseeno deluje. Menda imajo največji učinek ravno oglasi za pralne praške tipa prej / potem in navadni vs. "superduper" pralni prašek.
 
Fora oglasa, ki sporoča, da je treba ob neki določeni uri gledati tv, ne povejo pa zakaj, je pa čisto simple. Hočeš nočeš te matra firbec, kaj bo. Na tak način najlaže zberejo številno publiko pred TV. Vsi tisti, ki pa slučajno zamudijo, se o tem pogovarjajo naslednji dan v službi  Podobno foro je imel pred leti Audi, če se spomnite.
 
Jaz sem doma namenoma brez televizije in mi čisto nič ne manjka. Pa tudi zrak je manj onesnažen z oglasi  Za razne kakajoče Jakate in ice pingvine, o katerih ste govorile, sploh nisem vedela, da obstajajo. Kaj sem jaz srečna
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
kokola
Starost: 23Pridružen: 13. feb 2008Prispevkov: 3747Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2009 18:26
Povezava do prispevka
sasska je napisal/aTa reklama se je vrtela v četrtek in petek... za čez vikend ne vem. Tako da ne vem, če je povezano konkretno s programom ali pa samo zbujajo pozornost in našo radovednost. 
 
 
jst sm jo v soboto vidla.

All I've learned from my mistakes is that I can't stop repeating them.
0
Nazaj na vrh
armyBITCH
Starost: 38Pridružen: 17. maj 2006Prispevkov: 1678Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2009 20:55
Povezava do prispevka
"več kot polovica nas ima težave na predelu zadnjika"
 
LOL ravno sem jo videla, ne morem se nehati smejati. Zakaj so to delili z nami, ki jih nimamo? Tongue
Life begins at the end of your comfort zone
0
Nazaj na vrh
freakica
Starost: 28Pridružen: 23. jul 2008Prispevkov: 217Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2009 21:06
Povezava do prispevka
se opravičujem če je to že bilo, ampak ste opazile, da takrat ko so telenovele so večinoma reklame za čistila in vložke.
ko pa so premori med tekmami pa so avtomobili.
no ne vem če je to res......sem to dobila po mailu.

meni je pa bila všeč reklama za avto ko so bili črnci pa so se vozili v snežnem metežu al kaj je že bilo. vem da so na koncu rekli let do that again=).
pa še ena za avto. v kateri so bili tudi črnci
0
Nazaj na vrh
SwanHeart
Starost: n/aPridružen: 18. jul 2005Prispevkov: 1527Kraj: Nekje v temi s prekrizanimi rokamiStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2009 21:46
Povezava do prispevka
Verjetno mislis na jamajcane v Renaultu Kangooju... tista je bla dobra ja...

se kdo spomni te? http://www.youtube.com/watch?v=rc2y8vraPvo&NR=1
Pa halo, nina? haha...

Vsec so mi vse reklame za macjo in pasjo hrano in une od Merci... dobre imata ud Simobil in Mobitel.

vecina reklam pa mi je annoying in tisti cas izkoristim za it na wc, po pijaco itd...
vseeno pa se ob nekaterih najezim...

- Citroen... joj no... da bi ze nehali
- Parodontax... tista ko zob pade v umivalnik je naravnost gnusna
- Kinder Pingui... ajs ajs pinwin... jooooj aaaaaaa....
- Lekadol +C... sploh ga ne kupujem vec, ker sem ugotovila, da ima noter aspartam! (kje ti je fora, da morajo ta nagravzna sladila noter metat?!)
- Stroji ki se v sloveniji pokvarijo vsakih 100 sekund... pa daj nehaj no... kot da je narod butast, da bo to verjel?!
- "Jasna govori o obisku pri zobozdravniku" ali "Zobozdravnica Ksenija govori o zobni pasti" rrrrRRRRrrrr
- mini reportaze, v katerih predstavljajo kako gostilno, podjetje ki prodaja izolacijo, itd
- Loreal... ceprav sta Penelope Cruz in Andie McDowel izredno lepi zenski, mi gresta v teh reklamah na jetra!
- Top Shop in tiste 45 minut dolge reklame o pudrih, telovadnih napravah itd. Kaj ko bi raje kako risanko dali takrat?!
- Pralni praski in mehcalci.... posebej una, ko v kinotu ali sredi plesne predstave povlece od nekje mehcalc al kar pac tista stvar je... joj
- Tus in Teja Stusa... kar najezim se, ko jo vidim. Enako velja za uno, ki vabi v Merkator, ker se splaca. Da sploh ne govorim o Sparu in "dobro zameeeee"...
- Milka in uni bobri so tud cist annoying. Spomnila pa sem se, da je mela Gorenjka prav fajn reklame... "K vragu principi" in uni rokovnjaci na Trojanah al kje ze...ko so unga prevoznika napadli in mu ukradli cokolado... ziher se je spomnite.

Mislim, da mi grejo vse reklame na jetra, razen redkih izjem... bwahaha

Aja... ce gledate kaj National Geographic... uni Romuni so s tistimi svojimi reklamami tud ze cist smotani (najhujsa je za neka okna)... K sreci da Discovery in Zone Reality nimajo komercialnih reklam in takrat kr tja prestavim.

There is only 1 part of the universe you can change and that part is your own self.
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2009 21:58
Povezava do prispevka
Meni je bila daleč najbolj nadležna in butasta za S budget od Spara, če je še kdo spomni. Ko je denarnica razlagala, da je ona deeeebeeeeela denarnica in zraven prav zategovala tisti esssssss buuuuudžeeeet. Neprebavljivo.

Za Parodontax mi je pa škoda, ker ne kažejo več prvotne verzije z zobmi, ta zdajle je brezvezna in popolnoma brez učinka. Stara verzija je vsaj izstopala po ogabnosti, tale nova se pa kar izgubi med poplavo ostalih povprečnih reklam.
0
Nazaj na vrh
SwanHeart
Starost: n/aPridružen: 18. jul 2005Prispevkov: 1527Kraj: Nekje v temi s prekrizanimi rokamiStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2009 22:04
Povezava do prispevka
Ja moram rect... bolj ogabne se nisem vidla Big smile
There is only 1 part of the universe you can change and that part is your own self.
0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2009 14:18
Povezava do prispevka

quote:341af5fbd2="Lai Ming".....
Zadnje dni me poleg pingvina in kakajočega fantka nervira še tista za Old Spice "s katero mojo prijateljico bi bil, če mene ne bi bilo? no daj, povej" ... brrrr, point te reklame?

Mislim, da je point - da je on že bil z njeno prijateljico in kao, da Old Spice vse umije...ker pol reče glas, da če bi se dalo vse tako umiti....al nekaj takega....po moje, sem se pa tudi jaz veliko časa spraševala kje je point in še kdo bi se našel....no, sej še vedno nisem ziher.

Meni je tudi najbolj bruh - od fantka, ki se dere da bo šel kakat k Jakatu (Jakatu...halooo, malo pravilne slovenščine ne bi škodilo)...sedaj jo nisem že 1 teden videla, najbrž so dobili veliko kritik za tole reklamo, pa so jo umaknili....upam vsaj !

Ja, in tista, ki pade zob v umivalnik ...resnično je nagnusna-se vsakič obrnem proč... sej sploh točno ne vem katero zobno pasto reklamirajo.

Ma v bistvu so mi grozne vse reklame za razsmrajevalce prosotra, za pralne praške in mehčalce in za Calgon....vse so butaste.

Pravzaprav se sploh ne morem spomniti ali mi je v zadnjem času katera všeč....najbrž ne...drugače bi se spomnila....mogoče za kakšen avto....ne vem....

 

 

0
Nazaj na vrh
SwanHeart
Starost: n/aPridružen: 18. jul 2005Prispevkov: 1527Kraj: Nekje v temi s prekrizanimi rokamiStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2009 22:12
Povezava do prispevka
Pa une od Malizie se je spomnite? Zenska se sezuje in vrze sandal v moskega rekoc :"Kaksen moski pa si, da ne uporabljas Malizie?!"...

pa daj... idi spat... kriza!

Posrecena reklama... zadnje case jo imajo za Donat Mg... ena je, ko gre tip po mestu, ta druga pa, ko neka mularija vidi ogenj za drevesom in zatuli... Smile

Reklame za OPA pa nevem kako opredelit... al je butasta al posrecena... Vsekakor bi uno zensko ki se dere zadavla Smile
There is only 1 part of the universe you can change and that part is your own self.
0
Nazaj na vrh
Lisa
Starost: -14Pridružen: 27. jan 2006Prispevkov: 927Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. mar 2009 11:29
Povezava do prispevka
Meni pa je za Parodontax vredi reklama. Pa tud sama občasno uporabljam to zobno pasto.
0
Nazaj na vrh
freakica
Starost: 28Pridružen: 23. jul 2008Prispevkov: 217Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. mar 2009 14:24
Povezava do prispevka
aja pozabila sem napisat...zelo rada pa pogledam tisti odajo v kateri so reklame ki niso bile kdaj po tv(upam da veste kaj mislim). tam se pa res dobro nasmejiš.
pa reklame za bruno banani al kaj je že mi gredo tudi na živce(posebej tisti moški, ki je meni zelo neokusen).
všeč mi je pa še reklama za parfum mislim da hugo(ne vem...da ne bom kaj narobe rekla) ko se tisti moški sprehaja

tale cukrčeek
0
Nazaj na vrh
nihrida666
Starost: 122Pridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 1049Kraj: SevnicaStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2009 23:05
Povezava do prispevka
Katja je napisal/aNa Popu in A kanalu se je istočasno vrtela ista reklama.  V čem je bila pa fora, se mi pa ne sanja. 


Fora (če se temu sploh lahko tako reče) je v tem, da se na Kanalu A vrti ''slab'' del reklame, na POP TV pa ''dober'' del reklame. Vrtita se istočasno in prikazujeta isti dogodek v dobri in slabi verziji. Ob koncu napišejo ''Sedaj lahko prestavite'' in potem prestaviš, ravno tisti trenutek se na zaslonu izpiše ''Si z nami?'' in ''Simobil....bla bla''.

Me ne bo prav nič čudilo, če se bo povišala stopnja samomorilnosti - tam nekje od pol sedmih do osmih zvečer.
Spužva Bob je car!

0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2009 14:07
Povezava do prispevka
^ Povečala samomorilnost 
Mene pa niso prepričali, nisem nikoli prestavila kanala.

Drugače mi pa gre na živce ta nova reklama od Simobila, ki traja res cel komad, še zaspiš vmes.
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2009 15:44
Povezava do prispevka
Čisto predolga je (in prepogosta), preklopim takoj, ko zaslišim začetek. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nadležne in zoprne reklame
Stran 10 od 14
Pojdi na stran 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.