Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Na katerem spletnem portalu spremljate novice?

Pojdi na stran 1 , 2
paisley
Starost: 42Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 8:20
Povezava do prispevka
Zanima me, na katerem internetnem portalu spremljate novice? Moj najljubši je bil 24ur, ki je sicer vedno veljal za lahkotneknejšega, ampak to, kar je pa zdaj ratalo z njega, pa ni več za gledat. Na naslovnici sami trači, črna kronika in Big Brother, pa še če greš prav med rubriko "Novice" (hm? sem mislila, da je celoten portal namenjen novicam), je vmes pol prispevkov s Preverjeno in Svet.

Zdaj malo gledam dnevnik.si in rtvslo.si, pa ju še nisem čisto navajena. Na dnevnik si npr. ne najdem vremenske napovedi.

Podobno velja za časopise, nikoli npr. ne odprem časnika Novice, ker so notri sami trači in črna kronika, vse pisano v odbijajoče populističnem načinu.
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 42Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 9:50
Povezava do prispevka
Novice na hitro pogledam na teletekstu. Včasih sem spremljala 24ur, zdaj mi grejo na bruhanje. Novica dneva: Britney šla po nakupih! Pa kar o enem folku, kao nekih ameriških zvezdah, za katere prvič slišim, kako so šli na kosilo pa kaj jaz vem kam. Pa a ste prizadeti, mislim, a to dejansko koga zanima? Kar razjezim se vsakič, ko kaj takega vidim, morm mal zadihat Big smile
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 123Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 10:11
Povezava do prispevka
Tudi jaz pogledam po teleteksu (saj je tam vse, kar je "pomembno" za zvedeti), ker nisem ljubiteljica rumenih tiskov.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45033Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 11:16
Povezava do prispevka
mimika je napisal/aVčasih sem spremljala 24ur, zdaj mi grejo na bruhanje.


Podpis. Popoln podn - iz strani z novicami je nastal tračarski portal o vseh možnih bedarijah sveta ...

P.S. Sicer spremljam novice na Planetu Lepote ...
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 42Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 11:19
Povezava do prispevka
Jaz tudi, ampak te so bolj specializirane 
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 46Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 11:45
Povezava do prispevka
24 ur so se res poslabšali. Sami trači, da o komentarjih niti ne bi, sami retardiranci.
Kakšen Dnevnik pogledam, Delo (na netu),....
 
Pa PL novice, itak.
0
Nazaj na vrh
sasska
Starost: -13Pridružen: 4. apr 2006Prispevkov: 2974Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 12:02
Povezava do prispevka
Imam enako mnenje od 24 ur, kot ostale. Včasih sem spremljala novice tam, sedaj malo pogledam po spletnih straneh  siol-a (ki mi od prenove tudi ni všeč), rtv-a,  radia fantasy (imajo dosti lokalnih novic) in dela. Nobena stran pa ni "popolna", takšna, da bi mi bila sama zadosti. 
.
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 12:14
Povezava do prispevka
24ur, Dnevnik in Finance so moj železni reperuar.

Slišala sem, da postavitev novic na 24ur diktirajo bralci. Novice, ki niso dovolj brane, gredo takoj iz naslovnice. Očitno smo Slovenci tako željni trač novic, da le te prevladujejo na 24ur.com.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -13Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 12:22
Povezava do prispevka
Rtv ali pa Delo; prvih se čedalje bolj izogibam, ker je v člankih polno napak (pa ne samo slovničnih), v določenih podkategorijah objavljajo "novice" stare po nekaj tednov, pa blazno me nervirajo poneumljajoči trič trač članki (prevedeni s tujih strani), v pomoč jim ni tudi wannabe modni kritik, Kaja Sajovic (ta bi morala prejemat plačo že za to, da nič ne napiše).

24ur nisem nikoli spremljala.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2008 12:31
Povezava do prispevka
Mis je napisal/a24ur, Dnevnik in Finance so moj železni reperuar.

Slišala sem, da postavitev novic na 24ur diktirajo bralci. Novice, ki niso dovolj brane, gredo takoj iz naslovnice. Očitno smo Slovenci tako željni trač novic, da le te prevladujejo na 24ur.com.

Zgleda, da je res tako. Na žalost. Se mi zdi, da je v vseh splošnih medijih (tiskanih, na spletu) vse več tračarij in črne kronike. Kot bi človek bral Lady in Novice .

Dodajam: Treba pa se je naučiti delati selekcijo, tudi pri tem, katere/"čigave" novice bomo brali.
Tudina PL je precej tem, ki mene niti slučajno ne zanimajo (razne igrice,počutje takšno in drugačno ...) in to enostavno preskočim. Na podobennačin spremljam ostale medije. Za vse itak ni časa, še za tisto, kar mezanima, mi ga večkrat zmanjka.
0
Nazaj na vrh
karmen_j
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2005Prispevkov: 491Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2008 8:06
Povezava do prispevka

Tanja je napisal/a
P.S. Sicer spremljam novice na Planetu Lepote ...

tudi jaz, ampak zadnje čase zaradi številnih vrtečih in plesajočih se reklam, to ni več mogoče oz. je zelo težko, saj se ves čas javljajo napake.

Lp. Karmen
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 43Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2008 9:08
Povezava do prispevka
Joj 24.com Res bruh, samo tračarija in ta najbolj črna kronika, če pa želim kaj izvedeti pa moram iskati ko nora. Naj se gredo solit "najbolj brani spletni portal".

Drugače prisegam na RTV Slovenija pa Siol, 24 ur sploh ne gledam več, niti slučajno si ne zaslužijo da jim delam statistiko, phe.

in novice na PL seveda


Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
principessa
Starost: n/aPridružen: 25. avg 2005Prispevkov: 263Kraj: okolica MariboraStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2008 9:35
Povezava do prispevka
Ne morem verjeti, da se meni dogaja isto :). 24ur.com sem redno brala, zdaj ko je prenovljeno, mi pa ni več tako všeč, pa še članki in komentarji spodaj so za smejat (te enostavno morem prebrati :)).
Novice pregledam na Večeru, na spletni strani od faksa , PL (seveda!!) in na Interfinu, ker je včasih kaj pametnega glede razpisov in tekočih poslovnih stvari (to jaz sicer štejem med novice :), če gre za reklamo, me prosim opozorite).
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 35Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2008 11:00
Povezava do prispevka
Še ena, ki je včasih brala 24ur, zdaj pa ne več. Sem se navadila portala, ki ga ima rtvslo in zdaj novice spremljam tam.
Potem pa sem redna obiskovalka še ene strani, ki objavlja novice in članke na področju piercingov.
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 42Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 10. nov 2009 12:48
Povezava do prispevka
Rada bi še malo obudila tole temo, ker me zanima, kje se informirate o dogajanju pri nas in po svetu. Sama berem Delo, včasih pogledam na rtvslo, ampak berem bolj z rezervo. Si pa rade volje preberem komentarje, ki velikokrat pokažejo, da imamo Slovenci še nekaj svoje pameti. Kar ne morem reči za komentarje, na drugih portalih  Rade volje pa bi si kdaj pa kdaj prebrala še kakšen neodvisen blog na primer oz. kakšne necenzurirane in nepodkupljene novice (če to sploh še obstaja).
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Na katerem spletnem portalu spremljate novice?
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Koža je naš največji organ in prvi obrambni zid pred zunanjimi vplivi.