Raje imam čisto kratke nohte, ki so lepo enobarvno nalakirani, kot pa tist kič na nohtih. Se opravičujem, če sem katero užalila, ampak meni to RES ni všeč.
- Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano

































Čeprav mi recimo te na sliki niso všeč, tista v videu se mi zdi veliko bolj elegantna.


Ful dobr, ko sem brez idej
Pa vsi videi so res fajn posneti 


Haha, prevajanje imen v slovenščino je odlična ideja! Jaz imam 


LOL O svetovna!! 

. Ja, hočem.