To temo odpiram, ker opažam, da so strani s takšno vsebino čedalje bolj popularne (beri obiskane) med najstniki in najstnicami. Zanima me predvsem, kakšno je vaše mnenje o vplivu takšnih strani na mlade in o posledicah na njihov odnos do družbe.
Sama sem mnenja, da je to neke vrste poneumljanje in razkazovanje, ki malenkostno že meji na ponujanje teles. Kakšen je v resnici smisel?
Da te nekdo pohvali / graja in ti s tem dviguje / niža samozavest (sicer meni ob komentarjih 10-kica zate srčica postane dejansko slabo

)?
Da si dobiš fanta / punco (halo! pa ja ne na osnovi dveh slikic v pomenljivih pozah in oblekah in še bolj pomenljivimi

vzdevki!)?
Ali tretja in najbolj verjetna opcija: da lastnik takšnega portala služi mastne denarce na osnovi velike obiskanosti portala, ki v osnovi izkorišča najstniško naivnost?

Seveda obstaja še četrta opcija: da sem jaz čudna, ker takšnih stvari ne znam pravilno doumeti, pa če se še nevemkako močno trudim.
V vsakem primeru me prime groza, če pomislim, da se bo morda moj bodoči otrok nekoč neznancem razkazoval v želji po priznanju. Kam to pelje?
Nazadnje urejeno 29. jul 2006 17:22; skupaj popravljeno 1 krat