Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

idol 2004

Pojdi na stran 1 , 2
Anči
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2004Prispevkov: 142Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 0:38
Povezava do prispevka
Glede Idola bi jaz povedala to, da resnično zelo kritizirajo punce - njihov izgled; preveč kg in bela barva: vsi vemo, kako je solarij škodljiv ampak tista njihova vizažistka pa kar govori, da bo treba solarij obiskat.

Je pa zadnjič ena iz strokovne žiruje rekla punci, ki je pela, da ima lepo postavo, in, da ko nastopaš na tv se ti itak pozna 5 kg več in, da je njena postava skozi pogled kamere čudovita - pela pa ni glih lepo.

Potem pa je nastopila punca energična in simpatična 100 na uro pa so ji rekli, da taka ne more nastopat, da mora shujšat.
Veliko dejanje ni spremeniti svet, temveč z lepoto srca in toplim nasmehom spremeniti slehernega človeka.
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 0:53
Povezava do prispevka
groza.Najhujse so mi bajsike & bajsiji iz zirije,ki veselo pametujejo.
življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 10:12
Povezava do prispevka
Še dobro da nikoli ne gledam tega sranja- idol. Prvo leto, ko so izbirali popstars mi je bilo fajn, drugo pa porazno. Naj si najprej malo pogledajo, kako to delajo na npr. nemški televiziji. Pri nas pa kot v kakšnem cenenem filmu.
0
Nazaj na vrh
tikki
Starost: 37Pridružen: 22. dec 2003Prispevkov: 1670Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 10:22
Povezava do prispevka
včeraj sem gledala na hrvaški televiziji kjer izbirajo coca-cola nekaj naj plesalce ali kaj, za nek mjuzikl( ali nekaj takega, ni mi bilo ravno najbolj jasno za kaj se je šlo, v glavnem, ples)... in je žirija prav profesionalna, veliko je bilo ti. overweight punc, ampak niti eden jim ni solil pameti naj shujšajo, ip.,.. res neverjetno dobro imajo izpeljano, pa ful zanimivih ljudi nastopa, dobro pripravljenih, vsi so sproščeno nasmejčkani.. Tole, da so pa na tem Idolu puncam rekli, da so prebele je pa preveč, krizaaa Dobro da tega ne gledam, pri nam sploh nimamo tega kanala Res je, naj si malo pogledajo malo nemce, pa italijane kako to delajo, tole je res vse skupaj kot kakšen ceneni film, se strinjam
0
Nazaj na vrh
robertsun
Starost: n/aPridružen: 25. jan 2004Prispevkov: 227Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 11:00
Povezava do prispevka
nina je napisal/a

Druga,mislim da je Ksenija Pehlic (vizazistka,samo ne vem ce sem prav napisala) je vsem puncam veselo povedala da tako bele ne morejo nastopati in da morajo obiskovati solarij,mislim haloooo??!!!!



0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 11:06
Povezava do prispevka
Ma daj, RS, zapri se že končno za vedno v ta tvoj solarij.
0
Nazaj na vrh
tikki
Starost: 37Pridružen: 22. dec 2003Prispevkov: 1670Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 12:13
Povezava do prispevka

Roberto, ti si res omejen, samo na pogovore o solarijih znaš komentirati,.. se pravi, očitno, da res svoj posel propagiraš in nič drugega

0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 13:30
Povezava do prispevka

poglejte naprimer prireditev na nemskem rtl.Cisto nekaj drugega kot tukaj,tukaj je vse tko neprofesionalno,bedno do konca.


Upam da se bodo kdaj streznili in iz ene reci ki se je lotijo naredili vsaj nekaj dobrega.

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 25. apr 2004 16:27
Povezava do prispevka

alenka je napisal/aMa daj, RS, zapri se že končno za vedno v ta tvoj solarij.


 


Sicer pa... groza, kakšni nasveti. Kakšno pa bil bilo, če bi bile vse pevke suhice! Angleži imajo menda celo pregovor: "The opera isn t over until the fat lady sings"!

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 25. apr 2004 17:55
Povezava do prispevka
tikki je napisal/a

Roberto, ti si res omejen, samo na pogovore o solarijih znaš komentirati,.. se pravi, očitno, da res svoj posel propagiraš in nič drugega



Ja, žal res.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tinchy
Starost: 41Pridružen: 23. jan 2004Prispevkov: 3853Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. apr 2004 1:44
Povezava do prispevka
 Robertsun Perturbed





0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. apr 2004 12:14
Povezava do prispevka





kaj pa imajo kile in bela koža veze z glasom ali simpatičnostjo? rajši gledam  in poslušam prijazno okroglo punco kot pa suhico, ki nima nobenega glasu. dober glas je pa tudi od telesa odvisen, to je itak splošno znano. res pa nisem vedela, da imajo pevci lepši glas, če hodijo v solarij!

tanjal
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
idol 2004
Stran 2 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!