Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Essence kozmetika

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 16. okt 2010 0:46
Povezava do prispevka
Zame so za matiranje primerni skoraj vsi odtenki, ki niso pretemni (razen črne, kar dokazuje tudi OPI v svoji Go Goth kolekciji). Zelo temni izgledajo tako mrtvo, da je prav žalostno, kako mat nadlak izpije vso živost iz laka. IMHO, seveda.

No, pa Essence Very Berry je izjemno primeren za matiranje, če želite izgledati kot Barbika. Poskusila in se počutila skrajno nenavadno, ko sem imela roza plastične nohte.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. okt 2010 12:27
Povezava do prispevka
 LOL.
Tudi meni sta veliko bolj všeč novu različici Underwater in Spicy. Že nekaj časa sem iskala mlečna čokolada krem rjavo. In ta Spicy je bil res popolnoma naključen zadetek v polno.
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 16. okt 2010 12:42
Povezava do prispevka
Ta novi Spicy je res super

Na sejmu NZ sem ga imela
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. okt 2010 13:58
Povezava do prispevka
V Muellerju na Čopovi imajo že del novega sortimenta (vključno laki, dry drops.....)....ćisto vsega pa še ni.
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Navy
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2008Prispevkov: 1578Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. okt 2010 15:55
Povezava do prispevka
magrateja je napisal/aNavy, preizkusi ga čez kaj šimrastega/bleščičastega, meni so taki najbolj zanimivi zmatirani.


Hvala za nasvet. Jaz sem drugače bolj pastelko oz mlečnik, shimraste imam mogoče ene 3 v svojem spektru, ampak bom poslušala nasvet.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2010 11:34
Povezava do prispevka
Müller v BTC je še vedno bolj ali manj prazen, kar se novih izdelkov tiče, sem pa v DM v CP dobila Choose me! (za mano je ostal samo še 1) in express dry kapljice. Oboje je še v postopku testiranja, rezultati sledijo čez uro ali dve

Edit: kratka ocena z veliko zamudo:
Choose me! je super, ampak IMHO rabi modro podlago, da rata "taprav", jaz sem uporabila Bonnie (fotka je v NOTD). Brez se mi zdi nekako presvetel in mi ne paše ravno.
Kapljice definitivno NE posušijo laka v 60 sekundah, kot piše, ker sem ene 5 minut kasneje en noht podrajsala ob papir(!) in se mi je lak čisto spacal. Pa še vsaj eno uro po tem sem z drugim nohtom malo butnila v rob mize in se je naredila vdolbina, ki pa se jo je na srečo dalo popravit. Bottom line: ni za primerjat z Good to go ipd., je pa bolje kot čakanje, da se lak sam posuši In upam, da bo zaradi manjše učinkovitosti tudi manj krušenja.

EDIT2: po dveh dneh se mi je lak na enem nohtu grozno okrušil, oz. bolje rečeno ga je polovica padla dol z nohta, pa čisto krhek se je zdel, tako da sem potem ta noht popravila in čez vse dala navaden nadlak. Na ta način je obstojnost bila super.
Nazadnje urejeno 25. okt 2010 18:35; skupaj popravljeno 2 krat
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. okt 2010 22:22
Povezava do prispevka
Pred kratkim sem kupila novi mat bronzer od Essence. In sem nad barvo navdušena! Tako lepe barve še nisem zasledila v drogeriji. Za svetlokožke bo po mojem perfekten! Sploh za tiste, ki imamo topel podton.
Sicer ga nisem imela gor cel dan, ampak zaenkrat se mi zdi, da obraz ni flekast po njem (po tistih Sun Club sem bila kaj hitro en sam flek). Tako da če želite sprobati kaj novega in poceni (mislim da je 3,5 e), veste kje pobližje pogledati...
 
 
essence.eu
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2010 13:21
Povezava do prispevka
Maximarket je ukinil Sans Soucis in dal not enojno Essence stojalo...kaže, da bodo tudi LE imeli...  (zdaj je šre prazen tisti del na stojalu...)
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 10:12
Povezava do prispevka
Je katera že probala Nail stickers? Kako se obnesejo te nalepke? Meni izgledajo zelo trdo in se mi zdi, da bi bilo na nohtu zelo očitno, da je nalepka.  
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 11:23
Povezava do prispevka
Jaz sem si za foro kupila ene z leopardjim vzorcem, ampak še nisem sprobala. Bom poročala.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 12:21
Povezava do prispevka
Super, poročaj! Mene mikajo tisti folija srebrni. Se mi zdi, da bi bili lahko uporabni za Ruffian.  
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 14:52
Povezava do prispevka
Poišči z googlom po slovenskih straneh, se da najti review
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 14:56
Povezava do prispevka
Thnx. Me ni prepričalo.  Verjetno je odvisno od oblike in velikosti nohtov.
0
Nazaj na vrh
theTiXx
Starost: 28Pridružen: 24. okt 2010Prispevkov: 29Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 17:57
Povezava do prispevka
Katera ve če je Denim Wanted že bila pri nas? Mene namreč zelo mikajo ti gel linerji, pa jih nikjer nisem vidla . Se pa že močno veselim nove metallic kolekcije!! =)) 

Edit: na PL sem vidla članek, da naj bi že septembra bil tu. Če se jas pravilno spomnim sem videla samo tiste duo senčke.
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2010 20:08
Povezava do prispevka
Uh, Denim Wanted je bila predzadja, se pravi eno pred to, ki je sedaj (We saw it first). Valda bodo še kdaj kakšni gel linerji noter. Aja pa naj ti ne bo preveč žal zanje, ker se zelo hitro sušijo.
Metallics pa je nevem če danes ali včeraj že bila videna v mb mullerju.
(Na srečo jo lahko mirno izpustim. No čopič za liner bi mogoče imela, to je pa tudi vse.)




Essence kozmetika - 2. del: KLIK
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Essence kozmetika
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.