Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Ema 2008

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Anina
Starost: 122Pridružen: 15. jan 2006Prispevkov: 7001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2008 19:51
Povezava do prispevka


Izvajalci: Klik

Vaš favorit?

Jaz letos nimam prav nobenega... vse skupaj se mi že samo glede izvajalcev zdi prava  polomija... bomo videli...
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2008 21:30
Povezava do prispevka
V prvem veceru je (bila) moj favorit Langa (katera je ze v finalu) jutri so pa moji favoriti Male malice.
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
k4jch
Starost: 35Pridružen: 14. avg 2006Prispevkov: 3629Kraj: Nad oblaki Status:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 18:58
Povezava do prispevka
Se streinjam z Anino. Izbor je vsako leto večja polomija. Če pa že je favoritka Eva Černe.
"A girl must be two things: classy and fabulous" Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 20:06
Povezava do prispevka
Sam res, vsako leto je slabše in slabše. Tist kar je blo včeraj za slišat - prava katastrofa, vsaj za moja ušesa. Edina pesmica , ki mi je bila všeč je bila tista od Andraža Hribarja (čeprav ni ravno evrovizijska), tud samo besedilo mi je blo ful všeč, sam ni prišla v finale...
 
ostalo je blo pa prava tuga  mislim pa, da bi lahko langa bla med ta boljšimi, čeprav nimam nekega favorita in zame ema predstavlja en velik CIRKUS
 
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Anina
Starost: 122Pridružen: 15. jan 2006Prispevkov: 7001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 21:14
Povezava do prispevka
Meni so bili najbolj všeč Leelojamais in Trkaj (ki niso tekmovali)
0
Nazaj na vrh
yoko
Starost: -14Pridružen: 16. sep 2007Prispevkov: 344Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 21:45
Povezava do prispevka
hihihi, meni tudi
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 21:49
Povezava do prispevka
Ta letošnja Ema je pa ena velika žalost. Včeraj mi je bila všeč Ylenia, ki ni šla naprej, pa Langa še kolikor toliko, danes pa kvečjemu Eva Černe, ostalo pa za jokat.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 22:20
Povezava do prispevka
20 skladb, pa še od teh koooomaj najdeš kako pogojno primerno. Pa prijavilo se naj bi 120 skladb, lahko bi se malo zamislili nad slovensko glasbeno sceno. Meni so bili od vseh še najbolj simpatični oni, ki so a capella peli o spamu. Saj ne, da so bili ne vem kaj, ampak tema besedila je pa svetovna.  Sicer pa mi je bila malce boljša od ostalih Brigita Šuler (moram podpirat svojo bivšo učiteljico teorije v glasbeni šoli ). 
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2008 22:26
Povezava do prispevka
No, jaz danes nisem uspela videti zadeve, sem si jo pa posnela in bom jutri pogledala... za finaliste sm ze slisala.

Imam pa se par stvari za povedat, pa me trenutno tako glava boli da ne morem... upam da se mi bo drugic dalo. LOL
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
inči_ka
Starost: 32Pridružen: 12. okt 2006Prispevkov: 1452Kraj: okolica lj.Status:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 8:35
Povezava do prispevka
Jst sem za Rebeko, samo melodija v refrenu se mi zdi malo znana 
drugače Brigita Šuler ni slaba, samo kaj ko je njen cel refren sestavljen samo iz črke A
Ne razumem pa kdo je glasoval za 4play, ker so meni čisto do konca porazni
Friends are like stars, you don't see them, but you know they are there!!!!!
0
Nazaj na vrh
SaMa
Starost: 40Pridružen: 1. avg 2005Prispevkov: 2138Kraj: LjStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 9:26
Povezava do prispevka
Moji favoriti v prvem večeru so bili Langa in Ylenia, v drugem mi ni bil nihče prav všeč.
 
Bolj kot sam izbor sta mi v oči bodla voditeljski par v drugem večeru, ki je bil totalen poraz. Ženska (niti ne vem kako ji je ime) mi je dobesedno najedala s tistimi bednimi forami. Kako mi je bila še antipatična pri vlečenju kuvert. Ja resnično ne vem kje pobirajo takšne maškare. Upam, da bo vsaj danes voditeljiski par kaj boljši.
Lp, SaMa
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 9:54
Povezava do prispevka
To je pa tudi res. Meni se zdi, da je imela do tekmovalcev tak otročji odnos, kot da so stari 5 let.
0
Nazaj na vrh
k4jch
Starost: 35Pridružen: 14. avg 2006Prispevkov: 3629Kraj: Nad oblaki Status:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 22:00
Povezava do prispevka
Zmagala je Rebeka Dremelj s skladbo Vrag naj vzame. Meni se zdi, da je bila še najboljša od vseh skladb po tem ko sem jih poslušala.
"A girl must be two things: classy and fabulous" Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 22:06
Povezava do prispevka
Nimam pojma, kdo vse je letos nastopal (Eme se vsako leto načrtno izognem) in sem prej slučajno ujela razglasitev superfinalistov in nato njihov nastop. Pa ne vem, a bi se človek jokal ali smejal? Nočna mora za ušesa - pa ne zato, ker mi je drugače všeč čisto drugačna glasba in to pač ne paše v meni ljube glasbene zvrsti, ampak zato, ker ne eni ne drugi ne znajo peti in imajo obupne pesmi.
0
Nazaj na vrh
inči_ka
Starost: 32Pridružen: 12. okt 2006Prispevkov: 1452Kraj: okolica lj.Status:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 22:16
Povezava do prispevka
Jaz pa čist prvoščm rebeki da je zmagala, ker si je enostavno zaslužila 
Friends are like stars, you don't see them, but you know they are there!!!!!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Ema 2008
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.